Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
13. apr 2010

ahojte,tak sme si dali slofika s maly zo dve hodky, jaka parada 😀

ja by som tvaroh tiez nedavala ani rybu,ale zase podla mna ak dieta ochutna a nebude jest denne teglik pribinacika ci file z ryby,tak je to ok.... u nas nikto nema ziadne alergie,ale naco riskovat..sak co papa mu chuti..a vymyslat budem len pomalicky 😀

eviqa
13. apr 2010

marti, diplomovka dokončená, tak už leháruješ, čo? 😉
a s tým jedlom, každá z nás je iná, každý si to robí po svojom. To je to isté, koľko lekárov, toľko názorov.

martinex
13. apr 2010

eviq no aspon chvilu kym to posle zase na prepracovanie 😠 😀

lulu73
13. apr 2010

dobry vecer

mati a leri .... tesim sa s vami, ste sikovne...este statnice a svaty pokoj....pamatam na to ako dnes ked som pisala diplomovku a maly behal okolo...mal tri roky ked som promovala 🙂

a dnes sme jedli kasu rukami, inak by som ju do malej nedostala...foto na FB

a mala sa mi na krku a ramienkach vyhadzala...dnes je stvrty den od teplot co sme mali....mam podozrenie ze aj my sme mali tu 6 tku

bagaja
13. apr 2010

ahojky, aj my sme boli na angline ale už spíme....

a baby s tým jedlom ja malej dám hocičo oskúšať v mini kúskach... a dokonca aj kravské mlieko sme už dávali, ale len do kašičiek, to je fakt na každom, ale ja tiež radšej neexperimentujem...rybku sme neskúšali ale to skor preto že ja ich nemusím... a pribináčik je dosť ťažky na bruško, ale zas raz za čas sa nič nestane....

no idem k Tv

tak vám želám krásnu pokjnú noc aj babatkám a aj sebe 😀

facovka
13. apr 2010

lulu,ale pri 6tke nebyva zvysene CRP, to asi z toho hrdielka,predsa len daky zapal mala v tele, aa asi sa 6tka pridruzila 😒
my sme boli vecer na klbikoch u toho kusina,vsetko oki, za 3minutky 14ecok, ten asi zaraba najviac v SR 😀

bordinka
13. apr 2010

maly hrozne lubi kase od HAME...no su dost drahe...chcela som sa spytat ci uz moze obyc.kasicku na obyc.mlieku?

facovka
13. apr 2010

bordi,je to na tebe,niektore baby tu uz davaju detickom kravske mlieko-.---ja osobne dam najskor v rocku 😉

bordinka
13. apr 2010

no neviem ...teda zatial by som nedavala...lebo som dnes pozerala damsky magazin a tam jedna pediatrick rozpravala,ze krav.mlieko sa do troch rokov nema davat...tak to sa mi vidi dost dlha doba....

facovka
13. apr 2010

ano,aj nasa dr.zstava nazor ze od 3r. ale napr.nas filipkouz cca v roku odmietal uplne,tak povedala ze ak kravske bude chciet amme davat, ale nechcel aj tak ani to..ale tak mensie zlo to bolo,skusili sme...teraz obcas vypije,ale vobec nieje mliekovy..ale jogurty papa pekne,tak apson nieco,ze jeden jogurt ma dieta taketo uz akokeby pol litra mlieka vypil 😉 tak mu to asi staci..a oli bude na UM kym bude chciet 😉

babulka123
13. apr 2010

ahojte zlaticka moje.. nejako vas zanedbavam ale snazim sa vymyslat ako tak program lebo ked je taketo hnusne pocasie by ma doma asi piclo.. ked ninka spi tak som rada ze nieco postiham alebo si lahnem s nou ..

inak chodime uz zasadne za 1 ruku , ruckujeme pri nabytku , prejde mi okolo celeho stola.. a dokonca uz sama stoji , bez drzania, hra sa zasadne v podrepe.. no skoncili mi pekne casy .. heheh

rano dnes marekovi padla z postele tak to bolo zas revu.. skoro som ho dorazila ale bola som ticho.. potom sme sa zobrali a isli sme do BA , boli sme sa so sestreou kupat v hoteli Nivy.. baby z BA vrele odporuuuucuam bolo to super, matka tesim sa kedy pojdes s nami..

zajtra idem zas ku kamoske takze pridem az vecer, a mam na plane zehlenie, tak vobec neviem ci sa sem dostanem ale v kazdom pripade na vaaas neskutocne moc myslim

facovka
14. apr 2010

bre ranko,len na rychlo, od 8h nam nepojde elektrika do 15h, opravuju cosi,des..mam vody v termoskach na mliecko inak sme na chlebe s fifom, a oli asi aj na obed mliecko...a inak presnidavku a jogurty...no des,al este toto pocko potme tu sediet budeme,hnus 😠 😒
babul,hej aj svagrina chodia na nivy sa kupat s krpcom,ja zatial neriskujem bo fifova imuno, tak cakam az bude fakt teplejsie a by sme vzali aj oliho,co to urobi 😵

z.vrablova
14. apr 2010

Pekne ranko... po strasnej noci... o 22ej spadlo susede nieco na zem, az vo vysielacke zachrapcalo, hned nato Kristinka hore s obrovskym placom... po 15min placu som jej nakoniec dala flasku s mliekom a hned klud... o stvrtej herecka vyspata... nastastie krmil mm, ale ja som nespala... a o pol siedmej definitivne koniec spanku.... oci mam jak angorak... nevladzem, spala by som a este to pocasie...
Vcera mi faxom prisiel papier o Skotska, tak idem konecne vybavovat rodicak a zdravotne poistenie... snad uspesne...
Fac, to vazne?? si neviem predstavit pol dna bez elektriny s dvomi malymi detmi... bud ich v tej ¨tme¨ulozit na spanok, alebo jedine behat vonku v prsiplastoch....
Inac baby z KE.... na 90% sa zucastnim stretavky v KE.... pojdeme busom... snad to zmakneme.... 😀 (miesto by bolo najidealnejsie niekde v centre na teraske...)

eviqa
14. apr 2010

pekné ránko, no dnes si môžeme asi spievať prší, prší, len sa leje ☹ no počko, hrúza

fac, to je super s tou elektrikou. Aspoň keby si vybrali slnečný deň na opravu, že môžeš ísť von. Tak ti nezávidím a fakt ked nie je zasvietené tak normálne tma v byte. Jedine romantická chvíľa pri sviečkach. 😅

eviqa
14. apr 2010

zuzi, tak čo susedka sťahovala nábytok v noci? to bude super ked prídeš, ale pochybujem, že sa stretneme niekde na terase, lebo ešte nie sú. jedine na sídlisku terasa sa môžeme 😀 ...a príjemné vybavovanie papierov.

zuzkamilko
14. apr 2010

ahojte maminky,
tak po strasnej noci-vkuse sa budil s placom 😠 😠 😠 a chcel len mna,pri mm revallll, cestujeme na tyzden prec-drbne ma z toho pocasia,caka nas 4 hodinova cesta do prievidze 😒 ,ideme tam na svadbu svagrinej,mna boli zub,maly nervny,mrcha dorazila a to riadna.... 😖 😖 😖 - nuz co dodat????budem na vas mysliet a sem tam nakuknem
cmuciq posielam vsetkym 😵 😵 😵
leri.............ak sa bude dat,ozvem sa
papa

eviqa
14. apr 2010

zuzi, tak šťastnú cestu a pobyt bez slz 😉

z.vrablova
14. apr 2010

Zuzka veselu svadbu prajem... maly mozno v aute pospi, ked je take pocasicko...
Eviq... u nas su uz nejake terasy na namesti otvorene, neverim, ze v KE este ziadna... 😎

eviqa
14. apr 2010

zuzi, nebola som síce už dávno na hlavnej, ale viem, že tu sa otvárajú terasy až 1. mája.
a minule sme sa s kamoškami vytrepali až do myslavy nakolibu, no nie je to taká dlhá štreka, ale že reku dáme na terase kávu, lebo stoly tam majú stále vonku a nedovolila nám čašníčka ani vyniesť vonku kávu, lebo nás nechcela obslúžiť, takže mi si vynesieme a nedovolila. Tak sme šli preč.

lenka_66
14. apr 2010

ahojte,
noc o nicom , no neva hlavne ze sa od 5,30 rehlime na svet

zuzi, stastnu cestu aj navrat.a dobre sa zabav

bordinka ,cau /vitaj

a zas som zvysok zabudlla 😔

z.vrablova
14. apr 2010

fuch... vidim, ze sluzby na urovni ako aj u nas v PO... 😒
Sused opat buchoce... uz 2. tyzden... s Kristinkou sa napame a ideme vybavovat urady... 😖

lenka_66
14. apr 2010

no my mame sice terasu ale to je takka kryta a chladno je tam ,

eviqa
14. apr 2010

leni, tam sme potom asi zasadli, nejaké kafe 21, či čo to bol 😕

eviqa
14. apr 2010

zuzi, no jedno lepšie ako druhé, či trieskajúci sused alebo úrady 😝
leni a čo tak skoro vstávate?

lenka_66
14. apr 2010

evi , nie to je u nas na kvp a na vstavanie sa musis spytat mareka lebo ja netusiiiiiiiiiiiim 😀

lenka_66
14. apr 2010

http://www.skg.sk/sk/pub-kelt-pub-grunt.html

klikni na obrazok a je to pod tou modrou strechou a za zabradlim.

perla200
14. apr 2010

čaute...pripájam sa noc o ničom......dva krát sme papali ako novorodenci a potom o pol 7 vyspatá morka mala....takže nevytrčame z radu augustových detičiek🙂))))

lenka_66
14. apr 2010

perla som rada ze nekazis partu 😀

evi , no napisala som do temy kosice tak snad baby nieco poradia

lenka_66
14. apr 2010

a ryba je otvorena ? ci uz ani to nefunuje?

z.vrablova
14. apr 2010

ok Kosicanky... najdite dobry podnik blizko centra, aby som zo stanice doslapala peso s kociarom a super.... ved aj tak vsetko zavisi od pocasia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre