Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

iveta6384
25. máj 2010

Konecne som vas po troch dnoch docitala... 🙂
Eviqa moc blahoyelam k tehu...
Lulu snad sa Emuske uy polepsilo.
My si uzivame slovensko, ale to pocasie je des. Aj ked aspon vikend bol pekny. Inak maly nechce spavat vonku, len doma v posteli, tak ma to vytaca, lebo ja chcem byt na prechadzke od rana do vecera. 😒 🙂

blazka24
25. máj 2010

joooooooooooj baby ja ani spätne nestíham čítať ale vidím že ivetka mi to uľahčila..............

eviq veľká gratulka k tehuuuuuuuuu - som na teba myslela že či ešte stále papáte chlebík alebo rožok tak ako my, lebo ja už som z malého na prášky, vkuse si odryzne a vyberie si rukou z pusy a hodí o zem 😠

wenka
25. máj 2010

díky babulka, to ma nenapadlo, vyskúšam 🙂

martinex
25. máj 2010

hello..
tak som konecne doma,nakupene,vybalene...prave veceriam a idem varim veceru pre mm

wenka obojstranna lepiaca paska a na to protismykova polozka z IKEA,nesmyka sa,proste super...

maly je u mami,len som zvedava ako ho dostanem domov,ked sa vonku stahuje,vyzera to na brutal burku.. 😖

blazka24
25. máj 2010

tak a my sme doma z vonku, tak krásne svietilo slnko a o hodinu už je tu búrka jak šlak no prší jak bláznivé 😕

martinex
25. máj 2010

blazka no u nas teraz 5minut padali krupy velke jak orechy...kokos som trpla ci mi to nevytlcie okna 😖

blazka24
25. máj 2010

marti tak u nás som inakšia herečka, reku čo to tak tú búrku a ten dážď počujem a ja otvorený vetrák v kuchyni 😀
inak richard spráskal teraz puding vanilkový s piškotami, do toho 4 chrumky , 50 ml mlieka a neviem koľko čaju- som v šoku, toľko nezjedol za celé tri dni čo teraz 😕
uvažujem že si budem odkladať obaly z masla, je to tvrdé to ho snáď zasýti 😀

lulu73
25. máj 2010

ahojte...u nas taka burka ze dovi dopo...resp. dazdisko obrovsky....zastihol ma na dialnici na ceste domov....poviem vam, auta zastavovali a ja som si myslela ze sa poseriem.....strasne som sa bala, aby do nas niekto nevrazil, alebo aby som nedostala smyk, lebo miestami bola voda hadam po kolena 🙂))......este teraz sa mi klepu ruky a nohy...mala ani nemrnkla, kukala ako nikdy ze co sa deje 🙂)

zuzanakarolinka
25. máj 2010

tu to už skončilo, ale hrmí stále, dobrá sila

martinex
25. máj 2010

lulu ti verim,ja som bola doma cela posrata...byt niekde na ceste v aute,zastanem a cakam kym to prejde....

inak sa uz vycasilo,svieti slnko...fasa pocasie 😠

zuzanakarolinka
25. máj 2010

no uvidíme nakoľko, lebo fakt otras

blazka24
25. máj 2010

lulu ja bych kakala bobky - som normálne vypla telku že ak by čo by, ale počítač ani keby holé cigánky z neba padali 😀

tu ešte prší jak bláznivé, krúpy jak palec 😕

zuzanakarolinka
25. máj 2010

tu tiež začalo zase liať, síce už nie je taká tma

a šuflíky, to je pravidelne prázdne, stále niečo vyhadzuje, mm kábliky od PC a pod a mne v kuchyni 😀

lulu73
25. máj 2010

blazka......o cigankach na tomto fore opatrne 🙂 😎

martinex
25. máj 2010

lulu 🤐 😀 😀 😀

blazka24
25. máj 2010

lulu asi nechňapačkujem 😀

zuzanakarolina - kábliky od telky sú pravidelne vyšklbnuté a v kuchyni vyprázdňuje smeťák 😀

martinex
25. máj 2010

blazka, lulu tu mala raz po vyjadreni svojho nazoru malu slovnu potycku s zastupkynou onej mensiny.. 😎

blazka24
25. máj 2010

marti díky za info,asi som si nevšimla ten príspevok, nech ide tvrdo do mňa 😀

leri
25. máj 2010

marti, .............vacsiny skoro 😀

inak cafte........bola som v meste a u nas neprsi.......nastastie, pradlo mi uz na balkone schne 4 dni
a zajtra a stvrtok robim takze fasa materska 🙂

martinex
25. máj 2010

blazka no to je mozno uz aj vyse roka stara zalezitost...

leri vidis to,som sa sekla
inak kde mas alexa,ked robis?

blazka24
25. máj 2010

marti ja som nem moc často semky chodila predtým 😀

už sme sa konečne zobudili, som myslela že v mlieku bol nejaký uspávak.........ideme si zadky do kúpeľa omočiť, teda hlavne Richard lebo ja by som z vaničky už zadok nevytiahla 😲

leri a Alex je kde a ty robíš? a ja vážne umrem sprostá šak ja ništ nevím 😀

perla200
25. máj 2010

ahojte.....ano blazka aj ja som na to bola upozornená....vieš kolko zien nas číta aj by si sa čudovala že bosorky!!!!!!!!!!!!!
leri - a čo tak prádlo dat dovnútra ale zase mas dobrú výhovorku a nemusís žehliť.....
my lomíme....dnes bola k.o.....ubyciklovaná a uchodená až až....

leri
25. máj 2010

perla, vnutri schne tak isto dlho, tam je dalsia pracka zavesena
blazka, umres sprosta ale stastna 😀 robim, lebo nam vypadli casnicky takze taham niektore dni v pizzerke, ale zajtra uz jednu novu zaucam, tak hadam sa chyti a neujde po prvom dni 😀
perli, dnes som bola v bio obchode som sa odbavila tam......... 😀

martinex
25. máj 2010

mne este len maly ide domov,uz su na ceste...

kupat sa nebudeme,lebo po tej burke nam ide hneda voda...ake fasa,ze? 😠

blazka24
25. máj 2010

perla a také kapacity akože pobozkajte mi zadok nie sú organizované? nechápem toto že niekto číta iné témy 😕

leri tak to je fakt o hubu, ale neboj neujde po prvom ale druhom dni 😀

marti tak sa máš sama doma, ja som vybavila víkend sama 😉 koooooooonečne prvý za celých skoro desať mesiacov 😲

inak akurát sme padli riťkou na kocku, ešteže nosíme plienku inak by sme si inak zväčšili kakačik 😀 tak ale už idem to moje dieťa šlahnúť medzi plávajúce kačičky 😝

perla200
25. máj 2010

leri zle je s tebou ked sa odbavujes v bio obchode🙂))))))))))))))))
jasné nech mi bozajú riť....ale čo už aj takých berie autobus nie?

babulka123
25. máj 2010

my sa estee len kupeme ale poviem vam ze dnes uz padam dole hubou .
uchodena som , ohucana.. no mam dost..
uz len nech zaspi a idem aj ja ..
a zajtra na mna myslite .. az mam behacku z toho ako sa bojim

martinex
25. máj 2010

blazka no jedno poobedie do tyzdna je na nezaplatenie...uz ked sa prestahujeme si tam zaradim nejaky relax.... sak setrime na najme,tak mozem rozflakat na masazach a kozmetikach,nie? 😀 by ma muz zabil...heh 😀

inak u nas sa uz spi,prisiel domov a krical cely cas jak som ho prezliekala,nervak jeden 😠 ale uz je ticho,tak je dobre 🙂

babulka123
25. máj 2010

matka .. no vidim to tak ze musim taketo moresi zaviest aj ja..

lulu73
25. máj 2010

blazka
.... asi pred rokom som napisala svoj nazor na socialne prispevky v nasom state a o socialnej nespravodlivosti a o tom, ako musime pracovat aby sme nieco mali, lebo nam nikto nic neda a ako si poniektori nerobia nic, smeju sa nam do tvare, v podstate na nich robime my a to co dostanu zadarmo od statu si absolutne nevazia....volame ich ze su proste neprisposobivi obcania a preto im treba pomahat

a neverila by si, vybehla tu na mna jedna romka, ktorej sa to strasne dotklo a poslala ma k psychiatrovi a neviem co vsetko...ja som sice utocila na skupinu ludi, ona utocila priamo na mna a vysvetlovala mi ako ona strasne maka, ze ma deti a pekne sa o ne stara......co som jej samozrejme nebrala........tak ako su medzi nimi poctivi,vzdelani a makajuci , tak su medzi nami socky a fetaci co pracovat nikdy nebudu.....ale staci si zratat 1+1 a vieme ktora nepracujuca skupina je vacsia............a odvtedy viem, ze nas tu sleduju mamicky ktore aj porodili v auguste, ale jednoducho sa nam neozvali alebo sa ozvali iba jeden dva krat a to takym sposobom, ako napr. ta pani ktora ma tu vtedy dourazala........a odvtedy sa zauzivalo aj slovicko "ŠMIROVAŤ " ........ tak ti poviem, cita nas tu barskdo 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre