Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
16. apr 2010

Dani... nazro tvojej dr. sa mi nepaci,... je jasne, ze raz bude musiet prestat s HA, ale ak ma od ineho mliecka bolesti bruska, tak podla mna, by si na Tamku nemala tlacit.... ak, tak vyskusaj francuzske, vraj je po nom najmenej komplikacii...
My sme na AR (nastastie) az do roka.

daniela33
16. apr 2010

Zuzi, tak super že si pochodila 🙂
doktorke som aj povedala, že ešte vyskúšam a ak to neprejde, pokračujem v HA, nebudem ju trápiť, ešte skúsim jeden - dva dni, ak to neprejde, pokračujeme v HA. Však mm povedal, že nabehne na ňu, ak nepredpíše mlieko, on je alergik, takže musí do roka. Inak Tamku dosť pobolievalo bruško, aj keď sme nabehlli na normálnu stravu, také tri týždne sme mali čo robiť, taká bola mrzutá a hlavne v noci, ale už je dobre.

martinex
16. apr 2010

ahojte...tak my sme uz doma, boli sme na kramaroch a poviem vam,ze som sa musela veelmi drzat aby som tam niekomu jednu nezavesila... prisli sme tam o 8mej,zaregistrovali sme sa a isli na detsku koznu kliniku,tam nam po 20 minutach cakania na chodbe povedali,ze sme mali ist do ambulancie...samozrejme,nikde nic znacene neni,takze fasa..ked sme tam prisli bolo 8.55 a zobrali sme si posledne cislo 14, viac ich nebolo..cakaren plna ludi,okna zavrete,miesto na sedenie ziadne.. tak fasa..tak sme sa dve hodiny s malym kocikovali po chodbe, zabavali ho,chodili,papali a neviem co este... o 11tej islo dnu cislo 6... tak som sa nasrala a zavola som do Senca na polikliniku a ukecala ich nech nam spravia sono,aj ked je Dadik este krpec...lebo ked som tam volala pred 2tt tak povedali,ze take male deti nerobia,ze mame ist na Kramare a na tam nam nespravia sono bez toho aby sme nemali listok od ICH lekara..takze sukromnicka u ktorej sme boli na koznom,je vlastne o nicom,ked aj tak musim ist zase na kramare na kozne... no hruuuuza...ale som rada,ze som tu tetu v SC zlomila,tak ideme v stredu na sono 🙂
a bola som aj v obchode s cukrarskymi pomockami,tak som si spravila trosku radost 😀

fac,neboj foto zavesim hned ako bude vidiet,ze sa to podoba na auto... poobede zacnem piect,ked mm pojde na autosalon.. len som ta chcela poprosit, nezohnala som ziaden podnos na tu tortu,ktory by som ti mohla nechat-mysli nejaky kartonovy...tak ti ju dam na moj plastovy a keby si mi ho mohla potom niekedy vratit... to neponahla...pripadne mojho muza poslem niekedy po praci preneho...

z.vrablova
16. apr 2010

Mati... no na neuverenie.... ako je taketo nieco mozne, aby matky s detmi museli cakat u lekarov odbornikov hodiny.... tam sa inak neda objednat?

Kristinka sa mi strepala z nocnika, ked sa nacahovala za hrackou rovno na hlavicku.... sedela som pri nej, ale nedalo sa ju zachytit,..... plac az na 8. poschodie... som sa bala, ze sa uz na nocnik neposadi... ale po 5min sa ukludnila a dokoncili sme potrebu na nocnicku... sa tesim... nakoniec vysmiata... v podstate ani zacervenane nic nemala, skor sok...

martinex
16. apr 2010

zuzi neda.... sak to je na tom sila...keby ludi objednavali a pytali zato aj koruny,tak by to bolo idealne...
aj mne dado odchadza z nocnika 😀

z.vrablova
16. apr 2010

radsej by som bola keby odchadzala z nocnika po nohach, ale nie po hlave... 😉
V Anglicku funguje system, ze aj s obycajnou chripkou sa k lekarom objednavas... plne cakarne ako u nas som tam za 4 roky nevidela... aj u nas by to postupne takto mohlo zacat fungovat.... do 15 min, ak ta nezavolaju, tak sa to hned riesi... hmmm... si este pockame...

lulu73
16. apr 2010

ahojte maminy

Emka zaspala, davam si kavicku a idem vas precitat co mate noveho..... u nas vykuklo po par dnoch slnko, hned ma clovek lepsiu naladu

a ta sopka na Islande, to uz co je zase? Kamoska mala dnes rano letiet do UK a odvolali jej ho, ze az v utorok 😝 ta nasa Zem si robi co chce 😎

lulu73
16. apr 2010

mati....kramare su total grc...na tom koznom som bola par krat s malym ked bol malicky a ako tak citam, tak sa tam absolutne nic nezmenilo. Aspon blbe kresla, stoliky, preliezky alebo nieco pre tie deticky keby tam nakupili, ved stale su vselijake zbierky na DFNsP, tak hadam by aj tie chodby kde clovek s dietatom caka hodiny mohli poludstit a sprijemnit. Stacili by obrazky na stenach, vela vela farieb a normalne sedenie pre vsetkych. O nejakom kutiku na kojenie a automatoch na vodu a kavu radsej nevravim. Normalne som sa teraz nasrala 😎

ta puncova torta vyzera velmi chutne...taku mozem

bagaja
16. apr 2010

ahojte....akože som nestíhačka dnes, ale konečne obedujem 😝

mati a taký kúsok torty za obedom???? nepošleš????mnam ja od punču môžem všetko aj klobásu 😀

a znova začína pršať a ja už vychystána von 😠 😠 😠

facovka
16. apr 2010

mati,ok....a nemoze daco mm doniest so sebou??ci to uz potom sa neda prekkladat???

facovka
16. apr 2010

tie kramare,no comment.... 😠

martinex
16. apr 2010

lulu no nic sa nezmenilo... fakt hruza... o parkovani hadam ani nemusim hovorit 🙂

baga poslem,coby nie...len ci by to cestu prezilo 😀

fac jedine dnes ze by doniesol..zatial mam len upecene korpusy, nachystanu plnku..a az vecer ked dada ulozim budem robit dalej...

facovka
16. apr 2010

jaj az teraz citam...marti asi uz ee,bo budeme kupat a uspavat, vela roboty nas este caka 😀 neva??? a nieco co nemusime potom vracat fakt nemas??sak dohodneme potom ked tak cez IP

eviqa
16. apr 2010

no tak my sme boli od pol jedenástej do štvrtej vonku, bolo celkom fajne.
a máme bacila, už neviem ako sa volá, lebo som si to nezapamätala 😠 , ale proste sama dr. je prekvapená, lebo je to vraj nemocničný bacil, že kde sme ho mohli chytiť. Tak zákaz bozkávania zadočku, neustále umývať ruky, čo samozrejme robíme. Odporučila biogaju a dophilus na vyrovnanie črevnej mikroflory. Liečiť sa tento bacil dá iba v nemocnici, takže paráda. O šesť týždňov na opakovaný výter a potom budeme dalej riešiť.

marti, no comment tá nemocnica. Ako s malým deckom by nemali nechávať čakať.

zuzi, fajn, že si to všetko vybavila, len to nekonečné čakanie na prachy. 😒

dani, my aj ked nie sme alergici, dávame bebu HA, to nám začali dávať už v pôrodnici, tak pokračujeme. Nám to nepredpisuje, tak kupujeme. Ale v tvojom prípade nevidím dôvod, prečo by si mala prejsť na iné mlieko.

...a už ste začali s trojkou mliekom alebo len dvojkou?

lenka_66
16. apr 2010

ahojte,

mati , no nieco podobne som si uzila nedavno a to sme aj boli objednany.az ma zase nervy chitili 😠 😠 😠

evi, neviete nieco ine zbierat ako bacily???? 😕

fac, ffifovi aj olimu k vyrociam vela zdravicka 😵 😵 😵

perla200
16. apr 2010

no čaute kočeny....nestíham....leni - nasla som aj sporák aj kuchynu a fazulová polievka mnam mnam urobená aj pagáče....MM chválil🙂))))))))))))))))) no a mne je kvalitne zle od nej kedže je tam mlieko a slahačka a moje telo neznáša mlieko:((((

martinex
16. apr 2010

fac nemam prave nic take, hladala som, no nenasla... sak vam dam ten moj podnos a potom niekedy si ho zoberiem spat..

akurat sa idem do toho pustit,dam si nejaku veceru a idem skladat auticko 😀

livia1
16. apr 2010

Ahojte babeny, no to čo sa mi stalo dnes, som totálne znechutená 😠 😝
Dufam,že nieste ani jedna z Trabišova

lenka_66
16. apr 2010

perla , a mala si aj taku prirucku mlada gazdina 😀 , ked si tak uspesne nasla kuchynu. no lae sikulka 😉

livi , piiiiiiiiiiiiiiiis co sa stalo

livia1
16. apr 2010

Kupila som kočík cez inzerát z Mama a ja. Poslala mi mms že ako vyzerá ten kočík. Z fotky vyzeral super, ale skutočnost bola ako zlý sen. Kočík vôbec nebol očistený, smrdel, špinavý ako keby bol po 10detoch a zničený,zašívaný odratý. Rasista nie som, mám kamarátky aj rpmskej národnosti ale ten kočík vyzerá akokeby ho na Košickom Luníku9 niekto vyhodil a ona ho chce predať. Nasratá som ako ešte nikdy pred tým. Ked som jej teda napísala, že jej ho pošlem spat a poštovné hradím ja, že chcem len aby sa mi tych 30 eur, čo stal, vrátilo a napísala som jej prečo, tak ešte velice urazená a že vraj ja ju uráža. No neviem v akom prostredí žije ked to bolo podla nej vraj čisté. 😠 😝

martinex
16. apr 2010

baby tak moja mama je v NY na letisku a zrusili im let na zajtra do Prahy..tak som sa tesila,ze konecne pridu...kua..letenky sa im podarilo zohnat az na buduci piatok 😖 kua, som z toho normalne smutna

eviqa
16. apr 2010

tak maroško už leží v postieľke, len niečo si tam mrmle ešte, asi sa modlí 😉 a vypil iba 120, namiesto svojich 210. No som zvedavá, že čo bude v noci 😒

livia, 😠 no to je teda sila. a vráti nakoniec tie peniaze? ja by som jej ho asi osobne išla otrepať o hlavu.

marti ☹

leni, skúsime zbierať známky 😀 ale neviem, či sa práve to bude maroškovi páčiť. Aj ja mám tých bacilov a vírusov už dosť.

perla, šikulka.

lenka_66
16. apr 2010

evi , no mecheche

livi, no niekto ma zatuchnuty stary dom a ani nevie ze smrdi .by som vrazdila 😠

mati, ked sa dari tak sa dari ☹

perla200
16. apr 2010

no livi - to je otras.....mna by porazilo.....
my ako stvornožkujeme po dome....ma slahne🙂

eviqa
16. apr 2010

perla, teraz večer? 😕

lenka_66
16. apr 2010

a my kviciime este

livia1
16. apr 2010

Eviq otrepala by som jej ho najradšej ale bohužial je to daleko, a asi je to jej jediné šťastie.Peniaze chvala bohu vráti. A už som aj objednala nový. Svokra mi dala 40 eur na kočík 10si Kuko vykupal tak len doložím a budeme mat ešte aj so zárukou. Vybrali sme Bertoni Foxy zelený za 63 + poštovné. A 😀 nebude SMRDIET

facovka
16. apr 2010

chuda marti,takto na noc ta zamestnavam 😔

livia1
16. apr 2010

Perla tebe mala od kedy štvornožkuje? Kuko sa dá na 4 ale len sa hojdá a občas sa mu podarí posunut sa do predu, ale neštvornožkuje.
No a teplotujeme stále. Cez den už bol aj bez, ale na večer sa vrátila teplota.

livia1
16. apr 2010

Tak toto bude náš nový kočík

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre