Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
26. mar 2010

pekný dník, tak my dnes fachčíme už od piatej 😝 porazené zuby 😠 vstal s plačom a len rev a rev a rev. No aspoň išiel mm normálne do práce a nie ako minister na deviatu. 😀
Dnes večer máme v robote Noc s Andersenom, tak tam idem na celú noc, tak som zvedavá, ako to tí dvaja moji chlapi zvládnu bezo mňa. 😅 Viem, že mm sa postará, ale ... Som sa ho pýtala, že čo budú robiť, tak jasná odpoved,že spať 😀

eviqa
26. mar 2010

...no a malý zaspal a nejaký sused milý si tu so steny robí ementál 😠

martinex
26. mar 2010

Ahojte...

noc celkom ok, uz sa nam prerezali oba zuby,tak hadam uz bude lepsie...
prave piskot zaspal tak idem umyvat okna v spalni a upratovat...

pekny den babule 😀

z.vrablova
26. mar 2010

Pekne ranko... tak ja hlasim, ze u nas sa vstavalo o 8.30... aka paradicka... mamina sa konecne vyspala, tatino v noci krmil...
Teraz sa sam nanominoval, ze ide s Kristinkou vonku, tak si uzivam ticho v byte.... asi po vcerajsku, co som ho sprdla...
Eviq- Noc s Andersenom??? co to bude??
Mti, ani mi nepripominaj, aj mne uz by sa trebalo rozkmitat a nieco upratat, ale ja si najdem tolko inych prednosti, ze sa mi proste neda....
Sisulka,... ani nehovor... ja som zac. marca mala poslednu matersku zo Skotska a odvtedy este ani nic nevybavene, lebo mi papiere o ukonceni posielaju odtial asi drozkou.... co sa budem rozculovat.... !!??

lenka_66
26. mar 2010

ahojte,

evi , no minimalne 1 spat bude 😀 .
kto si andersena viac uzije ? deti / ucitelia?

perla a nazov firmy? prebdena noc ?

lenka_66
26. mar 2010

zuzka , no asi postovy holub zabludil s tymi papiermi 😉

eviqa
26. mar 2010

leni, tak každopádne ja. Ale asi všetci, vieš, teraz som doma, tak som mala dosť času vymýšľať pre deti somariny a súťaže, takže verím, že bude dobre.

zuzi, to je taká akcia, kde deti spia v škole, čítame rozprávky (sem-tam), majú pripravené rôzne súťaže a tak. Čo sa týka detí, tak určite im neide o tie rozprávky, ale o to, že budú spať mimo domova a v škole s nami.
...no teda dúfam, že budú spať, lebo však ja ani pri malom dieťati nie som zvyknutá byť v noci hore 😀 to bude, ked zaspím skôr ako deti 😀

lenka_66
26. mar 2010

evi , predpokladam ze len 1.stupen .ci aj 2?

perla200
26. mar 2010

no lenka- neviem to ešte vymyslíme....ale môže byt aj to.....alebo noc je mladá🙂)))))))))))))

eviq - ty si asi bola pred materskou učitelka že?🙂)))))))))))

ja by som si dala napr. Noc s Kordiakom🙂

lenka_66
26. mar 2010

perla bodujes 😀 aj maslak by mohol byt

eviqa
26. mar 2010

leni, aj 2. stupeň. Ale to nie celá škola povinne, iba 77 detí.

perla, asi hej, učila som. 😀 alebo vzdelávala,či vlastne drezúrovala? 😀

...no a taká no, baby, dobrý výber 😀 a aby nebola nuda aj imro 😀

eviqa
26. mar 2010

...no a nefarbím veľkonočné jajká, ale prádlo 😠

katkav
26. mar 2010

baby, tak my mame prvy zubok dolny a hore sa nam tlaci asi prva lopata 😉 ideme von, kym je krasne, zajtra ma uz prsat ☹
nema niekto chut pomoct mi s diplomovkou? nezaberie to ani 5 minut.
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey...
dakujem velmi pekne

bagaja
26. mar 2010

katka stzalo sa snad pomože 😉

inak u nás no hovno počko, ale ideme aspon kus von 😉

a o našej noci mlčím, lebo čím dalej tým horšie....aj vám sa budia deti tak že aj hodinu v noci plaču aj na rukách? my to máme teraz veľmi často 😠 😠 😠 😠 poondiaté zuby, mám pocit že jej idú von všetky 18 naraz....

iveta6384
26. mar 2010

Ahojte, vcera mi nesiel net, tak som mala nervy, ale dnes uz je to ok. U nas tiez prsi, takze von nehrozi. Stale soplime, ale co uz snad to jedneho dna prejde, neviem myslite ze mu mam stale davat kvapky do nosa? Uz nesopli tak moc, ale predsa pocujem ze chrci, ze ma plny nos.

Lenka no pekne aj s doktorkou aj s mm, ale urcite to tak nemyslel, aj ked aj mna by to riadne nasralo, keby mi nieco take mm povedal.

Katkav uz som vyplnila ten dotaznik. 😉

iveta6384
26. mar 2010

Inak varim segedinsky, mnam to zasa bude obzerstvo. Vobec nemam svadbu za 3 mesiace a uz vobec mi nie je treba dietovat 😀 😀 😀
Ale ked ja kyslu kapustu mozem, raz do tyzdna z nej nieco varim, chudak drahy asi jej ma uz plne zuby. Ved na kyslu kapustu su klokani zvyknuty neni... 😀 😝 😕

lenka_66
26. mar 2010

evig , a kupacom budes davat pofarbene pradlo ? no a ak je spodne 😀

bagaja
26. mar 2010

no a sme doma, vonka bola celkom oka prechádzka, spali sme že 2,5 hodky von no som čumela jak puk, ktovie čo budeme robiť večer....

a zajtra ideme do PL tak drobec ide k segre no budú mať veselo, len ja jej musím napísať asi harmonogram čo a ako....a zas bude jak z divých vajec, bo naši, segry, dvaja synovci, my ju za jeden den tak skazia....ak sa dá ešte vôbec viac 😉

ivi kyslá kapusta, tak bez toho my nevieme fungobvať, tiež ju máme každy týždeň v nejakej obmene....mnam

katkav
26. mar 2010

dakujem velmi pekne baby 🙂 my sme dnes boli na prechadzke v lesiku, ale maly mi nejak zacal kaslat, porazi ma, ved vonku bolo tak krasne. K tomu mu ide ten horny zub a este k tomu pisat diplomovku, asi si to hodim 😉 nervaci a vyska ako najaty.

martinex
26. mar 2010

katka vitaj v klube...nam hore idu oba zuby a diplo musim o chvilu odovzdat... 😀

inak svoj plan som splnila,okna som umyla,upratala...s maly sme boli u nasich-idu na 3tt do USA,tak sme sa boli rozlucit...
a uz spime 😀

zuzanakarolinka
26. mar 2010

baby čaute, neviem, kam som pozerala, vždy som videla iba augustové deti 2008

martinex, vám idú zúbky, mi len zbožne čakáme a čakáme a nič, závidím

facovka
26. mar 2010

zuzana, nezavid,este budes nadavat 😀 uzivaj si bezzuby usmev, ako nezastavitelny rev a nervyyyyyyyyyyy 😒

facovka
26. mar 2010

katkav vyplnene,odoslane 😵

martinex
26. mar 2010

zuzi presne ako facovka pise.... moj maly je pohodak,ale zuby z neho spravili nervaka.... nastastie aspon ked sme na navsteve,tak hra formu je vysmiaty ako slniecko 😀

katkav
27. mar 2010

facovka dakujem 🙂 aj nas Tominko je pohodak, vacsinu dna je usmiaty, ale ked pride teplota a bolest zubkov, tak to je hrozne, nervaci teda riadne a ze zubky rastu do 30.teho mesiaca, ved ma picne. 🙂 len dufam, ze ked ich bude mat viac, tak nebude skusat pohryzt mamu pri kojeni. 😉
Zuzi,neboj zubky narastu, ja som si napriklad vsimla ten prvy tak nejak nahodou, zdal sa mi nekludny, ale on slintal uz ked mal 4 mesiace a zrazu mi strcil prst do pusy a citila som zubok na spodnom dasienku 😉

facovka
27. mar 2010

no, do takych 3rokov idu, fifo ide mat 2rocky a ma ich 16, takze este 4posledne 5ky stolicky,uch to bude "veselo" 😒 a olimu este 18 😀 😅 inak mna boli zub jak svona,odlomeny, museim sa objednat bo uz to je na nevydrzanie,kua,sak musim tak aby mm postrazil deti, bude sa musiet z roboty pytat,toto je des,nemozes ani o seba sa postarat ☹ az ked je uz najhoris,eodlomeny ho mam uz polroka, ale som nemala kedy ist, tak to doslo do toho ze uz boli jak hovado 😔

perla200
27. mar 2010

čaute...už neumývajte tie okná🙂))) ty kokos....hotová som presne som frčala 12 hodín..... ale zveladený príbytok ako sa patrí na správnu gazdinú.....dúfam že simonka bude spat lebo ja spat budem🙂

hawajcanka
27. mar 2010

Ahojte
perla no okna aj mna cakaju ale uz v novom bytiku 😀
Nas danielko je poriadne sidlo ma uz sice pat zubov a dalsie idu no znasa ich lepsie aok prve dva to bol skutocny horor.
Martinex
Ked je niekto u nas alebo niekde sme je ako ine dieta kludny no doma certik.
ale je super ze ste ok a deturence rastu ako z vody 😉

martinex
27. mar 2010

caute... u nas sa uz spinka... uz som sa dnes tesila,ze sa mi vratil moj syncek, no prd...akurat doobeda mal svetlu chvilku a asi hodku a pol sa sam hral v ohradke.. ale poobede ani bohovi..no nic,hadam uz coskoro sa to spravi...

hawaj presne viem... na babky hra formu a prideme domov,tak ma slak triafa...ale jak zbada babku ze prisla uz sa smeje a hra na nu divadielko 😀

perla tak zajtra mozes prist k nam upratat 😉

babulka123
27. mar 2010

ahoooojte , ja viem ze som vam chybala ale co narobim ..
u nas sa uz tiez spinka, mame pekny den za sebou , kupili sme ninke novu autosedacku tak sa vytesujem,. nakoniec sme skoncili pre Romer king plus, vybornu ccenu maju v babymarkete 190 E.
hlava ma boli ako kona takze si idem lahnut ale este jedna vec.. som ostrihana.. na kratko.. matka ma ani nezpoznas.. ale citim sa uplne super.

a o piatku vam ani pisat nebudem, lebo to bol taky den , ze som bola rada ze som nezabudla Ninku doma.. hehehe
inak som zabudla asi vsetko .. ale o tom zajtra.. apapappaapapapapa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre