Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
25. máj 2010

leri....dik za vysvetlenie, uz aj Mata mi to tak vysvetlila...ok, tak veduca je Martinex

martinex
25. máj 2010
martinex
25. máj 2010

Sak som Ing. tak hadam mozem byt veduca,ci? 😕

babulka123
25. máj 2010

heheeh .. ja s mojou sportovou sa k tomu nehlasim heheheheh

lulu73
25. máj 2010

blazka...ona to brala tak, ze som rasisticky motivovala ten moj prispevok...jej sa to dotklo ako romky 😉

martinex
25. máj 2010

dievcata tak sme v novej teme,koho som zabudla,hlaste sa mi do IP,dala som tam vsetky kocky podla zoznamu na FB 😉

blazka24
25. máj 2010

a táto téma čo? akože zanikne či ako? vysvetlite to aj tým v zadu čo vyrušovali na hodinách 😝

perla200
25. máj 2010

hej lúčime sa s touto témou.... 😉

blazka24
25. máj 2010

mám aj veniec dať urobiť že akože stará téma umiera? 😀

leri
25. máj 2010

mata, ak si ma tam zabudla pridat tak mas po chlebe 😀 pani veduca inzinierka 😀

martinex
25. máj 2010

leri nezabudlaaaaa 😉

karin.
25. máj 2010

Ahojte baby, čo sa tu deje???

zuzanakarolinka
25. máj 2010

takže táto téma končí a aká bude nová?
vedúca dáš tam aj mňa? 😉

karin.
25. máj 2010

marti aj mňa pridáš?

martinex
25. máj 2010

jasne kocky, uz idem 😉

martinex
25. máj 2010

ste tam!

z.vrablova
26. máj 2010

Ahojte... sukromna tema... dobry napad... uprimne, nechapem ludi, co dokazu smirovat a nepripojit sa..... to uz na co?? Nemaju co ine na praci?
Posli mi potom v IP prihlasovacie info... 😉
Kike sa od rana nezavreli usta, pisti ako.... normalne mi zvoni v usiach....
Zajtra pridu kamosi z UK na zurku, mala ide k nasim.... tak sa ozvem najskor asi az po vikende....
Idem sa ucit a konecne ju ulozit..... dnes ma asi samonabijacie baterky, nie a nie dojst.... 😀

martinex
26. máj 2010

zuzi ziadne heslo nie je,len tam vojdi,pristup mas 😉

bagaja
26. máj 2010

aj ja?

martinex
26. máj 2010

aj ty 😉

livia1
26. máj 2010

ahojte, a kde nájdem tuto tému po novom?

chrustik1
26. máj 2010

Ahojte po dlhom čase sa opäť ozývam, pri tom mojom aktívnom dieťati som rada, že sa stíham najesť. 😀 Stále len by chcel chodiť, našťastie sa ešte bojí bez mojich rúk. Keď ho pustím a dám mu niečo do ruky tak dokáže stáť pevne ale chodiť len za ruky alebo za jednu ruku a ideálne po schodoch 😠 Vieme už urobiť tany tany, ťapi ťapi, pá pá keď sa mu chce a snaží sa naučiť aký veľký narastie ale štvornožkovať ani za nič. Vy ste ich učili dáko štvrnožkovať, dá sa mu to dáko ukázať alebo ho naviezť na to ako to má robiť? Možno ste už o tom písali, idem skúsiť počítať

blazka24
26. máj 2010

chrústik u nás učil malého muž tak že mu kolienka podsúval, mám video na FB 😉 a ste inak šikovní my nič neovládame okrem štvornožkovania 😉

chrustik1
26. máj 2010

Tak som čosi pokukala a pozerám, že ste sa presunuli do inej témy. Súkromná skupina je inak super nápad, tiež sem píšem iba sporadicky a teraz keď som čítala čo sa tu robí som aj rada. Doteraz som nechcela aby ma tu niekto objavil a tak a veru vidím, že obavy boli na mieste. Teda niežeby sa niečo stalo mne ale to čo na koníkovi skúšajú poniektoré - no comment

Blažka ďakujem, idem kuk video, skúsim sa inšpirovať, hádam to aj na môjho zaberie. A inak mne by stačilo kľudne to štvornožkovanie takto ma po celom dni bolí celý človek 😀

martinex
26. máj 2010

chrustik livia,obe mate pristup,tak podte
😉

uankab
26. máj 2010

ahojte, citam ze sa presuvate... ja tiez citam, len nestiham prispievat, aj teraz mi magdalneka krici za chrbtom.. prerezava sa nam treti zubok, uz je ho trosku citit, tak je strasne umrncana posledne dni...

daniela33
28. máj 2010

ahojte, lenka spomínala, že sa presúvate, ale ten link mi nejde, tak asi nemám prístup žeby? Mati nepozrieš sa na to prosím. Nechodievam často, lebo malá dáva zabrať posledné týždne a k tomu chodím po doktoroch, mám preťaženú ruku a tým pádom poškodené nervové zakončenia a bolí to deň noc bieda ...

lizatko1009
28. máj 2010

ahojte ani ja sa nemozem dostat...

martinex
28. máj 2010

baby pridam vas.

ostatne pls piste mi do IP,nie sem.

jajkar
31. máj 2010

...ja som len šmíračka, ale rada vás čítam, tak ak chcete tak ma pridajte do súkromnej 🙂 díky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre