Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
21. okt 2009

mati ,krasne 😵

lenka_66
21. okt 2009

mati a kolko cm ste sa norodili?

martinex
21. okt 2009

lenka mali sme 51cm

missy97231
21. okt 2009

mati, pekne priberate aj rastiete 😉
davidko dnes je nejak divny... sice zaspal teraz,,, ale plackal, a neviem co mu je 😒 stale grcia,,, asi ho pali zaha.
daniela, ja som na tom podobne s vahou ako martinex... ani hore, ani dolu (stale +11kg 😒 😠 )

lenka_66
21. okt 2009

no ja mam + 5kg ale brucho ako // . 😠 😠 😠 😠 😠

veve80
21. okt 2009

caute mamule,
ja kym vas docitam tak uz je vecer a pride mm takze vypinal NB. tak nikdy nestiham prispiet do diskusii.

ja som uz na svojej povodnej vahe, kojim. ale ja som pribrala v podstate len brucho a to bolo hned dole.

lulu, muisim sa priznat, ja by som tiez cusala a nic tym tmavsim spoluobciankam nepovedala... 😖

veve80
21. okt 2009

my sme boli pred pred dvoma tyzdnami v brucku na nakupoch, ale ziadne vypredaje nemaju, teraz je taka mrtva sezona. v CaA akurat body za 2,9 eur, ale aj to uz tam mali vyrabovane.
pockam si este a v decembri by mali byt uz pozlacnovane jesenne veci.

lely29
21. okt 2009

Lenka ja mam +4kilá a brucho ako // Mati malý pekne rastie a pribera Laura mala minulý tyzden 5260 a 58 cm

veve80
21. okt 2009

missy, ked mal maly 2 mesiace a 2 tyzdne tak mal tiez taky tyzden, ze stale grcal, nahltal sa, nevedel si odgrgnut, a potom sa rovno dogrcal, stale dokola. uz som si myslela ze ma reflux, ten skryty ci tichy ci aky to.
ale preslo to po par dnoch.

lenka_66
21. okt 2009

lely, co ti budem hovorit.pozri moj album a vyzeram tak ako vo februar.sak ma aj v buse pustaju sadnut 😠 😀

lely29
21. okt 2009

Presne som na tom tak ako Ty Lenka este dobre ze nechodím autobusom.Teraz sedim v meste na káve a cakam mm

daniela33
21. okt 2009

ja som pribrala počas tehu 13 kg, z toho po porode som mala plus len štyri kila a teraz mám plus osem kíl :(

lenka_66
21. okt 2009

lely sak //by kavu nemali 😀 😀 😀 😀 😀

martinex
21. okt 2009

kocky no s vahou na tom nie som lepsie...ale do leta daleko a pomalicky to pojde dole...aspon v to verim 🙂

lenka_66
21. okt 2009

mati do leta udem zakomplexovana tehulka.
no zapinam 5x pracku kde to povesam hmm

martinex
21. okt 2009

leni no teoreticky by sa to dalo dalsim tehotenstvom poriesit 😀

lenka_66
21. okt 2009

teoreticky 😀 😀 😀 a // budem do 60 😀 😀

slavkicek
21. okt 2009

leni, dik za info co sa tu deje 🙂

takze alexovi uz rastu zubky??? fuha..dufam, ze nam daju este chvilu pokoj 😉

mati, krasna vaha 😵 my ideme k lekarke zajtra tak som zvedava 😉

ja som -2kg oproti vahe pred tehu ale zato brucho mam ako v 4 mesiaci ☹

lenka_66
21. okt 2009

slavi uz som ti chcela gratulovat ze tehu mas ako odvykacku no docitala som vetu.tak vitaj v tehu klube 😖

facovka
21. okt 2009

no,ja mam stale 4kg hore, dakedy 5 😀 podla toho co pojem,ak vobec stihnem za den daco zjest 😒

babulka123
21. okt 2009

fac ja som na tom podobne.. ale ostalo mi brusko.. sakra a to tolko brusakov narobim s malou .. hehehe a nist.. ja neviem to uz jedine ze vekom bude..

uankab
21. okt 2009

ahojte, ja mam asi 2 az 3 kila navyse, brusko este ale stale mam, tusim by som mala zacat cvicit.. snad denne prechadzky s kociarikom pomozu 😉
a som zufala z mliecka, stale mi tecie, rano som pri kojeni zaspala a o hodinu som sa zobudila na to, ako mi z toho prsnika tecie a vsetko bolo mokre... ☹ ... bez vloziek do podprsenky sa nepohnem ani na krok, momentalne striedam prsnik po 10 hodinach (skusali sme s annag na jeden den 12, ale to bol brutal)

k tomu vsetkemu mame nadchu... neviete poradit s cim vycistit nostek? v noci sme velmi zle spali, malinka bola stale hore a chrapcala ☹ ... trosku sme jej podvyhli madrac, to pomohlo, ale je velmi mrzuta a nechce vobec spinkat, budi sa kazdu chvilku a ja padam na nos 😖

babulka123
21. okt 2009

uan.. mala ma nadchu alebo ty? lebo tebe neporadim, ja sa snou trapim uz vyse tyzdnba.. teraz som dotlacila cibulu..

a malej len vysavat a vysavat.. a max.detske kvapky co su daj na tycinku a vytri jej tym nos..

uankab
21. okt 2009

babul, mala ma nadchu... ja som to skusala vycistit vatovou tycinkou, nieco sa mi podarilo vytiahnut von... mame taku srandu aj na cistenie nosteka ale tym to vobec nefunguje 😠

z.vrablova
21. okt 2009

my sme uz treti den bez tatina, konecne zacal pracovat. Domov chodieva po siedmej, tak aj vecerne kupkanie je len na mne... ale nestazujem si zatial. Mam viac casu pre seba, viem si to pekne zorganizovat. Skoro v kuse sme vonku, mala je ako omracena tym studenym vzduchom... spinka v kuse, az ju musim budt na papanie. Teraz je vonku s mojou mamou a ja som stihla vypratat cely byt.

V pondelok sme boli na poradni, tak som sa vyvadila s cigankou, ktora prisla do cakarne s dietatom s 39st horuckami v case poradne o 13.00... tak som jej vysvetlila, ze ja si svoje dieta chranim a schvalne choidievam k lekarke v case poradne, kedy su v cakarni len zdrave detia este k tomu v case chripky. Som sa jej pytala, ze kde bola od rana,... no hrozne nieco...

Babul, neuveritelna podoba ty a Ninka ako babatka... ! Musim aj ja vyhrabat nase fotky...mame dva tabory, ci sa mala podoba na mna alebo na manzela.

Regi, my mame tmavozelenu stolicu a lekarka vravi, ze kym nezapacha, nie je vodnata alebo tvrda, tak to bude len vplyvom detskeho bylinkoveho caja alebo UM, alebo preto, ze pije predne mlieko.

Ja som z porodnice odchadzala s vahou pred otehotnenim a momentalne mam +5kg... No comment

Uankab, skus si zohnat odsavacku na vysavac, nam neuveritelne pomohla a soplenie bolo do tyzdna prec. A sprej, obsahujuci morsku sol sa moze malym babatkam striekat do nosteka.

uankab
21. okt 2009

ako funguje ta odsavacka na vysavac? zda sa mi to dost brutal totiz 😠 ... ale ak to zabera, tak ju dam najblizsej navsteve zohnat a doniest...

perla200
21. okt 2009

uankab....odsávačka na vysávač je super vec...nasej sa to nesmierne páči....

čo sa týka váhy...mam dole 20kg a ešte 13kg na sebe:((((

ano aj ja si necítim nohy....dnes zase tri hodiny vonku v kočíku a mala spala a spalaaaaa 😀

henrieta76
21. okt 2009

ahojte
rychlo podam hlasenie a uzaj utekam za detmi.

tak gretka ma 7200g a 69cm a tiez ma nadchu,ockovanie sme nedostali lebo este nema zahojene ockovanie na rucicke.

a ja mam +5kg takze nic moc uz by mohli ist dolu.

babulka123
21. okt 2009

boooze to len moja dcera je taky spunt? my mame mozno 5kg.. vecer ju budem vazit tak napisem..

bay
21. okt 2009

Tak sa pridavam s vahovymi informaciami.
Misko ma 5kg.
A ja mam 2kg nad vahu pred tehu. Kilo ratam na prsia, tak este nieco dam dole a budem este chudsia 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre