Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzanakarolinka
24. máj 2010

adenka ty vole, super, závidím, moja malá zase malá svoju chvíľku, ručala ako tiger, ale neviem prečo, nič nezaberalo, tak sa vyplakala 10 min a zaspala ako bomba, žeby sa jej niečo snívalo?

baby vy dávate jesť cez fľašku? lebo ja nie, už cca 4 mesiace len lyžičkou

martinex
24. máj 2010

zuzi ja tiez lyzickou vsetko....ale ked som davala kasu na noc,taku riedku tak tu z flase,vzdy pri tom zaspal

facovka
24. máj 2010

my z flasky ee, ani kasu a ani mlieko, sak vypije 100 za den.....ale lyzickujeme vsetko, aj tak to musi byt redsie,zmixpvane, bo ho nadrapuje 😒
yo a prave som si vybavila, ze v sobotu idem do DK so spoluziackou autom, vecer tam mame stretklo z gympla po 15ich rokoch, koksooo, deti v BA, a ja idem tam parada,sa tak tesim,len aby sme zdravi boli,ale hadam uz nic nas nepostretne 😉 to by bol moj prvy voraz po 3r.

lenka_66
24. máj 2010

caute,
sto roky som tu nebola 😀 .
badam ze riesite kase.no ja ako extra tabulka nedavam.sice moze ale zatazuje to velmi oblicky.zlaty klas tiez nie su v nom 2 nebezpecne E ☹ .

evi, tak nech vsetko ok ude

pokrocile deticky nech uz cupkaju same

emmke , zdravicko

babul , mozno aj fac ziadne au au zuby

zvysok zabudnuty 😎 klasika

lenka_66
24. máj 2010

fac . uzi ssi DK a hlavne nech ti to ziadny neduh nezatrhne 😉

martinex
24. máj 2010

fac aj moj mm ma stretavku v DK,ale tusim teraz cez tyzden,takze tam nejde...a ja mam v sobotu ale este netusim ci pojdem,mm totiz nema rad ked idem prec,maly mu da vtedy vzdy zabrat 😎

lenka_66
24. máj 2010

@martinex ,no raz to musia zvladnut spolu 😉

martinex
24. máj 2010

lenka sak to hej,len ked sa len muza spytam,ci by som mohla vybehnut von,co i len do kina,tak nahodi taky kysly vyraz,ze nemam chut nikam ist...

lenka_66
24. máj 2010

@martinex , tak sa otoc ked sa ho to pytas 😀

lenka_66
24. máj 2010

ale nestoj pred zrkadlom, to by bola zakladna chyba 😀 😀 😀

martinex
24. máj 2010

😀 😀 no musim to spravit,tak ze sa ho nebudem pytat,ale mu to len oznamim.... sak je otec,tak sa mozes jeden vecer aj on starat,ci nie? 🙂

zuzkamilko
24. máj 2010

ahojte kočky,
malemu som za uskom nasla taku hrcku ☹ ,nemate s tym niektora skusenosti???
inac vikendik s tatikom bol uzasnyyyy 😵 😵 😵

babulka123
24. máj 2010

ahote,.. my spime od pol 12.. dufam ze este aspon hod potiahne..
ja som zatial prezliekla pradlo a upratala spalnu .. juuj mam rada ked je tam tak cisto vonavo..

teraz som si dala troska oddych a potom este kuchyna, hodit pradlo do pracky { alel to az ked pojdeme von} a potom hop s malou sa trajdat..

babulky.. ktore ste este nehlasovali.. venujte nam pls. jeden klik.. dakujem velmi pekne
http://www.jemnemelodie.sk/cms/front_content.ph...

zuzkamilko
24. máj 2010

babulka,zahlasovaneee 😉

babulka123
24. máj 2010

baby co vam budem hovori.. nb na kolenach , balkonik, kofola.. kebyze pijem kavu tak aj tu si dam .. a ninka spi a spi aspi.. uz 2.2 hod.

zuzujan
24. máj 2010

babulka radsej nic nehovor mne mala tak spala ako novorodenec, teraz uz nie.......aaaaaaale namiesto nasich 30 min. tiez taha uz hodinu a pol....asi je nieco vo vzduchu 😀

martinex
24. máj 2010

babul neprovokuj...mna slak triafa dnes z dada, spanok ani bohovi,ani v kociku,ani v izbe ani nijak neni dobre.... tak by bolo super keby muz chodil domov aspon o 5tej nech aspon na chvilu si ho zoberie... alebo by stacilo keby nerobil aj cez vikend.. ☹

lenka_66
24. máj 2010

babul , neprovokuj lebo mna celoslovenslokm stretku budes ukamenovana 😀

missy97231
24. máj 2010

ahojte. babul, mas hlas 🙂
my sa snazime zaspat 😉 teda ja by som bola velmi rada, keby zaspal. inak - dnes bol fakt velmi sikovny.... pil mlieko z flasky. asi som ju slabo zakrutila,,, lebo chvilku sa s nou hral, tak reku este mu ju nevezmem,,,, a o chvilu bola postielka mokra 😀 on ju odkrutil celkom, a vylial to mlieko.. 😠
a inak - v stredu nastupujeme do nemocnice (Kladno, CR 😕 )
ale aspon budeme na istom.... 😒

eviqa
24. máj 2010

píšem príspevok už tretíkrát, lebo mi ho nechce pridať, či mi tu dačo vypadáva či čo 😠
vrátili sme sa z poradne, malý má 9280 g a 70,5 cm. Tak budeme za širokých 😀 a všetko o.k. len mám ísť na kardio

missy, držkajte sa, budeme na vás myslieť

babul, zahlasované 🙂

lenka_66
24. máj 2010

evi , ty abo marosko?

missy, drzim palce

martinex
24. máj 2010

missy drzte sa v nemocnici,nech ste co najskor spat doma

ja uz mam nervy v kybli,volal mi mm,ze bude robit zase cely vikend a to mal mat od stvrtka volno.,..tak ja neviem ako sa prestahujeme... 😒 na jednej strane super,ze ma mm stale pracu ale na druhej mam pocit,ze ich sefstvo z toho len tazi,lebo vedia ze si nemozu dovolit povedat nie...ale mam sto chuti tam za nimi ist a vycistit im zaludky,sak toto uz neni normalne aby bol kazdy den v praci od 6tej do 19tej... 😔

lenka_66
24. máj 2010

mati ☹ ☹ ☹

Kam zmizla vasen?

Manzel vlezie do postele a zasepka nezne a vasnivo do ucha svojej
manzelky:
- Som bez treniek.
A zena mu odpovie:
- Nechaj ma spat... zajtra ti jedny operiem

martinex
24. máj 2010

lenka no asi tak,tusim si skocim kupit este vedla do vinoteky za liter vina,nech to vecer predycham.... uz ma to fakt stve...ani nie tak kvoli stahovaniu,ale celkovo..sak maleho ani nevidi jak je tyzden dlhy,nehovoriac o tom,ze je mm zniceny jak pes a takto sa akurat odpise alebo si ublizi,ked bude robit od nevidim do nevidim 😠

a ten vtip super 😀

lenka_66
24. máj 2010

matka chapem , a este si zabudla.maly potom s nim nechce byt dlho sam a ty nemozes si z kopytka vyhodit.sak aj tebe patri kusok relaxu

lenka_66
24. máj 2010

a k vtipu .u nas uz pomaly realita ☹

zuzanakarolinka
24. máj 2010

baby to aký čas sa ukazuje, pri príspevku, už som sa zlakla, že naozaj je toľko,

zuzanakarolinka
24. máj 2010

ten vtip je dobrý

martinex
24. máj 2010

lenka tak tak...ale apson ze mi ho mama sem tam zoberie...ale to si stihnem iba upratat,ci nakupit lebo david neznasa vysavac,uplne zachvaty chyta ked ho pustim...

a realita bohuzial aj u nas pomaly ☹

zuzi tiez kukam,ze nejaky blby 😕 juuuj,keby bolo tolko uz mi maly spi,to by som brala 😀

zuzanakarolinka
24. máj 2010

😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre