Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
15. mar 2010

paulusa, mali. Ja som ležala na šestonedelí, ale návštevy na izbách boli povolené len pre nadštandardné izby a to aj mimo návštevných hodín. Takže cez víkend bol mm s nami v kuse.

perla200
15. mar 2010

no prd chrní.....vydržalo jej to 12min....ale dúfam že terazked sa navála tak pôjde do hajan....

paulusa
15. mar 2010

ja som myslela, ze len mne spi drobec malo. my sme spali pol hodiny.

bagaja
15. mar 2010

no a my sme spali 2,5 hodky ale to nie len tak....po 35 minuátch už bola hore, tak som ju zobrala do obyvky pustila minimax, že ešte kukaj a mama podrieme a ona zachrnela na dve hodiny... 😔 ale nechcem tým provokovať len sa ťeším že konečne po tomto zlom týždy aj kus pospala, ale dýcha stále hrozne a kašle v spánku čiže to tak prerušovane spíme....aj v noci 😖

už nech sú tie sople a kašel preč...

bagaja
15. mar 2010

no čo to všetky upratujete skrine a kuchynskú linku ako ja?

perla200
15. mar 2010

nie ja som spala🙂 a idem na nákup lebo nasa chladnička zíva prázdnotou.....

martinex
15. mar 2010

ja som spala cez obed s malym skoro 2 hodky,potom sme boli vonku..teraz si ho zobrala mama a ja idem robit diplomovku 😉

inak pocko je uzasne,svieti slniecko, relativne teplo je,len trochu fuka..ale konecne pozitivna zmena oproti tomu co bolo 😎

eviqa
15. mar 2010

tak sme doma z poradne. Máme 8500g a 70 cm. Očkovali nás, malý sa napapkal a teraz spinká.

leri
15. mar 2010

aj my sme boli v poradni.........ma 9550g, takze to neni take hrozne, je taky ako ma byt 🙂 a vraj nevadi ze sa sam neposadil, lebo ze sedi pekne rovno, vystiera chrbat tak ho kludne mozem posadit..........a mam nasadit lepok, takze bezvajecne cestoviny, ryzu, chlieb, rozok........po trosku mam pridavat

martinex
15. mar 2010

leri bezvajecne cestoviny a rozok,chleba-sak tam je vajce?! ci? 😕

inak pekne vahy maju chalani 😎

z.vrablova
15. mar 2010

Mati... tych vajec tam zase v mini kusku vela nie je... ja vsak este chlieb ani rozok nedavam, zatial len bezvajecne cestoviny a zajtra skusam pohanku.
My ideme zajtra k dr. pre vymenny preukaz na kozne a krcne... na kozne kvoli tym suchym miestam na telicku, stale nemiznu, uz sa mi to prestava pacit... a na krcne kvoli tomu, ze krvaca casto z nosteka, teda stale ked silne place, alebo ked cvicime... na rehab nam povedala, ze to nie je normalne, aby stale tiekla krv z nosteka, pri cviceni.
Baga... obdiv, ty mas silu upratovat???
Ja este ani pomyslenie, ale oknam by voda neuskodila... snad buduci tyzden..
Rene... gratulka k prirastku do rodiny. A malicka je naozaj malicka... to nasa Kristinka ma davno kg.
A tiez cuva na brusku, strasna sranda... racica, tiez

z.vrablova
15. mar 2010

chcela som napisat 7kg... ale NUMLOCK vypnuty... hehe 🙂

martinex
15. mar 2010

zuzi aha... a cestoviny ako majel robis? uvaris a mixnes? ci natrhas ci rovno predzujes? 😀

z.vrablova
15. mar 2010

rezance som este surove nadrvila na jemno, vcera som jej davala kocky a tie som uvarene mixla, som sa bala, aby nevdychla... ale uz budem musiet riskovat, nech sa nauci pouzivat tie dva hryzaky...

martinex
15. mar 2010

no dobre,tak budem skusat aj ja..hadam ma s tym neposle do kelu 😀

jabaka
15. mar 2010

ahojte, teraz asi odveci, ale videla som ze tu riesite 90 dnovu dietu, mozete mi ju niektora poslat? manzel sa rozhodol schudnut, tak kym ho to neprejde, chcem mu s tym pomoct🙂) dakujem krasne

blazka24
15. mar 2010

no som tu konečne po dlhom čase.........
víkend vyšiel, tato sa venoval - bol s krpcom vonku po dlhom čase dve hodiny, ja som ako dement neoddychovala ale umyla kúpeľku ...........
pondelok nevyšiel som chcela do knižnice, ale boli sme v tescu na maxi nákupe a malý sedel krásne v košíku a zase som to nechala na mm a išla som zobrať zeleninu a pristúpila ku mne pani, že prepáčte ale ten chlapček padá a ja sa pozriem a malý už naklonený lýže tyčku košíku, skoro ma drblo a tak som zjazdila muža v tescu - chudák vrieskala som po ňom jak odtrhnutá z reťaze 😖

cestoviny som ešte nedávala, ale kôrku z chleba už áno, malý sa až zadúša ako ju žužle..........ryžu idem vyskúšať zajtra, už dávno som ju chcela dať do pokrmu...........

krásne miery máte, my máme 7600 g a 70 cm, my sme nejaký ľahký oproti vám..........dúfam, že to nevadí 😕

lizatko1009
15. mar 2010

to vlastne od kedy sa ma nasadit lepok? mne doki povedala, ze az od 8 m.

blazka24
15. mar 2010

lízatko lepok až v ôsmom mesiaci máš pravdu, ale kôrku viac menej dávam aby si ďasná utišoval, dala som asi dva krát a neškodilo tak neviem........

wenka
15. mar 2010

ahojte,

nemáte niekto kupón PAMPERS 1+1 z Tesco ClubCard, ktorý nevyužijete?

lenka_66
16. mar 2010

bre ranko ,

kolko trva nocny spanok drodcov ? my spime 8 hodin (21-5).

eviqa
16. mar 2010

pekné ránko, síce my sme ho až také pekné nemali. Malý sa zobudil dnes už o 5.45 ☹ a mrnčal a mrnčal, nijako mu nedobre. Asi po tom očkovaní 😒

leni, my spinkáme od 20.00 do 6.00-6.30. Kedy ako. No len si neviem predstaviť, že sa posunie čas. To akože bude vstávať o piatej? 😅 či kde sa to teraz posúva? som z toho jeleň. 😅

wenka, nemáme kupony

blazka, podľa mňa je tá váha normálna. Nám doky povedala, že nemá toľko papať, lebo mu zachvíľu nebude vidieť očká. Ale samozrejme, myslela to zo srandy. My sme takí lícatí trošku 😀

bagaja
16. mar 2010

ránko....

no zuzi nemám síl upratovať ale u nás to fakt vyzerá hrozne až sa hanbím, tak po kúsku....neboj včera som len tri skrinky v kredenci a dnes pokračujem...ja sa nepretrhnem

wenka škoda že si nenapísala skôr....

wenka
16. mar 2010

dobré ránko..

lenka, my spíme od cca 20-tej do 6-tej, t.j. 10 hodín. Niekedy vstávame len raz, naje sa a spí ďalej, a inokedy (napr. dnes) vstane a sme hore aj hodinu - hodinu a pol. Boli ste cvičiť? My snáď už na ďalší týždeň budeme zdraví a pôjdeme.

eviqa - tak Maroško sa dnes s Maťom asi dohodli, my sme mali budíček tiež o 5.45, ale už zasa spíme.
a čas sa bude posúvať dopredu, t.j. o piatej bude šesť, takže to bude dobré 🙂 čo sa týka ranného vstávania, len večer zas budeme chodiť neskôr spať

inak zuby stále nemáme, ani nesedíme, nelozíme atď.. ale aspoň môžem kľudne pracovať a neutečie mi 😀 maximálne sa odkotúľa, ale skrinky ešte pred ním vypratávať nemusím.

Babul, Matka máte šikovnééé detičky, sa našli 🙂

eviqa
16. mar 2010

wenka, tak potom je niečo v košickom vzduchu, ked nám vstali tak skoro 😀 no s tým posunom času som rada, že to bude dopredu. 😉

wenka
16. mar 2010

baga, mali ste tie kupóny? noo, kým sme my zistili, že je tá akcia, a že to nie každý dostal tie kupóny..
a ja minimálne do apríla neupratujem, zatiahnem žalúzie, nech nevidno špinavé okná.. a potom ani prach tak nevidno 😀

bagaja
16. mar 2010

no wenka už niekedy vo februári sme ich mali a neviem či nemali platnosť len do polky marca abo tak nejak tak preto som ich potom vyhodila 😖

a deina je už doma, lebo je na FB ....som ju predbehla

lenka_66
16. mar 2010

pomoooooc este stale nespime .aj som chcela ze na chodbu no drza suseda zmyva

eviqa
16. mar 2010

no a my sme konečne na druhýkrát zaspali

babulka123
16. mar 2010

ahojte, ja sa stale hlasim od nasich, marek chytil nejaku crevnu vyrozu, takze aj z hora aj z dola, takze ostavam u nasich este asi aj zajtra, ze ak nieco ma tak nech to nechytime aj my.. no proste parada...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre