Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
15. apr 2010

babul, je mi jasne ze to nebude na pockanie 😉

lenka_66
15. apr 2010

baga , cas neviem to navrhnite vy so zuzkou.nam je tam lahsie dojst.26.4.pondelok

perla200
15. apr 2010

tak sme doma z poradne....revala ako tur....ale čo už....9300g a 72cm....mieri že vraj 11 mesačného bábätka🙂))) a mame skúšat laktozu....ako vždy.... dúfam že zalomí, potrebujem ist na nakup🙂

ja som čerstvá gazdinka a zajtra chcem robit fazulovú polievku - mliečnu a je tam napísané že zápražka sa robí - maslo a múka...ale to ako??? ved to sa mi nerozpustí??? či ano???

lenka_66
15. apr 2010

perla , tak isto ako s olejom by si robila.rozpust maslo .noo a v recepte nebolo urcite zapni sporak tak aj to musis 😀 😉

super miery a drzim palce na laktozu

lenka_66
15. apr 2010

a teraz ma napadlo ja mliecnu zahustujem muka do smotany. tamto je do udenej

z.vrablova
15. apr 2010

Leni... ja by som navrhovala skor do obeda... my zvykneme vstavat o pol siedmej-siedmej... o nejakej pol deviatej-deviatej busom do KE, tak mi to vychadza na 10.00 (kedy by sme uz asi aj prave papali desiatu)... poobede uz mame skor spave chvilky... tak neviem... Bagaja... a co ty??

bagaja
15. apr 2010

leni nám to je jedno, my od tej 10tej už budeme v KE takže kedykolvek po tom, lebo ja nemám problém pochodiť po optime a kade tade....len mm bude mať s tým problém 😝 alebo skor jeho penaženka 😀

perla supiš váha a vy tiež plačete len dr. zbadáte? bo u nás to isté 😉 a držím palce s tou laktozou.....a to ju necháš doma samu ked ideš do obchodu?

bagaja
15. apr 2010

hej a nezabudnite objednať dobre počko 😎

perla200
15. apr 2010

jasné bagaja🙂)) čo si....MM som poslala si k nej lahnút..... baga reveme??? hysáky neuveritelné mame
leni - vidíš sporák? a to mam kde hladat?🙂))) ale kua to som aký recept zase pozerala????

dakujeme....

lenka_66
15. apr 2010

baga, hlavne tatransku zimu nechaj doma 😀 .

no tak o 10 mne je to fuk.pockame na zbytok sveta

lenka_66
15. apr 2010

perla , v kupelke 😀

babulka123
15. apr 2010

baga navarim ti a poslem ti to posteou ?? bude to rychlejsie.. hehehe , prepac si robim prdel z teba..

u nas sa spi, uvidime kolko kedzde doobeda dala 2 hod.
ja som sa prave napapala.. a teraz kuuuuusok casu , takze vyvesit pradlo, zvesit uschnute, upratat kuchynu, a chystam sa upratat kumbal - teda ho zorganizovat.. uvidime co mi z toho vsetkeho ninka dovoli.. heheh

babulka123
15. apr 2010

jeeej teda nie baga ale perla.. juuuuj prepac...

bagaja
15. apr 2010

no babul ved pre to, lebo ja som tu polievku varila v nedelu a aja sa zjedla, vôbec nešla k potkanom 😀

perli v poho to zvládneš to je jedna z lahších polievok....a ja tiež zashustujem s mliekom a múkou, alebo smotanou a múkou...

eviqa
15. apr 2010

tak máme tu slnko a výrah furt neide 😠 tak by som šla von. Ale si predstavte, že môj mm sa dotrepal na 7. poschodie pešo s novou mikrovlnkou. Tak sa teším, ale to teda nemusel. Alebo hej? 😀

perla, blahoželáme k mieram. Teda máš čo nosiť. a zápraška tak ako písala lenka, len pozor, aby sa ti neurobili hrudky. Alebo ako lenka napísala do smotany múku, alebo ja som skúšala aj so solamylom a bolo to.

...my u lekára neplačeme, zatiaľ sa stále usmieval, klop-klop. V utorok ked sme boli hodil úsmev na sestričku, zamával pá-pá a ked zbadal lekárku, tak úsmev ako lečo a hned sa pýtal k nej na ruky. 😀 Vyvalení sme boli všetci, okrem malého. 😀

...stretko, mne je jedno, ja sa prispôsobím. Ale asi tiež skôr doobedu. 🙂

lenka_66
15. apr 2010

babul, s kumbalom neponahlaj ,ninka ti velmi rada s nim pomoze 😀

lenka_66
15. apr 2010

evi, trapi ta to? sak vedel ze nejde vytah

bagaja
15. apr 2010

hehehe a my máme slnko tak ideme von.......a asi hned zajde, ked nás zbadá 😎

babulka123
15. apr 2010

my sa tiez skerime ako leco na dr. lahne si , zoberie fonendoskop do ruky, nohy vylozi na Dr. a je spokojna..

miery su supeeeer. my sme tusim taky stuplik malinky oproti v am , sak ale sa necudujem vsetko vybeha.. pred tt mala 7770g a tusim okolo 70cm..

ja som dnes robila gulas, a je teda mnaaamkovsky

babulka123
15. apr 2010

lenka sak toho sa bojim .. hehehe

eviqa
15. apr 2010

leni, ee. 😝

lenka_66
15. apr 2010

babul tak nemachruj a posli.my sme mali dukatove buchticky a teraz mi je sladko aj za usami.

a neboj nic , este len potom uvidis aka je to dracica 😀

martinex
15. apr 2010

lenka tvoj mm robi so satelitmi,ze? mm by potreboval s niecim poradit...nemohli by sme mu cinknut?

babulka123
15. apr 2010

hehehe.. no uz vidim tie vrtaky ako ma strcene neviem kde.. hehe

dukatove. nooo to nemusim ale nazdravie..ja by som si dala palacinky..

poslem ti to ako ? doprucene alebo ???heheh

lenka_66
15. apr 2010

mati , skor vecer cez FB by mohol.on uz aj mobil vypina bo mu ide na nervy .a co ak mozem vediet

babul, ale si predstav tie roziarene oci ked ju tam pustis.sak ani vianocny stromcek tak nepotesi

martinex
15. apr 2010

lenka mm zapojil druhu telku, a potrebuje tam nejake rozbocovace a zlucovace pozapajat a nevie ci to tak vobec pojde ako si to on predstavuje... lebo teraz nam ide len STV 1 a 2, MA a JOJ...predtym sili aj ostatne programy, len teraz nemame zapojeny satelit...ci tak nejako to je 😀

babulka123
15. apr 2010

matka skuste to prepojit ze DVD alebo tak .. nam to tak pomohlo..

martinex
15. apr 2010

babul mm skusal vsetko mozne... bud ide na jednom vsetko a druhom nic,alebo na oboch len tie 4 programy

babulka123
15. apr 2010

cez koho mate satelit?

martinex
15. apr 2010

ani pan boh netusi... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre