Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
8. feb 2010

perla, jooj ja idem manžela spracovavať na druhé....som z toho na vjetvy 😅

Mati no pekne....mne moj mm tiež, raz ked sme sa mali stretnuť v maxe povedal, že kukal čo za kočka sa nanho usmieva a až potom zistil že som to ja...no nezabiješ ho 😀

martinex
8. feb 2010

baga super... tak sup sup.... nech nas je viacej...aspon sa budeme moc potom jedna druhej vyplakat,ked nam to bude prerastat cez hlavu...

perla200
8. feb 2010

marti - ja som mala cisarak tak nemôžem dva roky otehotniet....ale RAZ by sme chceli...mame velký dom postavený a dve detské.....MM sa vyjadril že keby sme chceli tretie nie je problém mame dve terasy a tú jednu nadstaví a bude tretia detská izba....och skoro ma porazilo.....ale chceme raz určite

martinex
8. feb 2010

perla tak potom ano,sak mala trosku podrastie a mozete miesit dalsie 🙂

eviqa
8. feb 2010

marti, bagaja, tak u nás to s druhým je práve opačne 😀 u nás mm tému druhé dieťa nadhodil hned po pôrode. 😀 ale ako vás čítam, tak sa asi dám zlomiť. Ja by som aj druhé chcela, ale nie hned, ale na druhej strane pri mojich problémoch budeme musieť ísť asi na vec hned. 😅

martinex
8. feb 2010

eviq sak skusajte...ono to podla je naozaj lepsie mat dve deti po sebe,zahraju sa spolu,veci mas uz po prvom... a ked zmakneme jedno dieta,druhe hadam tiez 😀
aj ked na druhej strane,ak mas uz samostatne starsie dieta,je to mozno o nieco jednoduchsie.... no,vsetko ma svoje pre a proti

livia1
8. feb 2010

Ahojte

Marti máš pravdu,na niečo je dobré mať dieťa staršie. Ja mám 7 a pol ročný rozdiel. Maťko je samostatný, vela veci si urobí sám, neviem si predstavit že by som mala medzi nimi rozdiel rok, dva. Ked aj potrebujem tak Maťko Kubka postráži, zahrá sa s ním a ja v klude možem napr. umyt riad, povešat prádlo aleboísť na tlačovku. 😀

martinex
8. feb 2010

livi to hej,ale na druhej strane,teraz by si mala 7 a 6 rocne deti,ktore su uz obe samostatne a mohla by si ist nielen na tlacovku 😀

facovka
8. feb 2010

perla,nesuhlas... 😉 aj ja som po dvoch cisarakoch a pohoda....Dr. ani nemrkol ze som otehu 8mes. po prvom cisarskom,ak sa zena citi ok, je to v pohode, tehu prebiehalo uplne bez problemov, takze tiez je to co Dr.to nazor...a este aj toho zavisi ci si fakt nejake problemy mala aj pri prvom tehu abo tak..

bagaja
8. feb 2010

jooj baby však aj ja som po CS, čiže dva roky nič?????ale ja chcem aj druhý CS, mne sa to zapáčilo 😀

eviqa
8. feb 2010

marti, o.k. tak kopnem do toho 😀 ja nechcem mať medzi deťmi veľký vekový rozdiel, ja som myslela, že dva roky, no ale dva roky sme pracovali na maroškovi, tak musíme začať makať. 😀 neviem si predstaviť veľký vekový rozdiel, ved medzi mnou a bratom je 10 mesiacov a mam stále tvrdí, že to bola paráda a ked to zmáklad ona vo vtedajšej dobe, tak to zmáknem aj ja. 😉

livia1
8. feb 2010

Baga ty si ako maja švagriná, tá tiež nechce rodit normálne. šarlot rodila CS a teraz ide na rozhodnutie do nemocnice, že ako sa rozhodne pán primár, lebo ženu po CS nehaju rodit až 24 mes. a viac normálne.

martinex
8. feb 2010

eviq aj moj mm a jeho brat su od seba len rok a pol a svokra si tiez stale pochvaluje 🙂

baby tesim sa ze nas bude viacej... juuuj,uz aby tu bola mrcha nez mozem zacat..dnes som 25DC tak som zvedava kedy dorazi

perla200
8. feb 2010

facovka to fakt? no aj sesternica otehotnela 5 mesiacov po sekcii ale moja dr. sa vyjadrila že dva roky nič....no neviem....ako nebol by to v podstate problém...mala je poklad ale no uvidíme.... ja budem mat určite sekciu druhú cez moju panvu by nepreslo žiadne dieta🙂))))))))))) no baby ja vás zatial budem len pozorovat v snažilkovaní a pri diéte🙂))))))))) ja budem len pozorovatel a budem vám fandit 🙂 🙂 🙂

deina2005
8. feb 2010

jeeeeeeej tu sa nam to chce rozrastat??? jeeeeeeeeeej no mozno nam pribudnu dalsie tehule.nooooooo mna tak skoro asi nikto nedozenie 😀 😀 😀 😀 😀 😝

martinex
8. feb 2010

deina aj by som sa divila keby hej 😀

deina2005
8. feb 2010

😀 😀 😀 😀 nooo mozno este trojicky keby niekto mal 😀 😀 😀 😀

martinex
8. feb 2010

deina no chcela by som ta vidiet 😀 😀 😀

wenka
8. feb 2010

hlásim - dnešné KE cvičenie úšpešne absolvované.. detičky toho síce veľa nenacvičili a lopty sme len videli, ale Maťkovi to veľmi prospelo.. zaspal mi cestou domov v autosedačke, doma som ho len preložila do postieľky a spí doteraz.. s jednou pauzičkou na mlieko..
Takže sa už teším o týždeň 🙂

rene82
8. feb 2010

ahojte baby. tak sa čochvíľa začnete rozrastať? sa vám to zapáčilo, že 😵 . juj by som sa pridala aj hneď, ale ešte to nejde.
inak rada by som sa spýtala, či ste dostali poštou dáky ofic list, že ste na rodičovskej, dačo také ako sme dostali na materskú. keď hej, tak ako dlho ste naň čakali. a tiež od vás pýtali na upsvar aj dáke vyjadrenie od zamestnávatela, či vám bol´zostatok dovolenky preplatený, alebo či ste ho čerpali medzi materskou a rodičovskou? odo mňa to totiž chcú a zamestnávateľ (bývalý) mi to ešte neráčil poslať.

zuzkamilko
8. feb 2010

wenka........aj moj zaspinkal v aute a spinkal do 15,00,co je super 🙂

eviqa
8. feb 2010

wenka a prečo ste necvičili? 😕

wenka
8. feb 2010

evi - najprv sme sa zakecali na chodbe, a kedže sme boli prvý krát, tak aby toho nemali detičky veľa, tak sme ich len pár krát pretočili z chrbátika na bruško a späť, potom sme robili Kujem kujem podkovičku a Varila myšička kašičku a už bol koniec 😀 lopty sme nemali, lebo detičky už začínali byť mrzuté, tak až o týždeň..

zuzka, mne zaspal až pri Mile, normálne som ho nevedela udržať už ten kúsok ku nám v bdelom stave.. 🙂

wenka
8. feb 2010

..a už sa teším na jar na plávanie.. som chodila asi pred troma rokmi so synovcom a bolo super. Len teraz to obliekanie ešte 😠

eviqa
8. feb 2010

rene, ja som dávala potvrdzovať do roboty taký papier, kde mi zamestnávateľ potvrdil, že ma uľovnuje na rodičovskú dovolenku do troch rokov veku dieťaťa. Ale to tlačivo mi dali na úrade. dovolenku som si ešte nedala preplatiť, vyčerpem ju potom

wenka, tak fajn. Ale to potom bolo nejako krátko, či?

eviqa
8. feb 2010

wenka, a bolo tam kde zaparkovať?

wenka
8. feb 2010

malo byť 30 minút, my koníkové sme meškali 10min, tá pani čo to precvičuje nám potom rozprávala ako nosiť detičky, že ich nemáme dávať sadať, kým nevedia atď.. to bolo nejakých 5-10 minút a zvyšok sme cvičili..
ale to bolo myslím len preto, že prvý krát.. nabudúce už budú aj detičky okukanejšie 🙂

...a stratila som náušnicu 😠 dúfam, že len pri vyzliekaní doma a nájdem ju, keď sa Maťko zobudí.. my bolo treba sa na kočku hrať a náušnice dávať 😀

uankab
8. feb 2010

ahojte, tak sa po dlhsom case hlasim... uz sme spat v UK, doma bolo super, malinka cestu zvladla vyborne, v lietadle ani nemukla 😉
chcem sa spytat, ci je tu nejaka maminka ktorej babo nezdvojnasobi porodnu vahu v pol roku a co na to hovoria doktori... nam totiz chyba este kilo a to urcite za mesiac nepriberieme, za posledny mesiac sme pribrali 450g...
na plavanie s malinkou by som chodila, ale mame ekzemik 😖 .. od zajtra zacinam HA dietu, som zvedava ako to zvladnem...

wenka
8. feb 2010

ja som parkovala na platenom hneď veľa - z tej strany, kde je kvetinárstvo a foto (0,5EUR/35 min). Zuzka parkovala kúsok ďalej, pri banke, len si nebola istá, či bolo platené alebo nie..
euro navyše za každé cvičenie je dosť..

wenka
8. feb 2010

..ale miesta na parkovanie bolo dosť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre