Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

kolka1
7. dec 2009

Evi my sme velmi plakali na rehabilitacii a potom aj doma. Ale potom sme doma prestali tak normalne rozmyslam, ci to robim dobre 😖. Ale pracuje pri tom s volnou nozkou a ruckou, natahuje telicko tak predpokladam, ze dobre. Boris ale velmi place priamo na tej rehabilitacii, trochu sa mi nepaci pristup tam. Naposledy prespal po rehabilitacii 3,5 hodky ☹.

eviqa
7. dec 2009

kolka, no detičky po cvičení spinkajú, to mi povedala aj fyzioterapeutka. Náš dnes tak reval, že až zachrípol. ☹ ja som spokojná s fyzioterapeutkou. predtým sme cvičili trochu iný cvik, ale minulý týždeň dr. povedala, že to bude tento, čiže cvičíme ho krátko, tak sa trošku trápime. ale nechcem nič zanedbať, aby som si potom niečo nevyčítala.

eviqa
7. dec 2009

...kuk, pridala som foto 🙂

martinex
7. dec 2009

eviq krasne fotky...hlavne ta s tymi rohami sobimi 😀

zuzkamilko
7. dec 2009

evi,super foto,kde chodis cvicit?

eviqa
7. dec 2009

marti, dík, takto bude vítať vianočných hostí 😀 sú úžasné tie rožky, majú aj roľničky, tak ked hýbe hlavou, aj zvoní. No čo ti budem rozprávať, tak som sa z neho smiala, až som plakala. 😀

eviqa
7. dec 2009

zuzka, do šace na FRO.

martinex
7. dec 2009

eviq verim ti 🙂 ja uz sa tiez tesim,ked maleho navleciem do vianocneho oblecka 😀 ked si tie fotky o 20 rokov pozrie,bude sa sice citit trapne,ale mne to urobi dobre

livia1
7. dec 2009

Ahojte baby, chcem sa spýtať, vaše deti tiež boli po očkovaní mrzuté a plačlivé niekolko dní? Vo štvrtok nás očkovali a od vtedy je vkuse uplakaný. Myslela som si že to bolo z mrkvi tak som mu ju dnes nedala a je to to isté. večer ani zaspat nevie, stále krčovito plače. aj ked je vykakaný aj espumisan mu zas dávam aj niekolko krat denne. už neviem čo s ním. ☹

eviqa
7. dec 2009

marti 😉 a možno sa nebudú cítiť trápne, ale pobavia sa ako my 😀

livia ☹ , neporadím, nás ešte neočkovali, ale skoro nech vám to prejde

zuzujan
7. dec 2009

livia nasa mala je tiez hrozne zla posledne dni, boli sme na ockovani v stredu.....to ze nam prestala spavat som tu uz pisala. Dnes spala az 4x po 30 min. a zakazdym zaspavala s polhodinovym revom, len na rukach - co vzdy zaspala v kociku alebo v postielke sama. V noci aj dve - tri hodiny hore, tiez revy....
Nechce sa hrat, nechce byt sama, pri papani sa len nervuje, nevie sa poriadne prisat....fakt neviem ci to je z ockovania, ale vyzera to tak.....ja ratam dni a cakam kedy to prejde.

martinex
7. dec 2009

livi u nas sa po ockovani dadik zmenil...ani nie ze viac place,ale v noci poriadne nespi a viac si vyzaduje moju pozornost... neviem ci to zapricinilo ockovanie,alebo len nahoda

eviq mozno 😉

jajkar
7. dec 2009

no my sme ockovanie zvladli na jednotku, a ani potom neboli ziadne priznaky, tak dufam ze aj druhe bude bez problemov 😉
baby, len sa chcem spytat, balite drobcov este na siroko? lebo ja nie, ked malu bolievalo brusko, tak som prestala.... ideme totiz na kontrolu zajtra.

zuzkamilko
7. dec 2009

jajkar,my este balime,nam aj ked mame klbiky OK kazal preventivne do pol roka balit

zuzkamilko
7. dec 2009

inac dnes odkedy sme sa vratili z rehabilitacie,spinkal 4 hod. a potom este pol hodinku a konecene nevrieskal a uz spinka,aj ked neviem,co nas caka v noci,normlane mam pocit,ze sa mi moje dieta vratilo 😵

blazka24
7. dec 2009

dievčatá malý mi stále dáva hlavu len na jednu stranu ked je na brušku ale inak spáva na nej ale otáčanie to je horor, tak mu ju nasilu otáčam ja sem-tam keď sme na brušku ale asi to nezaberá, neviem či nebudeme chodiť na rehabky tiež - asi to zavolám dokine aby sme niečo nezanedbali..........

blazka24
7. dec 2009

eviq fotky sú nádherné - krásne sa malý smeje 😀

livi môj malý bol tri dni hroooooooozne uplakaný po druhom očkovaní .........

zuzujan tak môj malý teraz taký rapel chytil, spali sme dnes dve 20 minútovky až teraz ťahá trojhodinovku......celý deň len na rukách a stále plače, raz na bruchu, raz na chrbte a nie a nie uspať len ho trmácať a potom ani to nezaberá tiež mám toho dosť...........

zuzkamilko
7. dec 2009

blazka,nas koli tomu poslali na rehabilitacie-dnes sme boli prvykrat

blazka24
7. dec 2009

zuzka tak nám dokina vravela už dávno že ju ukladá len na jednu stranu ale ja som sa pozerala a otočí tam hlavičku ale dlho ju neudrží......my ešte stále spíme, tak kúpať asi až o polnoci 😖 /chvalabožku už konečne po celom dni spí a keď ho budím reve jak keby ho rezali/

babulka123
7. dec 2009

ahojte, my sme boli na nakupoch.. uz mam nakupene darceky paraaada..

a varim ninke mrkvu a cukinu a kalerab a pastrnak.. to bude sranda.. do mrazaku a vytahovat.. normalne je to zabava..

babulka123
7. dec 2009

kua a zas mam ovulku a brucho ma boli ako des.. auuuuu, dovarim domixujem a idem rovno do postele..

eviqa
8. dec 2009

pekné ránko, tak som tu prvá. spinkali sme krásne, ale večer sme mali čo robiť, aby sme do maroška "natlačili" aspoň 150. Vypil 90 a už nechcel. No neviem, čo štrajkuje. Teší ma ale, že aspoň jeden člen rodiny sa na noc neprejedá 😀 Na druhej strane, spí celú noc, tak mu to možno stačí. Neviem.

jajkar, aj my máme všetko s klbikmi o.k., ale máme na noc baliť naširoko do pol roka.

blazka, zuzkamilko, aj nám preferoval viac pravú stranu, tak nám dr. poradila, aby sme ho polo hovali aj na ľavú. Ale ja odkedy sa narodil, tak stále ho polohujem, že spinká raz na pravom boku a raz na ľavom. Najprv som to robila tak, že každé spanie iná strana, ale teraz to už striedam iba na noc a deň a potom dalšiu noc a den.

pekný deň

babulka123
8. dec 2009

evig.. nic si z toho nerob Ninka si zmenila papanie na max 5x denne aj to ta piata davka je max 50-60;
ale spinkala tak krasne ze to nechcem ani napisat aby som to nezariekla ale uz 2 noc, od pol 8 do 5:15 a potom do pol 8. .... ale nic ste nevideli nepoculi.. dnes som zas sama doma aj vecer lebo marek ide na vianocny vecierok tak dufam ze jej to ostane a nebudem tu skakat...

perla200
8. dec 2009

dobré ránko.....

ja dnes musím zavolat gastroenterologičke lebo nasa mala pýta každé 2 hodiny papat a to 200ml asi je hladná....v noci trikrát papame...horor!!!! už dnes musel vstávat môj muž k nej lebo som to nezvládla....proste som na smrt unavená a strasne mi hučí v ušiach:(((

babul - pastrnák vôbec lekári neodporúčajú dávat detom do 7 mesiaca....že vraj je to velký alergén.....

babulka123
8. dec 2009

perla.. pastrnak a petrlzen je vraj rozdiel.. ale chcem sa na to spytat dr... ale dakujem

zuzkamilko
8. dec 2009

dobre ranko,joooj moj anjelik sa mi vratil-klop klop klop,krasne vecer zaspinkal,v noci 3,00 papal a spal do 6,00,zas sa napapal,pokakal a od siedmej spinkameeeeeee,kocky normalne ticho bez toho revu-to je niecouzasneeeee 😵

zuzkamilko
8. dec 2009

eviq,aj ja som polohovala,ale on uz teraz sa neda,proste sa v postielke vrti a nachadza si tu svoju polohu sam

perla200
8. dec 2009

no babul tak to teda dobre ja viem, že to nie je to isté nie som sprosta 😒

babulka123
8. dec 2009

to by som si nedovolila povedat.. v ziadnom pripade.. mrzi ma ako tak vyznelo....prepac..

bay
8. dec 2009

Dobre ranko. Tak ja som dnes neobvykle vyspana. V noci sme boli hore len 4krat 😵 😵 😵 a z toho raz stacilo vratit dudlik do pusinky 😵 No idem nejak vybit energiu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre