Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
12. apr 2010

no som sa divila, že čo je ZK. Asi zlatý klas, čo? 😕 už som načisto magor 😅

martinex
12. apr 2010

eviq ja som malemu davala a na spanok nam to nepomohlo.... tak mu teraz davam UM...

tak aspon moc mate v poriadku..to je dobre...

martinex
12. apr 2010

prepac eviq,uz nebudem pouzivat skratky 😀 😀

eviqa
12. apr 2010

marti, dakujem za pochopenie, aspoň dnes bez skratiek, prosím 😀

eviqa
12. apr 2010

no sa teším, že moč je o.k. a uvidíme čo kakao

eviqa
12. apr 2010

ježkove oči, kakao=kako 😀
no dnes sa mi fakt darí 😔

eviqa
12. apr 2010

marti, aj ja ostávam pri UM, kým sa nebudí. Mne sa totiž zdá málo, aby dieťa pilo mlieko iba raz do dňa. ešte sa mi zdajú drobci malí.

martinex
12. apr 2010

eviq ale sak v kasi je mlieko,preto su mliecne...takze to by som neriesila... my v podstate mame 3 mliecne davky za den, 2x UM a 1 kasa alebo jogurt

a chapem ta, aj ja mavam dni,ze som rada ze viem ako sa volam 😀

eviqa
12. apr 2010

tak aj mne to takto vycházda, ráno a večer mlieko a olovrant alebo desiata jogrut alebo kaša.

martinex
12. apr 2010

no to je akurat... menej by som este nedavala..

deina2005
12. apr 2010

ahojte baby potrebujem pomoc zhanam niekoho kto by mi prelozil zmluvu a rodle listy z sk do nemciny samozrejme zaplatim je tu niekto kto to vie?ale potrebujem a s peciatkou

eviqa
12. apr 2010

deina, mile rada, ale neviem ani po nemecky a ani takú pečiatku nemám 😉 ale to musí byť riadny tlmočník - prekladateľ, že?
ale skús kuk
http://jaspi.justice.gov.sk/jaspiw1/htm_reg/jas...

facovka
12. apr 2010

no,veru s tym kravskym ja cakam mminimalne ze od roka skusim....ak vobec,ked oli ma stale to brusko vselijake 😒
deina to musi byt sudny prekladatel,akoze s peciatkou....my denne aspon 4davky mliecne,ak nie 5, bo jogurt, a 4x papamliecko, rano ,vecer a 2x noc--teda o tej 22,30a 2-4rano..ale nedava tomu,vypije max.120ml..teraz take 60-90ml..

eviqa
12. apr 2010

deina, otvorilo ti to? tam treba dať tlačidlo vyhľadať, to sú súdni znalci. dúfam, že aspoň tak som trošku pomohla

martinex
12. apr 2010

deina bohuzial neviem ti poradit...nemecky sice viem,ale nemam razitko,tak by ti to bolo na prd 🙂

eviqa
12. apr 2010

no hurá, maroško zjedol aspoň trochu olovrantu, tak sa ideme trošku vyvetrať. pá

lenka_66
12. apr 2010

evi, gratulujem 😵

lenka_66
12. apr 2010

baga, skus take kase je tekuta a ide aj cez cumel na mlieko .marekovi chuti a je aj to iste na dobru doc len to sme este nemali

http://www.hero.cz/SUNARKA/Produkty/1074/

bagaja
12. apr 2010

Leni diki, pojdemem na nákup tak niečo pozriem...uvidíme

evi super že spapal aspon kus....

inak my tiež tak mlieko 3x cez den a noc nepočítam, lebo to nemá zmysle - odhadujem 10-11 x 😝

lulu73
12. apr 2010

ahojte

my sme dnes boli na kontrole u dr. .. vsetky vysledky ma negativne...cize asi brala atb zbytocne alebo neviem co si mam o tom mysliet...radsej uz ani nemyslim...ale je fakt ze hrdlo mala zapalene, bolelo ju, lebo velmi plakala, aj CRP mala vyssie, aj sopliky....tak co uz, hlavne ze sme uz uplne ok

a nase noci, to je stale des a hroza ☹ ...velmi casto sme hore a didkujeme sa

a tuto noc sme ju nechali chvilu vykrikovat a zacala vykrikovat prve slovo...ziadne mama, tata,baba....vykrikovala ze EMMA a dokonca tie dve M tam bolo pocut 😀 ... potvorka

bagaja
12. apr 2010

lulu tak sme dve s tými nocami ☹ snád nám to čoskoro prejde ☹

a my zásadne kričíme mama, iba ked ma nevidí a plače 😖 žiadna výhra

lulu73
12. apr 2010

baga....tie noci ma strasne hnevaju

zuzujan
12. apr 2010

baby aj my sme v noci stale hore.... cez den max. 2x 30 min......no co uz, tiez neviem co s tym....kase ani UM nezabrali 😒

bagaja
12. apr 2010

baby ja som uplne grogy z tých nocí a tiež nedávam veľku šancu tým kašiam, ale za skúšku nič nedám

lenka_66
12. apr 2010

lulu,no emka nie je len pekna modelocka ale aj v hlavke nieco ma 😀

my sa bezne v noci hodku mojkame , cez den sa mu je asi malo 😔

missy97231
12. apr 2010

nam kase na noc tiez nepomohli. a aj ked som skusala UM raz,,, a to vypil 210, aj tak sa budil v noci ako vzdy 😒 zeby zvyk???

lenka_66
12. apr 2010

missy tiez si myslim ze daco take

eviqa
12. apr 2010

tak sme doma z prechádzky, ideme sa kúpať a do hajan. Tak vám prajeme krásny večer.

lulu, fajn, že ste už o.k. emka je šikovná, nielen krásna 😉

bagaja, dobrú noc a sladké sny prajeme aj tebe aj peťke 😉

egyptanka
12. apr 2010

dievcata, pozeram ze viacere tu mate momentalne perne noci ... z vlastnej skusenosti vam poviem, ze ziadne UM, ziadne kase nepomozu ... deti zacinaju byt vnimavejsie, chcu si vynahradit mojkanie v noci, lebo to nestihli cez den ... preto sa zacinaju castejsie budit.
U mna to zacalo ked mala Natalka 5,5 mesiaca a skoncilo to tak ked mala 10 mesiacov.
Je to indidividulne, ale taketo nekludne spanie zvycajne zacina 6 mesiacom a konci okolo roka - roka a pol (ked sa im to v hlavicke vsetko ulezi).
Ja vam prajem hlavne pevne nervy, kaslite na domacnost, spite ked mozete, tie ktore kojite tak si nastahujte dieta do postele, nebojujte s tym, vplavajte do toho s pohodovou hlavou ... ono to prejde ... 🙂

eviqa
12. apr 2010

fac mala asi pravdu. Išli sme kúpať malého a je vyhodený na brušku, chrbátiku a tváričke. Tak asi to bola ta 6tka,ale skočíme zajtra pre istotu k dr. Či netreba?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre