Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
7. jan 2010

regi uz som ti to posllaa..
a vlasy ? ani nehovro.. uz som zacala brat poctivo zinok a este nieco neviem teraz ako sa to vola a bekomplex..

zuzkalenka
7. jan 2010

blazka áno môžeš mi to poslať. Ďakujem

blazka24
7. jan 2010

zuzkalenka ja som dnes dala prvý krát taký nápoj čomi kúpila švagriná a malý mal z toho riedku stolicu - neviem čo to je len nejaký nápoj s jablkom a tiež divne na to reaguje 😒

blazka24
7. jan 2010

o padaní vlasov ani nehovorím, ale mám dojem že sa to už ustaľuje, už to nie je toľko čo bývalo, ale tiež sa divím že nemám len tri chlpy v troch smeroch 😖

zuzkalenka
7. jan 2010

blazka: moja malá pije teraz čajík ktorý obsahuje aj jabĺčko tam nebol problém iba keď som jej dala jablkové pyré tak bola stolica zelená. Asi treba jablko dávať deckám neskôr 😒 čo povieš

zuzkalenka
7. jan 2010

ako čítam tak aj vám padajú vlasy, ja beriem tiež zinok a je to o 100 percent lepšie takže odporúčam vyskúšať 😵

reginetta01
7. jan 2010

dakujem, babul.
este vam poradim na vlasy žltý pangamín. kamoška mala problémy s vypadávaním vlasov a jej pomohol. no a revalid - kapsule - ale ten je drahý ako hov...

eviqa
7. jan 2010

no tak malý spinká od 15.30 na balkone.
bagaja, hej, ja to tak počítam
regi a s vlasmi? panebože, sú všade a už ich nemám ani také husté, ako som mala. Začala som brať revalid, len ja už beriem toľko liekov, že občas som naňho zabudla,ale musím sa polepšiť

reginetta01
7. jan 2010

Evi a ty dojčíš? nebol to problém?

eviqa
7. jan 2010

regi, už od druhého mesiaca nie. a vlasy stále padajú. Ale ja mám problémy aj so štítnou žľazou, tak možno aj to. Moje hormony sú úplne pobláznené

zuzkalenka
7. jan 2010

materiály mi už prišli ďakujem 😉

babulka123
7. jan 2010

baby mozem to cele os..., marek prisiel domov, mala sa zobudila a taky usmev, radost v ociach .. no proste otec je otec.. a to ze ja sa tu trapim cely den to jej vobec nevadi.. bosorka mala..

bagaja
7. jan 2010

no tak 5 minút obliekanie, 5 vyzliekanie vonka 30 minút spánku, oplatilo sa nieeeeeeee 😎

eviqa
7. jan 2010

babulka, nič si z toho nerob. maroš prišiel domov na obed, ked sme dojedli, tak malý vstal, mrnčal, išli sme k nemu, na mňa sa pozrel len tak, bodaj by bolo a na ocka úsmev ako holyvoodska hviezda. Zas na mňa - nič a ocko - úsmev. Ta sme dopadli 😀

reginetta01
7. jan 2010

babul 😀

blazka24
7. jan 2010

baby čo sa týka usmievania na ocka - mám nefry /ako hovorí môj synovec 😀 / na mňa sa krpec mračí /asi preto, že sa trápime so soplíkmi a ja som tá zlá striga čo ho štve obliekaním a vyzliekaním/ a ocinko je holywoodsky úsmev a keď krpca vezme do ruky prestane plakať a pri mne má také stavy, že normál čaká čo urobím 😲

reginetta01
7. jan 2010

u nas ocko robi to, co aj ja - teda skoro. takze zatial ked sa mraci, tak na oboch a ked sa smeje, tak na oboch. 🙂 Akurat, ked jej cistim nostek ja, tak sa smeje, resp. neplace a ked tato, tak reve ako tur.

zuzkalenka
7. jan 2010

čo už ocko je ocko musíme to tak brať mi sme pre dieťa asi taká samozrejmosť 😉

martinex
7. jan 2010

ahojte kocky...

tak dnes dal maly za cely den dokopy 1,5 hodiny spanku v 30minutovkach.... a ja som si teraz 2 hodky pospinkala 😀 tak mi to dobre padlo 🙂

babul aj ja davam krktovi 5 gulieciek,takze v pohode 🙂

babulka123
7. jan 2010

no teraz sedi u mareka na kolenach a je spokojna..

lizatko1009
7. jan 2010

mne padaju horzne vlasy ked si umyjem cela sprcha je od vlasov, ale ze vraj ked prestname kojit uz tak padat nebudu, co davate na prikrm? a kolko vazia vasi drobci?

reginetta01
7. jan 2010

lizatko, prave eviqa pisala, ze ona uz nekoji a este stale padaju. takze ☹

bagaja
7. jan 2010

a ja kojím a padajú iba tak ako pred tehu 😉 ale ja zas kramujem normál, no nemôžem mať všetko 😵

eviqa
7. jan 2010

lizatko, tak my sme sa zatiaľ dostali k mrkvovo-zemiakvému pyré. Zajtra dáme brokolicu. A váži? no v polovici decembra mal 7 kg, takže určite viac, ale to sa dozviem v pondelok

lizatko1009
7. jan 2010

reginetta a ako uz dlho nekojis? neboj ono to prestane a cim prikrmujete? ja len sem tam som dala vyzivu, ale zacnem aj tie ryzove kase davat aj tie na dobru noc mali vazi 6200g, je cisto iba kojeny ale stale zo sebou nieco robi, ale je pravda ze tie deti co su na umelej strave tak rychlo priberu.

reginetta01
7. jan 2010

lizatkko ja este kojim a vobec neprikrmujem.my mame este cas.

reginetta01
7. jan 2010

kočky, ideme sa pomaličky okupkať. pekný večer.

eviqa
7. jan 2010

došiel mm, tak idem aj ja sa kus venovať rodinke. Pekný večer a pá zajtra

babulka123
7. jan 2010

tak baby neviem co z toho bude.. ninka ma 37.7.. rano idem k drr..

martinex
7. jan 2010

baby tak maly uz o pol7mej,umrncany a vsetko,tak sme sa okupali, ani kasu celu nezjedol bo sa jedoval,hocila som ho na prso a do 2minut bol tuhy....tak uz pekne spinuska... kuuurna,to bol dnes den 🙂

babul dufam,ze nic z toho nebude a Ninulke to prejde,drzime palceky...cmuk

idem ja k TV, mm projektuje novu kupelnu na PC,tak uz ma vyhana 😀 dobruuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre