Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
17. máj 2010

to co sem dala Aden je super, lebo tam mozeme byt spolu a zaroven s partnermi si uzijeme aj sukromie....len to by sme si mali hadam uz teraz zakupit a cele vykupit...a mozno by nam urobili aj zvlast termin ked nas bude vela

martinex
17. máj 2010

haha lulu ty bonzak 😀 😀 😀 sak leri to ma na skok,ta pride aj keby sme jej dali vediet den predtym 😉 sak uz je Ing. tak si to zmanazuje...ci Mgr?

lulu73
17. máj 2010

akoze tazko sa mi predstavuje tolko deti a nas pokope ale este tazsie tych nasich chlapov, ako tam za nami budu chodit ako tiene 🙂))))))

blazka24
17. máj 2010

hehehe si to viem živo predstaviť, si pamätám z filmu ako chodili ženy za faraonmi, v tichosti, so sklonenou hlavou takto si predstavujem že bude za nami chodiť tá banda našich chlapov a vpredu krikúúúúúúúúú a rehotúúúúúúúúúú zo ženských kecov 😀

karin.
17. máj 2010

aj mne sa pozdáva to čo dala Aden len aká by bola cena??

karin.
17. máj 2010

no baby len aby sme neboli prekvapené, budú viac drkotať ako my, chlapi sú v tomto horší 🤐

z.vrablova
17. máj 2010

zaujimave by bolo nechat decka doma chlapom a vyrazit si len same zeny... 😉

adenka
17. máj 2010

karin 120 na osobu, v tom je polpenzia, hotelovy bazen cely den, 1 masaz, jeden termalny kupel, 1 hodinovy vstup do termalneho bazena co je vonku, a 50 eur sa doplaca za kurz plavania pre deti... je tam detske menu, na ranajky aj vecere tam davali vyzivy, pribinacky, alebo teplu stravu bez korenin s trochou soli...

lenka_66
17. máj 2010

jooj zuzi ta posledna veta sa mi fest paci.aj ked neviem o co ide 😀 😀

missy97231
17. máj 2010

zuzka, to by u nas neuspelo - nechat maleho doma a ist 😀

lulu73
17. máj 2010

aj Leri to navrhuje, ale stale nie je ochotna sa pripojit do debaty a smiruje .-)

z.vrablova
17. máj 2010

idem si pre prachovku a budem vas citat za pochodu.... uz tu sedim vyse hodiny a prach sa este sam neutrel... 😅

blazka24
17. máj 2010

zuzi ja to mám odskúšané, robo zostal s malým zo soboty na nedeľu ale prežili to obaja a bol richard menší, takže robovi verím len neviem ako by som odšoférovala auto, to by mi asi auto nezveril 😀

lulu73
17. máj 2010

ja som osobne za tie kupele co aden pise....fakt je to dobra cena, ubytko, kupele, program,strava...vsetko...a je sa tam kde poprechadzat

karin.
17. máj 2010

ja by som radšej s deťúrencami, chcela by som ich vidieť naživo a nie len takto cez fotky

martinex
17. máj 2010

u mna by tiez nepreslo aby som sla sama... by som sa max.po senec dostala a mm by volal,ze sa mam vratit 😀

lilly21
17. máj 2010

cauko baby 🙂 katka ma zavolala, nech nakuknem, ze riesite stretko 🙂
ja som za hocikedy (od polky juna) hocikde s malou bez chlapa 😀
aj ked neviem, vy ste take kamosky, ja som tu nebola milion rokov, este ze je FB

blazka24
17. máj 2010

martinex ty s tým návratom máš skúsenosti 😀
ale vážne, s deťmi mi to bolo super a ešte aj naše fathersiter by bol super 😀

leri
17. máj 2010

kurnik, sak ma nechajte najest 😀 😀 😀
takze s plnym bruhocm som prisla na toto: treba rezervovat dve chaty vedla seba, v jednej chlapy s detmi (ciste sucany .........tam je psychiatricka liecebna kto by nevedel ) a v druhej my 😀 chapete......keby nieco sme nablizku, ale nie az tak na ociach 😀 😀 😀
dobre som to vymyslela ?

inak tiez sa mi pacia tie kupele, ale este som tonevidela.....idem to kuknut nech som objektivna 😀
a nie som magor, som ing 😀

lulu73
17. máj 2010

leri...muzi a deti v jednej chate? sak by sa tie deti pocas celeho pobytu ani nevideli...ved muzi by boli zavrety na izbach, v rukach mobil s nejakou hrou a cakali by na nas..... uz vidim ako sa vzajomne zoznamuju a debatuju

lulu73
17. máj 2010

no tak sa na to vyspime, pokukajte tie kupele a dame si vediet...hlavne to treba zabookovat

lulu73
17. máj 2010

leri...to sa radsej v tych kupeloch vecer stretneme v nejakom bare 🙂

blazka24
17. máj 2010

lili aké kamošky, niektoré sme sa videli len na webe - až na pár výnimiek. spája nás termín našich ratolestí takže stretko bude aj tak o tom že sa nepoznáme 😀

leri tak už plné brucho? no inžinierka sa nezaprie, dobrý nápad 😝

leri
17. máj 2010

no tak nahodou, milanby obehol vsetky izby a s kazdym si pripil.......... 😀 viete ako by vyzeral keby obehol vsetkych? 😀

blazka24
17. máj 2010

leri to si viem živo predstaviť 😀 môj muž by ma potom otravoval otázkou celý večer : hneváš sa na mňa? 😝 a ja by som ho okolo polnoci prizabila 😀

karin.
17. máj 2010

baby teraz len otázka, že ktorá si to zoberie na plecia a zabookuje to??

adenka
17. máj 2010

karin podla mna by si to mal kazdy booknut sam, lebo sa tam plati zaloha a kazdemu potom posielaju infosky....

martinex
17. máj 2010

no ten moj by behal s flasou tiez... 🙂

karin.
17. máj 2010

lenže možno by bola nejaká zľava keby sa to objednalo hromadne

leri
17. máj 2010

marti, museli by sme ich rozsadit, lebo nem dopadne dobre 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre