Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
29. mar 2010

teraz som skoncilas ucenim, idem spat... inac Kristinka mi spi od 16.15 vkuse, asi chcela nechat maminku v klude ucit sa.... nechapem, ale nemam srdce ju budit.... ved pospala za cely den len pol hodku doobeda a slabu hodinku vonku v kociari... Idem do hajan, cakam nocnu zurku... 😔

babulka123
30. mar 2010

bre ranko.. u nas nejaka divna noc, ninka sa furt budila a nie a nie si najst polohu.. a mna bolela hlava {teda estte boli} ako kona , bohovsky pocit ked sa v noci zobudite na to ze vas boli hlava...

inak skusila som rano mlieko a ninka vypila 150!!!!!!!!! na supu.. tak tereaz neviem ci jej to po tych par dnoch chutilo alebo bola taka hladna alebo vedela ze je bez laktozy??? no uvidime ci sa z neho potototo alebo potototo...

z... no pekne, daj vediet dokedy kristinka spala..
cmuuuuk aj ostatnym a vsetkym oslavencom vsetko naj

lenka_66
30. mar 2010

dobre rano,
my uz od 6 vyspevujeme a kopeme do zeme. 😠 .vydava to taky zvuk ako ta hra (film) jumanji 😀 😀 😀

ako poznam kristinku spala pekne mozno 1 mini prestavka

babulka123
30. mar 2010

lenka jumanji doma?? no pekne.. tak to ja mam pavilon opic. od rana.. heheheh

perla200
30. mar 2010

čaute...dobré ránko....my od pol6 hore....

babul - super úspech..... vie čo jej chutí🙂))))))))

z.vrablova
30. mar 2010

Ahojte... tak Kristinka spala skoro 12 hodin v kuse, teda do 4ej... a o 4.45 uz bola zalomena.... vstavali sme definitivne o 7ej.... NO COMMENT!!!!! 😀 (Dufam, ze Lulu a pod to necitaju... 😉 )

livia1
30. mar 2010

Dobré ránko, u nás super noc. Kubko zaspal o pol 10 a 1x sa zobudil o 3/4 na 6 a vstavali sme o 7:00 🙂

No včera som skusila dať Kubkovi kravské mlieko ako spominala Deina z toho automatu, aj my ho máme, no vypil až 30ml. a viac ani bohovi. asi mu ešte nechutí 😝

leri
30. mar 2010

ja to trosku vykrijem.......nech mame rovnovahu 😀 od osmej do desiatej revy ..........a ked ho isiel milan ukludnit tak total hystericky zachvat, takze som ho kazdych 20 minut ukludnovala na rukach.............v noci asi 6x hore a medzitym ked spal tak asi tak ako ked ma niekto nocnu moru a meta sa v posteli zo strany na stranu..............a to vsetko po nurofene .........rano pred siestou hore

leri
30. mar 2010

ja som dementnaaaaaaaaaaaaaaaaa ze" vykrijem" 😀 😀 😀 😀 😀

perla200
30. mar 2010

parada...mame z každého rožku trosku🙂 este niekto????

perla200
30. mar 2010

a my už zase spíme....ked mi toto vysvetlí niekto??? tak vstáva o pol 6 a o pol 8 už zase spí to nemôže vstávat o pol8? 🙄

z.vrablova
30. mar 2010

No Perli... hlad asi nepusti...
ja tiez musim Kristinku zabavat, uz zasa zivala... nepochopim...
Leri prepac... na teba som zabudla... 😖 ... asi zubky, ze??
Vcera som sa inac pytala dr. ohladom pribinacika... a ze vraj este ee... vraj sa stale vyvijaju traviace enzymy, nemame sa vraj kam ponahlat... tak dostala nakoniec aktiviu bielu s bananikom, roztrhat sa pre nu isla... (a potom kvecla az do rana)...
Dnes busy day.... danove pre mm, krvny obraz, neurologia, a nakoniec ma caka test z anglictiny... a este som nespomenula, ze cestou musim aj nakupit... 😕

facovka
30. mar 2010

z. citame a zavidime....u nas sice tiez dnes oki, od pol 8vecera do 4h,napapal a lomil do 6.30h, tak to keby takto chcelo byyyyt,jooooooooooooooj..ale to asi nejaky svetly bod len 😉 tak uvidime....
rano sa zase takym redsim pokakal, tak nevviem co zase ide byt.,..vam ako deti kakaju po prikrmoch??uplne ze tuhe hovienko?? to je tema,ze??ale uz nepamatam co je norma a co ee....sa bojim uz za vsetko, odkedy sme tu virozu mali,kua ☹

z.vrablova
30. mar 2010

Fac, aj my mame momentalne take redsie, ale na hnacku to nevyzera, ja ale verim, ze kvoli zubakom... inac niekedy aj bobky pocitam... a raz aj take ludske nazivo som videla ako tlaci z takem malej prdelky.... 😀 (fakt tema na rano... hehe)

facovka
30. mar 2010

aha oki,no on nemal zatial tak eze fakt voda..aj jja sa modlim aby to zubky, bo ten druhy stale len kustik mu trci, a ten prvy pekne uz vidiet,xi...taky smiesny je teraz,tak dufam ze je to "len"tym..ved prave ze bobky vzdy tlacil, odkedy je na prikrmoch,zato nechapem....no strach z kazdeho hovna pomaly 😀

babulka123
30. mar 2010

u nas je teraz od kedy nedavame mlieko uz "kompaktne", cize nieje rozmaznute po celej plienke.. hehehe
no a my ideme spat teraz.. o 11 chcem ist k tej dr. tak uvidime co bude..

bagaja
30. mar 2010

ránečko.....

tak sme v trende s témou, lebo práve tlačíme 🙂

a leri no ti poviem mali sme minulý týžden pár takých nocí, ale to je na prášky ☹ teraz sa to kus zlepšilo - teda posledné dve noci, ale tiež to nie je bohviečo...

zuzi držím palce na testík...ale tak ty maš anglinu v malíčku takže to musí byť pohodka, toť u mna je to už ťašie....ale zatím mám samé jedinky 😉

a activiu máme v pláne dnes aj my...tak som zvedavá že ako nám pojde, lebo včera biely jogurt s výživkou no nič moc nechutilo....
a ešte sa chcem spýtať iba čistú bielu jej mám dať? či dávate sladkú bielu?

facovka
30. mar 2010

baga,davam cistu bielu,sladku este ee...
babul,a ked ste papali aj mliecko aj prikrmy,tak ake kako??nedam pokoj,ze?? 😀

babulka123
30. mar 2010

noo v podstate take akurat.. hehehe ale v kazdej jednej plienke, asi som ti moc nepomohla co ?

z.vrablova
30. mar 2010

Baga, cistu bielu.... a anglinu v malicku nemam.... to by som si zbytocne platila za kurz 😀 ... ale raz hadam budem...
... a ty vyzeras tiez na vzornu ziacku... super....

babulka123
30. mar 2010

z.. si sikovna neboj to zvladnes.. drzim palcoke.

facovka
30. mar 2010

aha babul, to my tak raz za den 😉 max.2x ...teda ked nehnackuje...
joo, a predal sa mi kocik, ten dvojkovy som dala inzerat, tesiiim 😉 len cakam kym krpec bude vo velkej sedacke, bo teraz mame stale vajco, a to predavam ako komplet,tak asi v polke maja to posleme, uz to baba chce na 100%...vy odkedy planujete dat deticky do velkych sedaciek?

lenka_66
30. mar 2010

fac, marek s olim maju podobne bruska. tiez kakame 1x denne.no zalezi aj od stravy.niekedy to je aj 3-4 .ale to vidim ze prve nalozenie nie je vo svojej zvycajnom mnozstve.a cim viac kakani tym to riedne.
a ak sa nevie vykakat len do pavuka ho vlozim a do 2 minut tlaci 😀
my sme uz v sedacke davno.

facovka
30. mar 2010

aha..a kolko vazi marek?? sice oli si hlavku pekne drzi,ale ci neni akoze taky nestabilnejsi ked nema tych 9kg..

babulka123
30. mar 2010

no my sme uz kupili velku sedacku ale este neriskujem.. a to teda ninka je pevna ... ale este som si povedala ze aspon 2-3 tt pocka.. do vajca sa zmesti ale aj tak .. je to predsa len bezpecnejsie...

babulka123
30. mar 2010

inak u nas sa tiez zacina s novou fazou .. ninka zacina samostatne stoji.. bez drzania... skoro som odpadla vcera..

z.vrablova
30. mar 2010

my ideme do velkej sedacky asi az od roka... teda kym jej nebude trcat hlava cez opierku.... ale vahovo do 13kg... tak to by som sa nacakala.... 😉 Viem, ze su autosedacky od 9kg... a to vidim, ze budeme mat aj ok, kym bude mat tolko

facovka
30. mar 2010

ved prave babul, zato aj ja tak koncom maja ratam najskor..

z.vrablova
30. mar 2010

Babulka... Ninka je neskutocna... ta ti o chvilocku odcupita sama.... zbohom krize.... ja som si uz kupila take traky pre malu, viem ze predcasne, ale clovek nikdy nevie,...

lenka_66
30. mar 2010

no tak 10 -11 kg. ale nam bolo vajko uz velmi male pol hlavy uz mal von.tak sme museli dat velku aj ked neviem kolko vazil.nam je oblecko na 12-18 mesiace LTT 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre