Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

leri
23. jan 2010

lizatko, v-max mam teraz, je ok, len ten sportak sa mi nepozdava, necham si ho iba ako zalozny, lebo kociar si odo mna kupi segra, takze ho budem mat k dispozicii pokial ho nebudu oni potrebovat 🙂
aj podla mna sa por nemoze, a baklazan tiez az neskor......aspon som to niekde citala, ja idem dnes skusit mrkvu so zemiakom, myslim si ze dnes zje uz cely ten poharik, tam je 125g, som zvedava......

lizatko1009
23. jan 2010

ahojte tak my sme teraz vstali ale zaspali sme o pol 1 u nas svieti slnko, ale zima jak v rusku 😎

leri napisala som do googlu v-max a naslo mi motorky 😀 ale uz som videla aky je, vanicka je pekna, a mrkva so zemiakom je hnusna normalne ten zemjak chuti jak pre svine, ale ty si asi kupovala, ze?

leri
23. jan 2010

ano, mam kupovane 🙂

lizatko1009
23. jan 2010

a ja uz neviem co mam dnes malemu na obed vymyslet, porad nieco. 😉

livia1
23. jan 2010

Leri ten quinny kočík vyzerá super 😉

leri
23. jan 2010

livi, ja viem 🙂 len ho v pd nemaju, chcela som ho omknut, tak to risknem a objednam ho aj tak
lizatko, no neviem co jedol uz, napr. karfiol? to by som si dala ja....len kto mi ho pojde kupit 🙂

facovka
23. jan 2010

leri,co ja som pocula, tak sportak je dost maly,uzky...si si ista?? nekuknes nazivo??? v tomto sa napr. s peg peregom,alebo Cam, Neo nato neda porovnat..a da sa dat do uplneho lahu?? sak uvidis, no radsej omrkni 😉

leri
23. jan 2010

da sa dat do uplneho lahu a pisali baby ze neni o moc uzsi ako ostatne sportaky a ten co mam je tiez dost maly, takze tento bude urcite vacsi

lizatko1009
23. jan 2010

mame doma kupene telacie so zeleninou tak mu to skusim zohriat co s tym spravi, lebo nejak s ami nechce nic vymyslat mam dnes toho vela. 😖

lely29
23. jan 2010

Ahojte.Leri quinny je velmi otvorený sportak a cez zimu do neho fúka ja som ho mala na skúšku a vratila som ho.Teraz idem kúpiť casualplay s 4 v poľsku stojí 320 eur.

leri
23. jan 2010

lely, ano presne na to ma upozornovala predavacka, ale to je quinny speedi, toto je freestyle, porovnavali sme ich v obchode, tento ni eje taky
ten speedi je naozaj otvoreny velmi

reginetta01
23. jan 2010

Ahojte, maminy!
Zima ako v Rusku! Ráno som musela ísť s malou do obchodu a veru by som s ňou menila. Ona pekne v teplúčku a ja sa doteraz nemôžem odmrznúť. Ja idem práve variť pizzu. Sa teším.

lely29
23. jan 2010

Tak to ano freestyle sme pozerali aj my ten bol naozaj lepsi ako quinny a aj sa nam viac pacil.A z kadiaľ a za kolko ho ides objednať?

livia1
23. jan 2010

Leri skusila si detský svet v PD?

rene82
23. jan 2010

ahojte maminy. som tu čítala, že niektoré detičky majú atopický ekzém? akože aj moja Tamarka má suché líčka, často jej červenejú a má tam akoby vyrážky (červené drobné fliačiky kruhové). a na ručičke (opak dlane) má aj také vystupujúce červené vyrážky. to aj ona ho potom má? je to vyliečiteľná choroba? nič o tom totiž neviem. 😖

lenka_66
23. jan 2010

ahojte, tiez som sa bala ci nemame atop. na gastro povedala ze to je infekcia z criev co sa da lahko vyliecit.a nemam ist na alergo , kozne bo daju malemu plno sajrajtu na atopa a zbytocne si narusi imutitu

facovka
23. jan 2010

aha leri,tak oki 🙂
inak akurat som dorobila,mnam,nieco uzasne 🙂
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17804&ord...

facovka
23. jan 2010

jo,a my mame 1a3/4roka...letiiiiiiiiiiiiiiiiii to 😉 uz aby aj oli tolko mal,bude parada 😉

bambi02
23. jan 2010

no ahojte znovu, tak sme spat .... z nemocnice.... 😒 ..akosi nas sinter kym som si obliekala pri nej tricko, tak zletel z gauca....otras, hruza, strach...ale vraj vyzera byt ok, tak som spokojnejsia....tak ...aspon mame prvy pad za sebou....vraj sa este napadame...ani na to radsej nechcem mysliet...a "pekna" prechadzka na ktoru sme sa hned rano chystali je za nami....teraz ked sa budem obliekat alebo cokolvek ine a nebudem ju pri tom moct drzat, asi ju budem privazovat niekam alebo co....jedine co ma tesi je, ze nas pani doktorka pochvalila aka je Adelka sikovnucka a ze vie take veci co by este vediet nemala 😀

lulu73
23. jan 2010

ahoj maminy

aku autosedacku idete kupovat?

facovka
23. jan 2010

lulu,aj ja som minule rozymslala, fifo ma Babypoint 9-36kg, tak take nieco,my sme spokojny, ma dve polohy,pololah ked spi, a sed, posuvaju sa pasy ako rastie a tak 😉

facovka
23. jan 2010

tuto ma fifo,ale trochen starsi model sa mi zda,inak farba prersne tato 😉
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_autosedacky-9-2...

lulu73
23. jan 2010

fac ta zemlovka vyzera uzasne...aj uuuzasne kaloricka 😀 mnam.....a gratulka Fifovi

leri
23. jan 2010

freestyle je tiez quinny ale iny typ....na rakuskom ebay je za 279 eur, u nas o 100 eur drahsi. livia neviem kde je detsky svet
rene, u nas vyzeral ae tak ako keby mal otlacene pancuchy, take drsne fliacky na pokozke, ziadne vyrazky

lulu73
23. jan 2010

musim aj ja nejake pokukat-autosedacky

facovka
23. jan 2010

my uvidime co kupime este sme nejako velmi sa nezamyslali,az ked bude uplne sam sediet a dovrsi cca tych 9kg 😉 a zemlovka paradne kaloricka, sak potrebujem silu na prezitie 😅

lulu73
23. jan 2010

aj nasa mala ma take drsne licka, akoby suche vyrazky a niekedy ich ma cervene...obcas aj na telicku sa nieco vyskytne....baby klud, nemaju vsetky nase deti ekzem.......

lulu73
23. jan 2010

fac...ja by som mala zjest aspon dva plechy 🙂

bagaja
23. jan 2010

no tie autosesdačky aj mna zaujímaju kedže my sme vajíčko nekupovali chcem investovať do kvalitnej bezpečnej sedačky...takže radťe... 😉

och fac ale si mi narobila chute...asi vyšlem mm kúpiť vianočku...... 🙂

bambi02
23. jan 2010

juj, aj mne ste chute narobili...a mam dobru vyhovorku, aby som urobila Adelke peknu torticku - mala vcera pol rocka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre