Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
16. okt 2009

bambulka akurat je tu debata ze hugies a pampers ani nie.. heheh = ale Matka mozno zobere nejake hugiseky.. matka.. co ty na to ???hheheheheh

a tampony ee.. ja som ich nemala rada ani predtym.;.
a surodenec, u nas len v pripade ze by sa zadarilo.. na druhe umele uz asi nie..

reginetta01
16. okt 2009

Kočky, práve sa mi zobudil pokladík. Zatím papa, napapáme sa a vyrážame do terénu.

martinex
16. okt 2009

babul velmi vtipne s tymi huggies... ani bohovi!!!

a regi ja chcem este 2 deti... takze to druhe tiez co najskor,tak cca o 3-4 roky...a to tretie az ked budu deti velke,aby som mala nieco na maznanie 😀

martinex
16. okt 2009

babul mozno sa zadari... je vela takych pripadov,ze najprv nemohli,potom sli na IVF ci adoptovali a zrazu sa im zadarilo..psychika je silna vec 😉

babulka123
16. okt 2009

matka.. sak to to.. uvidime.. ale ak tak za nejake 3 roky..ninka musi byt viac samostatna..

a spime znova.. uvdiime ci zas len hodinku alebo aj viac..

babulka123
16. okt 2009

jeeej a marek je dom aj v pondelok.. baby 4 dni ze aka parada..
idem si lahnut troska, neupratujem, nevarim idem spat..

martinex
16. okt 2009

babul prijemny oddych... ja idem dovarit obed, to akurat zacne damsky magazin,tak budem kukat 😎 packo

daniela33
16. okt 2009

tak vidím, že nie som sama fanúšik DM, aj plienky používame len DM, som veľmi spokojná 😀
kramy zatiaľ nemám, a dúfam, že tak skoro ani neprídu 😲

daniela33
16. okt 2009

Mati a gratulujem k výhre 🙂

martinex
16. okt 2009

vdaka Dani 🙂

bagaja
16. okt 2009

ahojky

mati ja tiež mám kramy som dostala predvčerom som bola z toho v šoku 😠 A ja tampony už skúšam ale ja som mala cisarák takže nemalo by mi to vadiť.
No a gratulujem k výhre, Inak DM je aj moja slabosť pod 30 Ečiek ani nevyjdem z predajne 😀

No a tie rotavírusi ja fakt neviem či áno alebo nie? Dokelu a my sme boli proti tomu očkovaný? Isto nie.

A moj drahušík si buvinka od pol 11 čo som v šoku, už máme ísť k babke na obed ale nechcem ju budiť aby nebola nervná.

A noc celkom oki až na koliku nád ránom, ale malá neplakala iba sa krčovito krčila asi polhodku aj by spala ale furt ju tie krče prebudili, chudatko moje

lenka_66
16. okt 2009

ahojte , idem sa chvalit. spinkali sme od 20.30.-4.30 adalsi budicek 8,30. 🙂 normalne som zznicena z tolkeho spanku 😀

bagaja
16. okt 2009

leni supiš, aspoň si oddýchla aj chrbtica 😉

lenka_66
16. okt 2009

baga, sak som vstala ako zbity pes 😀

bebeTV - lulu sak ak mas moznost napal na dvd take 2-3 hodinky a podaruj babul a matke.ty si blizko viete si to prebrat.

martinex
16. okt 2009

lenka parada, to je uzasny spanok...pekne potiahol...

bagaja no to mi hovor,mm sa len za hlavu chyta kolko tam vzdy necham penazi 😀

lenka_66
16. okt 2009

mati , no mohlo by byt z toho pravidlo

bagaja
16. okt 2009

Baby ja neviem čo s tým očkovaním sa mi to zdá dosť drahe, kurník, ale zas ked to má dostať tak radšej vysolím tie prachy 😠

lenka_66
16. okt 2009

ozaj chcem sa pytat.ci nahodou neviete.dnes mi normalne ked si stlacim bradavku ide mlieko.nie vela ale stale sa tam nieco objavi.mozem po 2-3 tyzdnoch nekojenia zas dostat mlieko abo len vychadza neaky zbytok?zeby tatko vecer roztahal? 😵

lenka_66
16. okt 2009

baga, najlepsie sa poradit s r. no aj tak co dr.to iny nazor.

bagaja
16. okt 2009

ved to, že dr. odporúča, ale moja peňaženka ani moc nie 😉

daniela33
16. okt 2009

moja malá dnes spi zasa len svoje klasicke 20-minutovky, nič nerobím, len ju kočíkujem, kým kočíkujem spí,ked prestanem je hore, moje nervyyy 😒

daniela33
16. okt 2009

leni tak to máte super spánok 🙂 ,ja som včera prvýkrát vynechala na noc Nutrilon a tak ako som predpokladala, boli sme hore o dvanástej, zaspala až o druhej, potom znova o štvrtej, a o siedmej a to som si už zvykla,že som krmila len jedenkrát v noci 😖

daniela33
16. okt 2009

leni pokial ja viem,mlieko sa da vytlacit este dost dlho, po tom,co prestanes kojit ...

daniela33
16. okt 2009

bag ja tiež nie som rozhodnutá, je to dosť drahé

lenka_66
16. okt 2009

dani ☹ .teraz sice tiez spime ale protestoval jak svedok jehovov pri transfuzii 😒 .bola som hnusna na cca 2 minuty som odkryla deku a hned zmenil nazor.kosa na balkone je svina 😝

martinex
16. okt 2009

bagaja ako povedala lulu,dostali sme prachy od statu,tak z toho to zaplatim aj ja...mohli by sa zist aj inde,ale predsa len ho dam zaockovat,ako potom byt v nemocke a vycitat si to..clovek nikdy nevie...

lenka sak mozno sa aj stane... mne dnes maly krasne cez den spinka..normalne sa vytesujem 😀

daniela33
16. okt 2009

leni xi xi, Tamarka sa nechá kočíkovať alebo nosiť na rukách až hodinu,kým zaspí ...

lenka_66
16. okt 2009

baby, o co vlastne ide.ja len pocujem , citam rotavirus no blizsie akosi 😒

martinex
16. okt 2009

lenka rotavirus je ochorenie ktore postihne kazde dieta.... a su to hnacky,vracanie..moze to skoncit aj v nemocke na infuziach.... viac na www.rotavirus.sk 😉

lenka_66
16. okt 2009

dani , ja som s mamou brata tak kocikovala po nociach.jedna v obyvacke a druha v deckej.(byt taky ako moj teraz).na kocik sme z oboch stran priviazali snurku a cez chodbu sme si ho posielali.ak zastal ked sme nedotiahli tak snurkou sme si ho pritiahli.teraz sa uz na tyom smejeme no vtedy inac nevedel spat.prip este v aute

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre