Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
27. dec 2009

aden no moj muz to vie 😀

adenka
27. dec 2009

mati no sikovny... 🙂

martinex
27. dec 2009

no nemam pocit,ze to bolo az tak potichu,ale maleho to nezobudilo....ma stastie 😀 inak by som ho dorazila...
ale je mi jasne,preco to tak rychlo robi.... sa ponahla aby mohol ist skladat...este ze som si na vianoce kupila knizky, mozem citat

adenka
27. dec 2009

😀 😀 jeeemine ja tam mam jednu knihu uz od juna a neviem sa k nej dostat... dufam ze teraz ked ma mm 2 tyzdne dovolenky tak preletim aspon par stran...

martinex
27. dec 2009

aden ja co som dostala jednu,uz som v polke...vecer pri telke si citam...a este domaceho detskeho lekara...

aaa uz sme hore...ideeeem pa

bagaja
27. dec 2009

ahojte

tak som vás prišla kus kuk, lebo ako je mm doma nemám šancu na pc 😠 AJ TERAZ MA Už DURíííííííííííííí 😝

fac .....veľa veľa veľa síl mamina a hlavne zdravia tvojím chlapom

no a my sme taký ako to počasie, veľmo premenlivýýýýýýýýýýýý 😖

a mati ja som už jednu knihu zlúskla, takže po vianociach idem kupovať dalšie 😅

kolka1
27. dec 2009

jjb,ô ,,o=k=p, p ,,j ép§-imklklíomm,uikolllkujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

A pozdravuje vas Borko. Mam to aj so slinou na notebooku 😀.

martinex
27. dec 2009

no tak maly sa najedol a spi dalej.... asi ho necham,ked ho chudacika tie zuby bolia aj ked potom noc bude besna,ale co uz 🙂

idem upratovat po manzelovom vrtani 😉

leri
27. dec 2009

ahojte........dlho som nepisala, ale smirujem 😀 nebol cas.......alex je tiez zurivy, urevany, uslintany, a vecne ma obidve ruky v ustach a zurivo si babre dasnaaaaa, tak skoro zacal s tymi zubami a nie a nie sa to celkom prerezat..........
baby, vy tu spominate druhe dieta........tak mne uz 7 dni meska mrcha......hodim si maslu 😀 byva mi zle od hladu a nejako ma zacali tlacit silonky na bruchu ako ked som bola na zaciatku tehu........len neviem ci je to tym ze som zase tehu alebo tym ze som pojedla kopu sprostosti cez vianoce 😀 😀 😀 a byva mi zle od hladu, presne ako ked som bola tehu, dufam, ze je to kvoli hypoglykemii co mam..............a nehovorte mi ze si mam spravit test, lebo bojim bojim 😒 😀

facovka
27. dec 2009

leri sprav si test 😀 😀

leri
27. dec 2009

facovka, moja, v prvom rade vam vsetkym drzim palce nech ste co najskor vsetci zdravi........uz je toho na vas vela
no a test bojim bojim.........ja pevne verim, ze som neni tehu, ty si otehotnela ked mal filipko kolko mesiacov?

facovka
27. dec 2009

leri,8mes.mal:))23.12. som robila test a presne v ten den mal osem, to az teraz mi doslo,ze aka symbolika 🙂
no,ak si tehu tak vyjde ak niesi nevyjde....nic tym neoddialis ani nic ine,aspon sa vyspis,ak niesi 😀

babulka123
27. dec 2009

leri.. spravi si ho .. nech je sradna.. ved to budes mat ako dvojicky.. eheheheh sa mi to smeje.. drzim palce nech to uz dopadne akokolvek..

fac.. zlaticko..

matka.. zubky.. inak ani nehovorte lebo tusim aj nina je na tom podobne cely den umrncana, ruka stracena teda cela dlan a a ko keby si skrabala tie dasna, ale nic nevidim ani necitim.. slniny ako opraty.. uvidime co z toho bude.. inak mati skus mu dat bud paralen alebo ten vibrucol.. to je od bolesti aj na ukludnenie..

leri
27. dec 2009

a tak to zase ja spavam, az tak hrozne by ma to nemrzelo........kurnik, to by som mala este mensi rozdiel ako ty.....no takze to uzatvaram, ze nie som...hotovo 😀
ja som si inak tiez robila test 23.12. 🙂 a presne v ten den som zacala rozmyslat, ci si neurobim tento rok znovu 😀 ale odolala som

facovka
27. dec 2009

no babul, ta nepotesim,to aj fifo takto pchal od 4mes. a vysli mu v 8mes. zubky,inak 23.12.prvy zub, tak uz toto aka symolicisko je 😀 mam aj v knihe zapisane 🙂 ale aj oli slinta jak bernardin,az ma pusu celu okolo vyhadzanu, ale nic mu tam nevidim, ruka po zapastie v ustach apotom ho nadrapuje 🙂 bulimik

facovka
27. dec 2009

leri,my sme aj rovnaky termin mali,ci?? ja aj viem kedy som otehu 😉

facovka
27. dec 2009

4.12. 😉

leri
27. dec 2009

babul, to by teda bola sranda 😀 😀 😀

babulka123
27. dec 2009

nooo pre mna ano ale pre teba.. no neviem ...
ale urcite daj vediet ako si dopadla..

fac.. vy a vase vianoce..

leri
27. dec 2009

fac, ty si mala asi trochu neskor, ja som mala 23.8. termin 🙂
babulka........ved ono sa s tym da zmierit, len by som to trochen musela predychat a alexovi prehovorit do duse ze musi byt super babatko vsak lulu 😀

babulka123
27. dec 2009

leri.. tak ti poviem .. ninka patri medzi tie ukazkove babatka.. teda obcas ale neviem si predstavit byt znova tehu.. aj ked na to v dobrom spominam .. teraz este ee.. ak tak za par rockov.. ak vobec.. na umele uz mareka nepresvedcim a tak len ak nahodou motyka vystreli..

leri
27. dec 2009

no ved my to tiez neplanujeme ani nahodou, ja by som to este prezila, ale moj drahy by to dlho prekonaval, lebo ten je presvedceny ze alex bude jeho jedine dieta 🙂

adenka
27. dec 2009

leri ja sa tiez pohravam s myslienkou na test, ale strasne sa bojim ze vyjde pozitivny a este ked to bude falosny poplach ako u livie tak ma uz cisto drbne... 😅

perla200
27. dec 2009

čaute baby....nebláznite!!!! žiadne tehotenstvá.....nase deti nas potrebujú🙂)))))))))) este sa nevyspíme dost s nimi ked pôjdu zuby atd..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lulu73
27. dec 2009

caute

ooo, aka vtipna diskusia na koniku 😎 ja tehu nie som urcite, nakolko mame v spalni velmi silnu antikoncepciu, ktora je pomaly stale hore, cize nie je ani kedy ist na vec 😝

a ako sa ma Lenka...naposledy pisala nieco o krvi v plienke ak sa nemylim a viac sa neozvala...Leni, dufam ze ste ok

perla...este horsie to bude? no dovi dopo 🙂

lulu73
27. dec 2009

leri...dokonale dieta je Alex, dokonale bude aj to druhe 😝 neboj

martinex
27. dec 2009

caute...

tak mna chytil nejaky upratovaci rapel...zacala som po tom draheho vrtani v kupelni,potom som ju uz celu vydrhla,ked som tam bola...a skoncila som v kuchyni...dala som celu linku 😀 som na seba pysna,vsetko sa ligoce... a este pozehlila a poprala krtkove veci,lebo sikovnicek jeden, v ramci zuvania ruky ho naplo a hodik tycku na fusak 😉

no leri,sup sup...sprav si test...aspon budes mat jasno...a my nejake vzruso 😀

no,este by som isla vysavat,ale to by ma mm asi uz zabil...tak len obleciem periny a rovno do nich capnem 😉

lulu73
27. dec 2009

mati...ty si uz aka zienka domaca...pekne 😎

martinex
27. dec 2009

lulu neboj,tak skoro sa to zase nezopakuje 😀

inak prave som sa vrtala v prikrmoch..no vidim to tak ze od noveho roka zacneme s dadikom papkat.... mala by si ho vydiet,davala som mu tu chamomillu na lyzicke,boze ten to prezuval jak keby jedol rozok...bohovsky je... ked nas vidi jest,vyslovene sa dozaduje byt mi na kolenach a sleduje kazdu lyzicku 😀

no,idem do sprchy a spat...pa

leri
27. dec 2009

😀 baby asi niekto vyslysal moje prosby a zlutoval sa nado mnou a vyzera to na mrchu........ 😀 😀 😀 vzruso sa nekona 😀 ale ak chcete mozem vas este zo tyzden natahovat ze som asi tehu 😀
tak adenka, si na rade 😀
martinex.........no coment, akoze ja som odvalena na gauci a konecne neviem po akej dobe citam knihu a medzitym vypracovavam otazky na skusku ktoru mam v utorok........ale tym moaj priprava aj skonci, je to 80 otazok........no kto by to cital cele............ 😀
dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre