Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
21. okt 2009

nas este u dr. nokdy nemerali.len vaha a obvod hlavy

babulka123
21. okt 2009

nas doktorka vobec nemeria.. tak len dam odhadom .. a vychadza mi to na nejakych 60 cm

kolka1
21. okt 2009

Baby dosiel mi drahy, idem off 😵. Pekny vecer.

babulka123
21. okt 2009

idem aj ja k tv. teda nieco si pustit asi MASH lebo v tv nic nieje..

uankab
21. okt 2009

ja idem do postele, mm pride domov az o dve hodiny, nechce sa mi ho cakat... mam tu sice este pradlo na zehlenie, ale ved pocka do zajtra 🙂 , pekny vecer, pa

lenka_66
21. okt 2009

ja som sa vratila zo sprchy .tak dobru

lenka_66
21. okt 2009

kolka , uzi si to 😵 😵 😵

lulu73
21. okt 2009

kolka...gratulka aj vam k vyrociu....pekne dlho ste spolu,nech vam to aj dlho vydrzi

ja som pocula ze dobre plavanie je aj v devinskej v nejakom hotely

takze Leri je kocka? Rada by som ju osobne tiez spoznala...ma fajn zmysel pre humor

idem ja uz spat...uz par dni ma boli vecer brucho...ale dost silno.....snad to nie je zlcnik 😕

a mam plus 2 kg a brucho taky 4 mesiac,huspenina

a nasa Eka je tie malicka,moze mat tak 4300 g....a prsty do pusiny davame aj my a aj nove slova mame...ao a era 😀 kazdy den je krasny a iny

lenka_66
21. okt 2009

joooj a v piatok plakal marek a ja tiez bo som ho nevladala dvihnut.prisiel marian a povedal ze marek pohladkaj mamku a on ma pohladkal .viem ze to bola nahoda no rucala som este viac 😵

z.vrablova
21. okt 2009

Lulu, aj my sme drobci... v pondelok mala 15 tyzdnov a 4600g/58cm (porodna vaha a vyska 2250g/45cm), takze sme tiez zdvojnasobili vahu a plus 13cm... teraz je taka dlha strudla

perla200
21. okt 2009

no ja nemam baby žiadne výpočty...u nás je to raz tak raz tak...niekedy dobrý den =dobrá noc a naopak a kombinácie...počujte asi tu nie ste že? ja by som potrebovala poradiť...

babulka123
21. okt 2009

perla??

leri
21. okt 2009

ahojte ............jooooooooooooooj, dobre kolka dobre som ta to naucila..........ze kocka.......tak dik 😀 😀 😀
moje dieta od osmej spiiiiiiiiii, prospieva mu asi ostereichische vzduch alebo co, lulu, sak stretneme v sobotuuuuuuuuuuu, kua ostatne to nejako nahlucho zobrali, ale ja pridem 😀
zajtra mam velky den........dnes som nakupila len drogeriu .........nepytajte sa kolko som minulaaaaaaaaaaa 😅 😅 a zajtra sa vrhnem na oblecenie
fac, su to urcite zuby, proste mame zubaca 😀
zajtra sa ozvem zas.....teda dnes 🙂

perla200
22. okt 2009

strasna noc...mala zaspala o 23.h na brusku,inak sa nedalo....len rev rev rev......bála som sa ju nechat na brusku....a potom som ju otočila...do 3.h asi 6x hore...od tretej dvakrát do 6.h čo sa deje? 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

reginetta01
22. okt 2009

Ahojte maminy!
Lely, kolka, ďakujem. To biele má na pusinke a našla som aj 2 bodky v puse. Ale to je skôr len také povlakové.
Baga, nezávidím zúbok, dúfam, že to bude ok.
Inak, my máme asi malého tučka. Všetky tu uvádzate modelkovské miery. Naša malá mala na poradni po 2 mesiacoch 5.420 g.
Inak, aj ja sa pripájam do klubu bublinkujúcich a cmúľajúcich ručičiek. A to aj keď je napapaná. Som ju minule chcela oblbnúť a vložila som jej po papaní dudel, ktorý doteraz odmietala. Mám ich nakúpené na mraky, že keby sa jej jeden nepáčil. No houby - potiahla a keď nič nešlo, vypľula. Mrška jedna! no nič, budem skúšať ďalej.

reginetta01
22. okt 2009

Perli, chúďatko. Tie detičky nám teda pripravujú. Sú dni keď sme nadšené, že wau, už to bude super. No a potom poklady prekvapia. Naša včera celý deň prespala a prišiel večer a mala oči ako kukučky. Krpec, zaspala o pol 12.

lely29
22. okt 2009

Ahojte!My mame za sebou ďalšiu divokú noc.Mala zaspala o polnoci a odvtedy bola každé dve hodiny hore a o 7 uz vstala.Teraz zaspava keby potiahla aspon dve hodiny hodiny.

reginetta01
22. okt 2009

Lely,my sme chvalabohu spali dobre. Ja som bola akási unavená a našťastie tatinko uspával malú, lebo neviem, kto z nás 2 by zaspal skôr. Naša ešte búva - som zistila, že nad ránom sa začne tak mrviť a rozhadzovať ručičkami, ako keby sa strhávala - no a keď ju otočím na bruško, tak spáva aj do pol 10, do 10. Ako Ti spáva?

reginetta01
22. okt 2009

myslím na brušku, na boku alebo na chrbátiku?

lely29
22. okt 2009

Mala mi spava na chrbatiku a na boku.Presne tak ak ona sa nad rano začne mrvit a kopať a sermovat rukami

reginetta01
22. okt 2009

tak ju skús dať na bruško. ja ju vžddy ráno prevrátim a naozaj spí perfektne. skoro ju musím budiť. a krásne jej odchádzajú vetríky. Prdí ako fukso 😀

lely29
22. okt 2009

Dobre vyskúšam.Len sa bojim ci mi nebude grckat bo toto jej stale ide

stansun
22. okt 2009

ahojte kocky ja som tu dlho nebola lebo sa manzel ucil na jednu skusku takze pracovna bola jeho 😅

co sa deje v sobotu neaka strtavka alebo co?

regi neboj nic nasa Emka ma 5550g takze tiez nie je z tych chudsich babatiek, speciky ma pekne 😀 a ma uz 64cm 😵

a u nas sa stale spi na brusku lebo nasa ma reflux tak jej je takto lepsie a ese k tomu si aj pekne grgne ked sa nam to nepodari po papani a tiez si pekne prdka, prespi takto celu noc a aj cez den spinka len v kociku je na chrbatiku 😵 a uz ma tak vytrenovanu hlavicku ze vydrzi si ju na brusku udrzat aj dlhsie ako par sekund normalne sa divim aka je sikovna 😵

perla200
22. okt 2009

regi - ale moja mala nikdy takto nespáva...ona zaspí okolo 9večer a taha do pol 2 a potom vstane až ráno...ale takúto noc sme teda dávno nemali..resp. nikdy....ale už terazspí 2 hodiny....ved dobieha zameskané a ja na potvoru som nachcípaná a usoplená.... 😠

adenka
22. okt 2009

ahojte,
my mame super noc za sebou... vstala o 4, potom o 7 a teraz od 9 zasa chrni 😵 . inak dominika spi cez den iba na brusku... nechapem to, ale asi ma pocit bezpecia ked ma rucky oprete o matrac a moze sa pekne vyprdkat a nikdy mi tak ani nezvracka, takze ju nechavam... neviem nakolko je to zdrave, ale vsak tie baba vedia co je pre nich dobre nie? 🙂

martinex
22. okt 2009

dobre ranko kocky....

tak my sme vstavali o 7mej,lebo mlady pan bol uz vyspinkany, to nastastei uz zase spiknka..

stani v sobotu je stretko... leri,lulu,kolka,adenka,babul,snad aj ja a neviem kto este.... predbezne sad janka krala

baby a nebojte sa deti nechat spat na brusku... my tak spinkame od 3tyzdna,lebo na chrbte proste nechcel...a takto mu je fajn.. a ako vravi regi, pekne sa vyprdi...to sa len s mm smejem ako puci zadok...ako sviecku 😀

adenka
22. okt 2009

mati a on ti tak spi stale??? na noc som ju este neskusala... som ju chcela aj do kocika dat na brusko, ale potvora mala ona tak spi len ked ju ulozim zaspatu... ale ked je hore tak ani za nic... tak asi skusim vymaknut chvilu ked zaspi a potom ju rychlo otocit... 😅

stansun
22. okt 2009

no skoda ze je to v sobotu lebo to mame akurat oslavu narodiek cela rodina, tak snad nabuduce...

no u nas ked ide tatino v noci spat tak v spalni smrad od prdkania 😀 😀 😀

reginetta01
22. okt 2009

Lely, aj mojej, ale paradoxne negrcká. Ja ju tak dávam len nadránom.
Stani, tak to som rada. Aj naša je taký maličký mischelin 😉
Perli, to sú tie detičky. Možno ju niečo rušilo a preto taká bola. To sa zasa napraví.
Ja som si minule nahrávala prdíky malej, lebo za také prdy by sa nemusel hanbiť teda nikto 😀

martinex
22. okt 2009

aden ano... najprv som sa bala v noci,sedela som pri postielke a stale ho kontrolovala,ale tym,ze bol na brusku,dost skoro zacal dvihat hlavu a teraz ju drzi hore aj 5minut a kuka... sak vyskusaj a uvidis...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre