Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
16. apr 2010

Livi sikovny, jednoduchy...
Eviq.... ma napadlo... nie je to nahodou Staphilococus? tak toho sa zbavit trvaaaa...
Perla, mate veselo.
Ja som ukladala Kristinku 1,5hod... zjedla na olovrant jogurt, 3x sa zgrckala, brusko uplne tvrde, boli ju chudatko... tak od piatej uz nic nejedla, teda mliecko nedostala a isla do postielky uz o pol siedmej uplne grogy. O osmej konecne zaspala...
Sestra nas vola zajtra na noc na Domasu na chtu, ze dame malu k nasim... sa nevieme rozhodnut, teda ja by som aj isla, ale mm je domased... 😒

eviqa
16. apr 2010

zuzi nepamätám si, ale niečo podobné. Neviem či nie staphylococcus aureus. Fakt neviem. No uvidíme, či pomôže to,čo ona navrhla.

livi, pekný kočiarik

z.vrablova
16. apr 2010

zlaty stafylokok...

livia1
16. apr 2010

Z. to nieje bohvie čo. Ja som mala 9 rokov streptokoka a nevedela som o tom, dokonca sa mi Maťko s tým aj narodil

z.vrablova
16. apr 2010

my sme v jeseni kolovali streptokoka vsetci traja, pomohlo nakoniec, ze sme sa preliecili vsetci naraz...
ale zlaty stafylokok je este vacsi brutal, sa strasne dlho lieci, vysoko nakazlivy a odolny voci ATB...

livia1
16. apr 2010

😖 😲 no super, tak vám prajem skoré uzdravenie

martinex
16. apr 2010

fac, auticko je hotove,teda zaklad... a uz spinka v chladnicke.... 😉

martinex
16. apr 2010

fac a prestan,ze ma zamestnavas 😠 ja som totiz nocny vtak... to mam po mame, o 10tej ozivam 😀

lenka_66
17. apr 2010

ahojte,
evi , no nie som dr. ale ak to je st.aurerus tak blbost ze len v nemocnoci ho mozes ziskat.raz rocne som v robote musela robit testy z potravinoveho kodexu a aureus bol staale aspon v 3 otazkach.

mati , ma napadlo keby si mne robila take auticko tak ho mna stole mame ako auto po havarke 😀

lenka_66
17. apr 2010

.. na stole ...

zuzanakarolinka
17. apr 2010

baby, teda maťa ty si dobrá, že si sa dala na také skladné výtvory, nech to dopadne aspoň tak dobre, ako to začalo

martinex
17. apr 2010

zuzi dakujem 😉

fac, aktualne foto

facovka
17. apr 2010

sikovna si,super 😉 tesime.. 🙂
my noc hroza, ledva vecer o pol 10zaspal, cela noc fnukoty a podobne, len cumel a tulkanie, dohromady asi 4-5hodiek spania 😔 mam podozrenie na horne zubky, sa mi zda navrete dasienko..ale to este asi potrva, no cakaju nas zase krusne casy ☹ ☹ ..od rana mrncanie,nic ho nebavi, len nosit, zabavat aj popri tom mrnci...no zleeeeeeeeeeeee ☹ 😔

martinex
17. apr 2010

fac to mi je luto... aj mne sa zda ze dadovi pojdu dalsie, mame riedke kako..tak neviem,ci ho len prehnalo alebo su to fakt zuby...
poobede auto dokoncim,potom hodim finalne foto...
idem varit obed 😉

bagaja
17. apr 2010

ahojte

len hlásim seknutý chrbát, nemôžem sa ani dvihnuť, len ležím.....kojenie je pre mna utrpenie, dvihnuť malú ani náhodou....tak len ležím a ležím a mm maká...ozvem sa ked sa bude dať papa...držkajte sa

bagaja
17. apr 2010

a nič na nho vraj nemôžem ked kojím ☹

perla200
17. apr 2010

bagaja:(((((
my noc - pripájam sa k fac....teda ja neviem ale ona sa strasne hmýri v noci spala v manželskej posteli - MM odprataný do detskej🙂 a celú noc cestovala....kriste dvakrát sa tak prehodila že mi´treskla hlavou do nosa tak som vystrelila z postele.....a toto robila celú noc....takže som nevyspatá ako hovado....ale teraz chrní tak ked sa zobudí pôjdeme k našim a poobede byciklovať sa....včera sa jej moc páčilo....až na to že sme trikrát stratili topánku🙂

z.vrablova
17. apr 2010

Noc super... je mi luto, ze vasim babtkam tato noc nevysla... spali sme s mm v obyvacke az do rana a Kristinka sa krmila o pol piatej a potom uz o siedmej definitivne hore... Teraz spapala piskotky s UM... fajnotka, nevedela sa dojest. Prisla pre nu babka, isla kocikovat, ktovie, kedy ju donesie naspat, ale do piatej hadam hej... Ideme nieco upratat... Taku mam chut na zmrzlinu, ze az, asi prehovorim mm... 😉
Matka, sikulka... 😀

livia1
17. apr 2010

Baga ☹ lutujem ťa, ja som toto mala ked som prišla z porodnice domov. Ked som kupala maleho ma seklo a askoro som spadla za nim do vane.

livia1
17. apr 2010

Mati si šikula, pekná torta 😉

livia1
17. apr 2010

Baby kolko dni vám trvali tie teploty pri 6stke? Nejak sa mi to nezdá, dnes je 4 deň a teplotuje kukostále ☹

facovka
17. apr 2010

livi to tak asi 3dni by mali byt a potom vysypat by sa mal..a ake vysoke horucky ma?? ☹

livia1
17. apr 2010

Fac niesu moc vysoke tak medzi 37,1-38,3. Začalo to v stredu na večer, tak dnes by to mohlo končit, no uvidím do zajtra čo bude ☹

perla200
17. apr 2010

livi tak potom možno zajtra sa vyhádze, nam to začalo v pondelok a vo stvrtok sa vyhádzala ráno....

facovka
17. apr 2010

ked 6tka tak horucky sa splhaju aj do 39-40..livi neviem,ci nahodou daco ine nie... ☹ uvidite,ked sa zajtra nevyhadze sla by som k dr.

martinex
17. apr 2010

fac, hlasim hotovo...dufam,ze sa bude pacit a aj chutit 😉

livia1
17. apr 2010

Fac on mal v noci aj vyšie,ale to som nemerala, lebo len na ruke bolo cítit, že je vyššia teplota, tak som mu dala nurofen. Boli sme u doktorky vo štvrtok aj v piatok, vravela, že do nedele by sa to malo ukázat. Lebo dýchanie aj hrdielko mal čisté. A ani doteraz sa neprejavila žiadna choroba. tuk,tuk,tuk

No Mati keby si nebývala tak daleko tak máš zákazku aj u mna. V Máji máme krstiny

martinex
17. apr 2010

livi heh 🙂 no to by cestu torta asi neprezila 😀

livia1
17. apr 2010

Aleje nadherné to autíčko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre