Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
4. apr 2010

no čaute....ja čakam velmi vela návstev...kedže sme dve baby a bývame na novom prvý rok na velkú noc tak tu bude mrte ludí - chlapov.... my den ok, boli sme na návsteve u môjho krstného a ma klavír velký...mala sedela mi na kolenách a trieskala donho o dušu....a paradna zábava to bola hoci sme sa vôbec nepočuli a majú psíka mopsíka a tahala ho za ten malý nos🙂)))))) vôbec sa ho nebála hoci štekal ked sme prisli..... no sranda s nou..... inak uspávanie katastrofa posledné dva dni....ale dasná napuchnuté a mierne zvýsená teplota takže čakam zubadlá....

blazka24
4. apr 2010

ahojte babule, po dlhom čase tu, vidím samé nové foto ste hodili - no budem musieť hodiť omietku na seba a hodiť nové photo tiež 😝
inak máme tretí zub, nechápem že nejdú dva horné ale čo už, musíme byť inakší ako ostatní 😀
návštevy sú oprdené, som šla k našim, tak snáď sa nikto nedotrepe a oslávili sme tu aj Richardove meniny, bol straaaaaaaašne zlatý, hlavne peniaze sa mu páčili 😕

blazka24
4. apr 2010

ježkove zraky že čo to tu čítam, už som mimo debatčák a tak neviem že už nočníkujete, že už lozíte, my nehrozí, síce opierame sa o ruku, pekne sedíme ale loziť alebo štvornožkovať to nie.........dáme sa na kolienka a rýchlo si ľahneme na brucho a posúvame sa ale cúvame 😖

babulka123
4. apr 2010

u nas sa este lieta po postielke.. zaspala po ceste domov a spala 40 min tak teraz zaspat to je umenie..
posledne 2 dni bola zas tak unavena ze nevedela zaspat takze my to mame teraz tiez na prd..
ale pozitivum je ze kadila vecer po kupani, tak snad dnes o 3 rano nebude hore tak ako posledne dni.. a vecer som jej nedavala mlieko ale spravila som jej zemiakovu kasu.. tak uvidime..

zubky.. noo neviem ci aj u nas zas idu alebo co .. ale ninka je pricucka teraz na mne, ked ma nevidi tak pusti rev..
som zvedava co z toho vznikne..

blazka24
4. apr 2010

babul horor, mňa tie budenia o tretej zabijú, som si hovorila snáď to bude len pár dní a už je to mesiac 😠
dnes sme dali jogurt biely, skoro naši umreli od smiechu aké grimasy krpec strúhal........... 😝

leri
4. apr 2010

mne alex biely jogurt zje, ale musim mu do neho namacat rozok, cisty nieeeeee, to si da tri lyzicky a finito

babulka123
4. apr 2010

deina ako mala? verim ti ze si sa musela strasne zlankut.. snad to bude ok.. zlaticko malinke..

dnes tusim bagaja pisala na FB ze oslavili 8 mesiac padom z postele, ani nie 15 min na to ako som to citala zletela aj ninka.. no takze oslava uspesne aj za nami.. hhehehe

iveta6384
4. apr 2010

Paulusa odchdzame z Irska,lebo zijeme z jedneho platu a je to celkom tazke. Ja sa do roboty nevratim, chcem byt s malym. Tak ideme na 2,5-3 mesiace na slovensko a potom do australie. Jak taky kocovnici 😀 😀

babulka123
4. apr 2010

ivet a co v australii?? tam bude lepsie???

blazka24
4. apr 2010

ivetka to takto kočujete? no supiš xixixi
babul my sme spadli už v troch mesiacoch som tu tuším písala a veru prežili sme to úspešne s modrinou na hlave 😕

deina2005
4. apr 2010

babul pohoda nostek odpuchol.ked to lieta jak keby mala v zadku vrtulu.minule skoro do pracky vliezla no katastrofa dieta.tolko co zmurknem z ocami uz je niekde inde.vsetko povitahuje zo suflika no des.snazi sa uz stat bez toho aby sa niecoho musela pridrzat.to len jedneho aby stale okolo nej bol a daval pozor 😠

babulka123
4. apr 2010

deina..mi hovor.. heeheh
ja som hovorila ze jej nasijem na rit rolnicku nech viem kde je .. hehehe

iveta6384
4. apr 2010

Babulka v Australii bude zarabat tak isto, ale vsetko su polovicne ceny. Cize to bude jednoduchsie. A okrem toho tam ma Andrew rodicov, takze ja pojdem mozno na par hodin do roboty a okrem toho by som chcela ist do skoly. Myslim, ze to bude jednoduchsie ako na slovensku. Na slovensku je to teraz tazke a okrem toho on je cudzinec. Mozno za par rokov to skusime aj tam, aby to bolo fer a zili aj v jeho aj v mojej krajine.

facovka
5. apr 2010

babul, to nie zuby, to ma take obdobko, ze ked nevidi mamu, fnuka 🙂 nas oli to uz mal v 6mes. fifo v 8mes. ked som vytiahla paty z izby,rev....teraz je uz supis 😵 ale este budu na striedacku taketo obdobka 😉

deina2005
5. apr 2010

fac presne ako hovoris.moju to drzalo tyzden a potom omna ani nezakopla 😀

facovka
5. apr 2010

no,to su tie lepsie jasnejsie dni,ked ma tak nepotrebuje,ze?? 😅

deina2005
5. apr 2010

😀 veru veru

martinex
5. apr 2010

baby a co sibaci? uz boli,ked ste tu?
mna mm oblial rano rovno v posteli....malemu uplietol taky maly korbac a ten odusu sibal,uzasny bol...
a potom prisiel svagor a dostala som kybel 12stupnovej vody....parada 😀

lenka_66
5. apr 2010

pekny den,
u nas sice prsi ale neva aspon aj kupaci budu mokri 😀 😀 😀 .ja ani cumak dnes nevystrcim z bytu.
co sa tyka nocnika , tak uz mame aj prve uspechy.asi mesiac tronime.

lizatko , 6 zuby ? sak to ako huby po dazdi mate.

deina , no by ma trafilo asi

vsetko naj ... k 8. petke a riskovi k meninam 😵

z.vrablova
5. apr 2010

Pekne ranko... u nas zatial nikto neoblieval...
Kristinku sme v noci 3x pretacali z bruska na chrbatik, si to nacuvala az na koniec postielky.... teraz uz ideme papat kasicku, uz ju pocujem... o chvilu ideme k nasim, tak sa zastavim na kus reci vecer... paaaaa

lenka_66
5. apr 2010

mati , no moj este spi ale aj tak on ma neoblieva lebo to nemam rada 😝 .a vobec tie sviatky pre mna o nicom.

martinex
5. apr 2010

lenka no ja to tiez nemam rada, minuly rok som mala argument ze som tehotna,tak ma nepolievali,ale tento rok aj napriek vyhrazkam som to schytala... ale tiez tieto sviatky ma moc neberu 😎

livia1
5. apr 2010

Ahojte žienky, tak ja mám velku noc už vybavenú. Brat odišiel pred hodinou tak máme pokoj. 😎 A aj Kubko si vyoblieval od babky výslužku. Dostal 10 eur a ja doložím a kúpime nové fáro /kočík/. 🙂
Lizatko super že 6 zubok, Kubko zatial ani jeden ale od predvčera si stale vyplazuje jazyk a behá s ním po dasnách, tak už len kontrolujem či sa nejaký ten zúbok neobjaví 😒

lenka_66
5. apr 2010

livi , no musis este dost dolozit

mati ked moj brat bol maly tak som mu povedala: olejes ma dostanes 20.neolejes dam ti 100. a za kazdy bonz co sa chysta 5.no zarobil si pekne.mal na vyber.a ja spokojne sucha 😀

facovka
5. apr 2010

u nas kupaci ziadni,chvalabohu, fifo uz s mm isli kupat babku a krstnu--inak koniec,nemaju koho 😀 mm ma rano len torchu mojim Armanim "navonal" a fifo ma stastny ze moze,oblial vodou,z gumenej rybky 😅

lizatko1009
5. apr 2010

ahojte, tak mi sme sa dosibali, teraz som prebalovala maleho a cele telo mal osipane, asi z antibiotik, tak ideme na pohotovost 😖 aj moja mama ma na tie lieky alergiu, tak mi noc v poho od 23:00 do po 10 s jednou 10 minutovou prestavkou.

a inac babatkam co mali vymesacie aj dnes maju gratulujeme 😉

perla200
5. apr 2010

čaute....u nás mrte ludí teraz konečne klud aj mala zaspala....oblievací den sme začali horúčkou 38,1....aby mi lúto nebolo....skur...zuby... iné to byt nemôže....ani nekasle ani nema sople....

samozrejme už dve flase padli a niekto si tu zabudol vonačku....no konec! na hlave mam spleť hnusných lacných vonaviek 🙂

livia1
5. apr 2010

Lenka ani nie zohnala som super za 50éčiek aj s poštovným. Moja mama aj brat daju niečo a kočík bude za facku 🙂

livia1
5. apr 2010

Perli no nezávidím, mne otec dal 1 na tričko a cítim to ešte teraz 😝

facovka
5. apr 2010

perli ☹ a to ma prvy den horucku??bo ak aj 3dni take vysoke tak mozte mat 6tu chorobu,sak uvidis,to tiez ine priznaky nema len horucky...a uz mate daky zubok??ci vidis ze sa derie?? my stale nase krvopotne prerezane dva 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre