Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
15. okt 2009

no ahojte babulky....babulka tak sme vás dnes tromfli, mala spala od 20.h do 5,30 h BEZ PRESTAVKY 😀 😀 😀 😀 nech jej to vydrží........

babulka123
15. okt 2009

matka ja som bola vcera vo vani.. ze parada a tam som si to citala a fakt super veci niektore..

perla.. dobreeeeeee... gratulujem.. my sa tiez k tomu dopracujeme.. len neviem kedy ehehehe
ja nech robim co robim vzdy {teda na 99 percent } zaspi o pol8 vecer.. takze neviem ako jej to poposuvat.. a to budednie v noci nevviem.. ale vyzera to tak ze je to aj tym ze tam spim s nou , a to ze ona sa mrvi a jeduje zo spania mna to zobudi a je cas robit jest.. mozno by spala dalej neviem..

lenze marek je chory ja uz tiez a tak nechceme byt spolu nech sa on co najskor z toho dostane nech moze cez vikend lietat okolo malej a ja budem troska kurirovat svoje telo..

babulka123
15. okt 2009

matka a ze diplomovka? bleeee ja vas obdivujem ja by som na to nemala ani chut ani naladu..

martinex
15. okt 2009

babul sak ja nemam chut ani naladu,ale tak posledny rok uz nejak zvladnem.... len si musim na to najst cas...

babulka123
15. okt 2009

no my sme uz horel, sakra po hodinke.. vyzera to tak ze fesanda si nasla svoj rezim, rano len hodinku, potom 2-3 cez obed a 2 poobede... no uvidime co z toho bude.. vcera to tak vychadzalo..

martinex
15. okt 2009

zlatko lepsie ako 1hodinu za cely den...vies si predstavit ako som vecer vyzerala 😎

babulka123
15. okt 2009

hej .. fuuuuha to radsej ani si nechcem.. a dnes ako ?
jeeezis sledujes tu lovencinu??

martinex
15. okt 2009

no ako vravim,od 4tej rana,kazdu hodku hore, pred chviloou som mu dala papat a zatial spi..tak hadam potiahne aspon 2 hodky...

a slovencinu neries... som zvedava na moje odborne vyrazy v diplomovke... pri malom dietati, aby tam nebolo same ga ga ga, ňu ňu ňu a podobne 😀

babulka123
15. okt 2009

jaaaj no pekne, tak to my sa rozculujeme. ani tak ani nijak ani nic.. a este k tomu kycha a zacina kaslat.. moje nervy.. ako mam zabavit 2.5 mesacne dieta ked ja som chora a nechcem ju mat moc na rukach ... booze toto bude den..

martinex
15. okt 2009

babul no u mojho zabera lehatko...tam si ho supnem sadnem si oproti nemu a kecame 😀

lulu73
15. okt 2009

ahojte

tak u nas lazaret, mala sopli, idem kupit tu odsavacku na vysavac a zaroven aj povysavam 😀

babul ... cim si vytierala prosim ta malej nostek? nasivinom? a detskym?

lenka_66
15. okt 2009

zdravicko,
kolka zlatko , neboj bude dobre.stale myslim na vas lebo nas to tiez oblizovalao 😠

sisul, tak konecne vo svojom 😉

tak ja dnes mam k malemu objednanu kamosku.musim ist do protetiky po pas na chrbticu.ten co mi dali nepomaha tak dali usit na mieru.

bagaja
15. okt 2009

ahojte

kolka no tak moja depka proti tebe je o hovne, by som sa mala prebrať a byť rada že mala je zdravá, šak sú aj iné hodnoty v živote, Ďakujem za poučenie a veeeľľľľmi Vám držím palce aby sa to zlepšilo 😉

Leni a to čo máš s chrbticou?

bagaja
15. okt 2009

heeee mala spí vo vaničke v kočíku, bola nervozna a ne a ne zaspať, tak som ju šupla do vaničky s kočíka dva krát pohojdala a spí 😅

perla200
15. okt 2009

matka - obdivujem ta ked mas písat diplomovku...ja si toneviem ani predstaviť A to mam odovzdať rigorozku ale až nabudúci rok....to bude tiež srandy kopec 😀

pridávam sa k nakapaným maminkám 😠 😠 😠 😠 hrdlo, kýchanie...dakujem pekne....brrrrrrr

lenka_66
15. okt 2009

no makovnik a kakao uz mam v brusku 😝

perla jaj gratulujem k nocnemu vykonu

baga, ale pocas // sa mi uplne posr..a.

baby ake kakate? my sme mali take bobky vzdy.no posledny tyzden sama kasa.aj lepsie spime cez den .myslite ze miznu koliky alebo mam radsej prestat davat espumisan

daniela33
15. okt 2009

ahojte, tak my včera mali zatiaľ najhorší večer ☹ o siedmej sme kúpkali, potom nutrilon a ešte predtým subsimplex kvapky a o ôsmej rev neskutočný až do jedenástej, ale v kuse nie mrkanie až vrešťanie a doslova až nevládala a dusila sa. Tak takú koliku sme ešte nemali, ja som revala s ňou, nevedela som jej pomôcť. Nič nepomáhalo ani na rukách, ani cvičiť ani masírovať, ani teplú plienku na bruško. Nakoniec o jedenástej som ju položila do postele, vytiahla cicku a tak zaspala do štvrtej a potom sme s bolesťou bruška pokračovali. O piatej cvičili a toľko plynu vypustila že až, takže sa jej uľavila a spala ale len do siedmej 😒 .
Kedyyy už skončia tie koliky hnusné ...

lenka_66
15. okt 2009

dani ☹ ☹ ☹ .

ja ked som videla ze marek take 3-4 hodky neprdka a zacal kolikovat.dala som RR.neraz mi az piskala rurka co tolko vzduchu z neho slo

babulka123
15. okt 2009

my zas spime na balkone. dufam ze potiahne tak ako vcera... a ide sestra ku mne tak sa tesim

daniela33
15. okt 2009

leni veru ☹ , ale ona sa mi o siedmej tak pokakala, že až a o hodinku začala kolika. Stále ma riedku stolicu, hnačky a nedala som jej ten banán, čo radila doktorka, lebo sa bojím, že jej tým ublížim. Inak včera sme boli na kontrolu s nožkami a máme ich ok, to som taká rada, však ja som ju už naširoko ani nebalila, lebo pri našich kolikách to bolo ešte horšie, keď nemohla poriadne si kopkať nožkami.
Kolka, presne ako píšeš, hlavne že sú bábiky zdravučké ... a nebojkaj, hlavne že o tom viete a sledujú to a držím palčeky
kukala som inak fotky, máte krásnych drobčekov, lulu malá je taká perfiš s tou sponkou 🙂
už máte kúpený fusak? ja som včera bola kuknúť do maderny, chcem kúpiť ten emitex zimný 3v1,ale nemali červený 😒

leni ten makovník ti závidím, mne mak, keď kojím nerobí dobre, ale teraz som si dala prvýkrát hrozno, tak som zvedavá, čo bude dnes

perla200
15. okt 2009

dani:((( to poznam....to nikto nevie kedy skonča koliky my sme teda mavali tiež extrémy....raz až 9 hodín...ja som plakala a bála sa dalšieho rána čo zase bude 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ono to že sa bábätko vykaka neznamená že nebude mat koliku že? ☹

lenka a nedávas sab simplex? teda my nemame koliky už 4 týždne ale stále jej ráno dávam sab pre istotu...lebo ja ked si len pomyslím na tých 7 týždnov kolík tak mi je zle....

dani - a infacol si neskúsala???? a ja som s malou tak cvičila, že som chytila obe nôžky a v smere hodinových ručičiek som jej krutila oboma nôžkami.....

lindush
15. okt 2009

baby caute...

viete mi poradit?

Ked vam dosli tie peniaze "prispevok pri narodeni dietata" a "priplatok k prispevku pri narodeni dietata",prislo vam to naraz v jednej sume alebo zvlast?

Lebo mne teraz pipli nejake peniaze,je to ucet statnej pokladnice a neviem,co to moze byt,ale je to az 872€,tak neviem,to je viac ako tych 25 tis....aj vam to takto doslo?

dakujem

babulka123
15. okt 2009

lindush ano aj mne to tak doslo..

lindush
15. okt 2009

jeej dakujem babul,som nevedela,ale vsak kto iny by mi posielal? 🙂 ....mne drobcek teraz zaspal od rana od 6tej ☹ tak letim varit,potom nakuknem

papa

martinex
15. okt 2009

lindush mne to prislo zvlast,lebo jedno som ziadala hned po porode a tie druhe az teraz....
a nemoze to byt spolu s materskou??

lenka_66
15. okt 2009

ani , mozem crn?

prela ,sab nepomahal a dr.ze len 3 dni mu mozem davat.davame espumisan uz asi mesiac

lenka_66
15. okt 2009

ja som este ani po potvrdnie nebola.mala by som uz asi zajst

martinex
15. okt 2009

no tak maly spal asi 40minut... kurnik sopa.... ja uz neviem co s nim mam robit aby spal... prebaleny je,napapany je... dokonca aj RR som mu pichla do zadku,nech ho brusko neboli.... 😖 😔

lenka_66
15. okt 2009

mati , taak ho daj spat k otvorenemu oknu ak von nemozes.zima pomoze

babulka123
15. okt 2009

ja by som potrebovala zistit ci mi chodia rodinne pridavky alebo nie.. lebo dosla mi zatial len materska..

a matka skus to s tym oknom to je fajn napad..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre