Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
18. feb 2010

matka.. tak ziaden zazrak..no tak bud. mesiac..

matka tak skus na par dni si dopriat na co mas chut a potom sa k tomu nejako vratit.. uvidis..

inak my sme dnes spali do pol 6 rano ... skoro som odpadla.. ale keby ste videli tie polohy.. uz to zacina, sadne si ,postavi sa lahne si ... a takto dookola a zaspavanie u nas zacina byt horor.. ale nie kvoli tomu ze by nechcela spat alebo tak ale skor kvoli tomu ze ma straaasne vela roboty .. hehe

a dadik je tiez iny sikovnik... inak sestra sa na to pytala dr. a povedala ze je len male percento deti co to robia takto skoro.. matka cim sme to vyhrali? zeby este aj toto nas spajalo? lonovka, volejbal, aktivne deti.. pockaj este nakoniec budeme svatky.. heheheh

martinex
18. feb 2010

babul sak ja by som nebola proti... a poviem ti,niekedy by som radsej mala kludne "lenive" babo ako tohto mojho akrobata

babulka123
18. feb 2010

mo hovor.. heheeh

blazka24
18. feb 2010

marti nekrič hop, tvoj je šikovníček, ten môj si urobí skalp len čo sa začne hýbať, lebo sa odráža nohami a posúva hlavou 😕

babulka123
18. feb 2010

matka a postielka uz je dole????

martinex
18. feb 2010

blzaka tuto fazu sme aj my mali 😀 bola to celkom sranda

babul je v takej vyske ako ju mas ty,ked sa postavi je mu po pliecka... ale poviem mm nech ju da nizsie,len ked on chodi domov vacsinou ked uz maly spi 😒

daniela33
18. feb 2010

bré ránko,

mati to mohlo byť aj tou diétou, ja ked hladujem, stále mi je zle a na odpadnutie a ked si mala dva dni vitamíny po sebe a ešte k tomu kojíš že

zuzka dík, čiže cez vitamíny môžem maslo a med?

blažka my včera detto, celý den rev a rev a rev, už som bola taká nervná z toho, ale bolo mi jej ľúto, lebo to bol taký hysterický rev, predpokladám že neplechu robili tie zubiská 😠

fac nádhera

babulka123
18. feb 2010

matka.. ja som mala 2 matrace a uz som jeden vybrala.. pre istotu oni maju najvacsie tazisko v hlave a tak by ju to mohlo prevazit. je to aspon pre moj pocit bezpecnejsie..

blazka24
18. feb 2010

marti tak som zvedavá kedy sa z tej fázy skalpovania dostaneme 😠

daniela je mi to ľúto, tie zuby sú fakt horor, inak som zistila že kamistad strašne smrdí, som natrela malému zuby a jedla som chlieb a reku čo to tak smrdí a okukávala som ho z každej strany že či je plesnivý či čo a nakoniec som zistila že to ten kamistad, ani po umytí mi nešiel dole........takže zostávame pri calgele ten aspoň nesmrdí 😀

martinex
18. feb 2010

babul sak dam mu ju nizsie,lebo pri jeho sikovnosti,preleze cez nu 😀

inak zaspal!!! po 2,5 hodinach uspavania...je hore od 5:30 😠 asi si hodim maslu

babulka123
18. feb 2010

matka asi chcel kukat hokej.. heheh

martinex
18. feb 2010

babul ja mu dam hokej, hokejkou ho dorazim!

daniela33
18. feb 2010

žeby budúci hokejista 😀

babulka123
18. feb 2010

heheheh .. matka ale zas ked bude v NHL tak nam bude vsetkym dobre.. heheheh teda ... aj ninke a tym padom aj mne a marekovi..

babulka123
18. feb 2010

na fb som dala nejake nove foto..

martinex
18. feb 2010

no a je hore... 😔

mirka907
18. feb 2010

Babul chcem sa spytat, za aku dobu, odkedy sa ti Ninka zacala stavat na 4, ti potom zacala lozit?

babulka123
18. feb 2010

mirka.. no u nas to bol boj.. ona ked zacala byt na 4 to bolo na zaciatku 5 mesiaca.. potom chclea byt len v stoji { to jej ostalo doteraz} ale 4 nozkovat asi tak o mesiac zacala..

babulka123
18. feb 2010

no baby ja nechapem ninka uz spi 2 hod..

martinex
18. feb 2010

babul kolko ti zje ninka na desiatu ovocia? a na olovrant davas aku kasu?

lizatko1009
18. feb 2010

marti, dadovi davas vyzivu, ci jablcko a tak? ja to striedam, ked mu robim jablko s bananom, alebo hruskou tak zje tych 120g a ked vyzivu, tak je schopny zjest aj cele sklicko 190g, ale tolko mu uz nedavam a na olovrant kasu mu robim 130ml a plus mlieko a kasu ma aj vecer, ale 150ml plus mlieko, aj na kasi v zadu je napisane od 4m- mali by spapat 120ml kase a od 6m-150ml kase. a ja som kupovala teraz v hypke ked mali akciu na tie nestle kase 2+1.

martinex
18. feb 2010

no dala som mu teraz kupovanu,ale to moc nechcel...tak cih len potrebujeme pojest aby som mala flasticky a idem mu pozavarat domacu

a kasu davas mliecnu ci nie?

lizatko1009
18. feb 2010

aj minule som kupila taku kasicku jak vyziva, piskotova od 6-mesiaca a ta mu chuti najviac.

tu s vodou davam, ale na lyzicku a uz ma to nebavi, lepsie by bolo keby to vypil na flasu.

martinex
18. feb 2010

dado pije kasu z flase....

dik za info

inak prave somho uspala v kociku,ak sa zobudi skor ako za hodinu,pojdem sa obesit 😒

zuzkalenka
18. feb 2010

ahojte po dlhšej dobe sa hlásim aj ja. Čítam tu že riešite jedlo. Moja malá sa riadne namotala na kúpené výživy a príkrmy zje aj to čo jej spravím ja doma ale radšej má z obchodu. Je to tak veľmi riedke asi preto jej to chutí dúfam že potom nebudem mať problém zjesť trošku hrudkovité jedlo uvidíme.
čo sa tíka kaše ja som jej teraz kúpila oh Hami ryžovo-mliečmu s jahodami tak som zvedavá že aká bude. 😉

iveta6384
18. feb 2010

Ahojte maminky, ako???
Mam vas docitane, len nestiham pisat ako vzdy... 😅
Matka skoda, ze nevyslo, ale ved si planovala az od buduceho mesiaca, tak snad sa zadari, drzim palce.
Fac vsetko najlepsie Olimu k 6 mesiacikom a fotky mate nadherne.
Babul uz som vas okomentovala na FB ale neda mi to Ninka je sikulka sikovna.
my mame novinku uz sa pretacame , ale zatial iba z chrbatika na brusko.
A inak chcela som sa opytat na to zltko. Kolko krat do tyzdna mu ho mam davat a ake mnozstvo, polku, ci cele. A este od kedy sa to moze, kedze maly este nema 6 mesiacov. Diky

Pekny den maminkam aj drobcom. 🙂

martinex
18. feb 2010

ivet eviq vravela ze 2x do tyzdna a len polku...
ja sa chystam mu dat,uz mame 6mesiacov..skorej by som nedavala,sak naco?

iveta6384
18. feb 2010

Matka diky. Tak pockamkym budeme mat aj my 6 mesiacov a az potom. Ved to je o chvilku. 🙂

jani74
18. feb 2010
livia1
18. feb 2010

Ahoj hlasim dnešná noc relatívne ok. Boli sme hore len 3x. 🙄 dýchanie katastrofa, tie sopliky ho stále budily. Dnes sme boli kuk pani doktorku tak nám dala pamicon do nošteka a ráno a večer panadol sirup. Teraz už spinká 2 hod., tak dnes si trošku oddýchne, snad 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre