Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
22. máj 2010

ahojte zlaticka... ze mi podporite ninku v hlasovani????? dakujeeeeem

http://www.jemnemelodie.sk/cms/front_content.ph...

zuzanakarolinka
22. máj 2010

babulka, no poslala som ti hlas,tak nech aspoň tie hračky máš, to sa prídeme potom pohrať aj my, ok? 😉

babulka123
22. máj 2010

zuzka.. jasne.. neboj kazdemu za z hracky ujde.... let balonom nemusim , no dovolenka moze byt.. takze 1 alebo 3 cenu beriem .. hehehehhehe

adenka
22. máj 2010

ahojte,

babul zahlasovane 🙂

zuzanakarolinka
22. máj 2010

😉 😀

babulka123
22. máj 2010

dakujem

deina2005
22. máj 2010

dobre raaaaaaanko.jaaaaaj tak zamnou je alkoholicky piatok koooonecne po 18 mesiacoch 🙄

mihouk
22. máj 2010

Missy, nastastie to tej temy nepatrim, ale co sa tam deje je uz vrchol, nikdy takychto ludi nepochopim.

Babulka aj my sme zahlasovali 😎

Pekny vikendik vsetkym 😀

lulu73
22. máj 2010

ideme poobede do ZOO....neprida sa niekto?

lulu73
22. máj 2010

babul...facebook mi blbne, ale tiez som zahlasovala

lenka_66
22. máj 2010

lulu ,jaaaaaaaaa .zober ma zo sebou 😀

bagaja
22. máj 2010

aj ja idem lulu .... 😀

babul hlasované 😉

babulka123
22. máj 2010

dakujeeeeem

lulu73
22. máj 2010

dievcata, idem medzi svojich, medzi ludoopov, pozdravim aj od vas ok? 😉
ruky mam uz vytahane ako opica a niekedy aj kricim ako pavian, hlavne na Marca 😉
tak pocitam, ze sa tam budem citit dobre....odchadzame, vecer poreferujem

babulka123
22. máj 2010

lulu .. tak tak pozdravuj.. ja som pre nas robila ocko v pezinku... takze zubar na psychiatrii je vybaveny.. este sa tam dostat a mame to v suchu.. hehehe

martinex
22. máj 2010

no u nas sa spi a potom ideme do avionu....

lulu aj by som isla,ale slak ma triafa tam z toho parkovania 😠

livia1
22. máj 2010

Mati čím dalej tým krajšie torty. náááááááááádhera 😉

martinex
22. máj 2010

livi diiiiky 😎

perla200
22. máj 2010

marti - čo tak talentmania? mas velký talent.....
ma chrníme chvalabohu nech si oddýchne a zase vyrážame do ulíc 🙂

zuzanakarolinka
22. máj 2010

aj my chrníme 😉

livia1
22. máj 2010

no tak Kuko dochrnel. spinkal od pol 2 do teraz. dobyl energiu a može fungovať do večera 😀

lulu73
22. máj 2010

ahojte

zoo za nami, aj nam hrmelo, vyzeralo to ze bude lejak...Emma mala len taku tenku mikinku, tak dufam ze to bude bez nasledkov....zvierata ju moc nezaujimali, skor vsetky tie deturence co tam pobehovali....ale vyse hodinku a pol sme tam boli, stacilo
parkovanie otrasne!!!

zajtra sa chystame na BA hrad...je tam festival dobreho jedla....ideme popozerat a okostovat (ak nebude liat)

a vecer ide mm s Marcom do kina a ja zase zajtra vecer idem....ja chcem ist na nejaku romantiku, alebo komediu, na nieco pri com nemusim rozmyslat a z coho nebudem mat psycho......tak som pozerala co davaju, no nic extra, ale nejaky film tam je ze Hon na exmanzelku ci co🙂 nejdete niektora? zajtra okolo osmej? 🙂 Marco povedal ze so mnou pojde keby nesiel nikto

martinex
22. máj 2010

perla a co ta budem na zivo robit tortu? sak to trva dost dlho kym to clovek spravi 🙂

lulu ten festival som aj ja chcela ist pozriet,ale nejak nebude casu zajtra,tak to tam pokukaj a zreferuj potom 😵

perla200
22. máj 2010

no a? ved to by si marti mala na pokračovanie....
lulu - aby si nedopadla ako my...boli sme na výške v byte 6 báb a 3 sme sa v rovnakom čase rozisli s frajermi, reku podme do kina na vanilkové nebo s tomom cruisom. romantika prídeme na inéé myslienky a tom cruise krásavec pokocháme sa...a? dej nula bodov, strasná hovadina tom cruise celý film zmrzačený a proste horor! ja som v polke filmu odisla a čakala vonku a depky sme mali este väčšie 🙂

lulu73
22. máj 2010

perla.....🙂 co na to povedat......ja zajtra proste musim vypadnut, lebo to tak citim a kino som uz dlho nemala

zuzanakarolinka
22. máj 2010

my už spinkáme, dnes spala 2x, dokopy 4 hodky, super, zajtra pôjdeme asi k svokre a na prechádzku, teda keď to nejako počasie neovplyvní negatívne

babulka123
22. máj 2010

ahooooooooojte..
velmi velmi veeeelmi pekne vam dakujem za hlasy.

my sme dnes mali docela fajn den, doobeda sme boli na nakupoch, ja matka roka zabudla som dat ninke desiatu { rano mala len mlieko} a ja ze co blaci v kociku.. heheh
tak sme dossli domov o pol 12, dala som jej jest, a o 12:15 som ju dala do postielky, zatiahla rolety a zaspala a spala do 3!!!!! a to som jej uz otvorila dvere ze nech sa pomalinky sama zobudi lebo sme museli ist na oslavu.
tam behala a lietala - doslova a do pismena, dali sme jej detsky kocik a chodila sama .. tak aspon na 5 min som mala pokoj hehehe , po ceste domov zaspala - ani sa necudujem ja som bola unavena .. a dosli sme domov a fesanda chytila asi 55 dych { nie ze druhy} ale o pol 9 pekne zaspala sama.. teda najnovsie to fici tak ze kym vladze tak je tichucko a ked uz je taka ze chce zaspat tak zamrnci ja tam pridem 3x ju pohladkam a spinka..

zajtra dojdu nasi na obed tak som este teraz postavila polievku nech mam zajtra vacsi klud lebo marek ide na ryby..

a idem vas citat..

adenka
22. máj 2010

ahojte...
som hotova...uspavanie od 20 do 22.... rev rev rev, nervy,..uz som ju nechala revat lebo sa to nedalo... skoncilo to tym ze hodila taky tycku ze cela vecerna kasa je po celej postielke takze som ju komplet musela umyvat a prezliekat... teraz si vycitam aka som krava sprosta ze ju necham revat ☹ ☹ ... ale proste ked ma taketo stavy ze ani spat ani bdiet ani nic tak ja fakt neviem co s nou 😔
no tak dnes v noci spime spolu kedze postielka je mokra...esteze tato nie je doma a moze sa rozvalovat....

babulka123
22. máj 2010

juuuuj aden . to ma mrzi.. a to mate kazdy vecer?
nabuduce skus ju troska pretret tvar vodou .. aby sa "ukludnila" u nas to zabera na 100 percent, ja viem ze to moze posobit drasticky ale pomoze im to ..
lebo ked sa dostanu do takehoto stavu tak uz asi nepomoze nic, len pockat kym odpadnu od unavy..

neboli ste niekde ze mala vela vzruchov a nevedela to spracovat? duuuufam ze zajtra uz bude dobre..

adenka
22. máj 2010

babul praveze to dnes bolo po dllllhej dobe... ale dala som jej na noc taku hotovu kasu, tak mozno ju aj brusko bolelo, lebo cela kasa sla von ☹ ...
a dnes sme boli cely den doma, tak v tom problem nevidim... len mi zle spala lebo poobednajsi spanok mala velmi skoro tak som ju dala este o pol 6 pospat..a to bola chyba... uz ju musim potom udrzat az do kupania hore...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre