Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
15. sep 2009

uan....vygoogli si povinne ockovania deti, tam to budes mat pekne napisane.....a hepka A,B sa ockoje ked si ju plne zaplatis

lenka_66
15. sep 2009

ahojte, aj nam vravela dr. ze tbc moze reagovat az 2-3 mesiace.a ak nieco tak to nevytlacat ani umyvat.

martinex
15. sep 2009

cafte kocky...

kuk pridala som foto ako sa nosime 🙂 maly je v tom uzasny, hned zaspinka a aj ja mam prazdne ruky, cize na nakupy ideal 😎

babulka123
15. sep 2009

ja som videla na FC.. ze aka parada..

z vrablova.. ja som kukala tearz vasu kristinku.. no parada.. Ninka bude viac na brusku cez den.. hehehe musme vas dobehnut..

leri
15. sep 2009

ahojte 🙂
postastila sa mi diagnoza ako babulke, som jej zavidela, takze mame brutal nadprodukciu mlieka, takze sme zahajili po konzultacii s annag taku metodu ako babulka, uvidime, ci to zajtra bude lepsie, vsetko mu tecie mimo, nestiha prehltat, ma plnu pusu mlieka........a hrozne pri kojeni place, potom ho pol hodinu ukludnujem..........no a dnes sme trhli record..........4 hodiny vkuse som kojila , mala som par malych prestavok, kedy som si myslela ze zaspi a ma dost, ale nie, nedalo sa prestat, on vlastne ani nejako nepil, iba sa pricucol a obcas potiahol, kojila som len z jedneho, tak ho uplne vysal a uzival si ze mu to konecne normlane tecie a nestrieka 🙂 hadam sa uz aj vyspim .....aj ked zatial to tak nevyzera, lebo od obeda nespal este

babulka123
15. sep 2009

leri.. no pekne.. nezavidim.. my sme dnes bojovali uz uspesnejsie. pomaha to .. ja som to mala dnes robit len do rana ale kedze rano som odsala zas viac tak som to robila este cely den a pohoda..

mala ako keby sa rychlejsie najedla a zaspala.. vcera mi spala ako zabita do pol 6 rano.. neboooj urcite to pomoze..

babulka123
15. sep 2009

a hlavne uz sa tak nepuci pri jedeni..

leri
15. sep 2009

no mne pomaha ked kojim po leziacky, ked po sediacky tak place........ale uz som dnes vyflusnuta ....ale ani po 4 hodinach mi nevytiahol vsetko, stale tecie, moje kozy su ako studna bez dna 😀 mne alex od obeda nespal, teraz zaspal v mojej posteli ked som lezala vedla neho, ale prso som mu nasilu vybrala, lebo sa odtial potial 😀 , tak sa tuli k mojmu vankusu, aby ma aspon citil 🙂

leri
15. sep 2009

babul aj tebe to tak strieka? ked alex zacne tahat a potom sa odtiahne tak mi take 4 prudy striekaju aj cez celu izbu , neviem to ustrazit, musim vsetko smerovat do plienky, inak by sme mali potopu 😀 alex to ma aj za usami , aj v nose.....

babulka123
15. sep 2009

leri.. tak takto mi to nestrieka.. nastastie.. hehehe
ale musi to by zabavne u vas.. teda v ramci moznosti..
a to ze dudluje na prsu.. ja to robim tak ze ked vidim ze uz len chce byt na prsku tak mu ho vybereiem a strcim dudel ale ostanem pri nej.. prave pre to aby ma citila..

leri
15. sep 2009

no u nas to s dudlom nezabera, ako sa hovori : "neodrbem ho 😀 on ti cucka len original, nahradu neberie, ked mu dam cumel tak ho bud napne alebo otvori pusu dokoran a vyapdne mu
a je to zabavne, hlavne ked si to nevsimnem a potom mozem cistit 🙂

babulka123
15. sep 2009

leri ani ked mu ho tam pridrzis?? lebo moja robi to iste ale nakoniec ho akceptuje..

z.vrablova
15. sep 2009

Babulka, mate kopec casu nas dobehnut, ved medzi nasimi princeznami je skoro mesiac rozdiel. Kristinka je sice velmi malicka, ale vyvija sa krasne, aspon co ju lekarka a rehabilitacna sestra chvalia, ze ide s detmi jej veku. Ked zdviha hlavicku na brusku, zadocek jej smeruje dohora tiez, je velmi lahucka, zabava ju sledovat. Davam ju na brusko niekolkokrat denne, stale ked cvicime a aj spava aspon 1x denne na brusku. Na rukach uz krasne drzi hlavicku bez opory aj niekolko minut... male sidielko...

babulka123
15. sep 2009

z.. na rukach aj my drzime.. ale na brusku sa nam taaak nepaci.. a spat.. len na maminke na brusku inak .. ten pohlad, ze mami preco - ved som nebola zla.. zlatik moj..

a ste perfektneeee.. super, velmi sa tesim ze to takto u vas fici..

leri
15. sep 2009

babulka, niekedy hej, ale vacsinou nie, a ked ho aj chyti, tak po par sekundach ho vypluva, ale za normlanych okolnosti nejako neplace, takze nam ho netreba, a tiez som si vsimla ze mame tri cumle, ale paci sa mu iba jeden ako tak 🙂
aj ja davam na brucho spavat cez den, vydrzi tak spat dlhsie ako ked je na boku

babulka123
15. sep 2009

no pekne.. mne tak nevydrzi.. na boku je zvyknuta.. v kociku bud vonku naprechadzke alebo na balkone { juuuj velmi sa tesim ze ho mam je to super.}

baby prave som si dala lanove semienka.. lebo uz zas som nebola 3 dni na wc.. dufam ze to prejde..

z.vrablova
15. sep 2009

mala ked spi na brusku, tiez vydrti spinkat dlhsie ako inak. A straaaasne tvrdo dokaze zaspat takto, chodievam ju casto kontrolovat a niekedy ju musim az po licku pohladit, aby som si bola ista, ze dycha... Minule ma takto vystrasila v obchode, ked bola v satke, taky tvrdy spanok, som ju musela az zobudit... riadne soky nam robi potvorka mala... 🙂

z.vrablova
15. sep 2009

ja ju na boku nemozem nechat bez dozoru, to sa hned pretoci na chrbatik alebo na brusko...

babulka123
15. sep 2009

z.. toto robim aj ja.. enboooj len obcas ked sa tka mikne tak mi to je az luto.. ale co uz..
lepsie ako prist neskoro nie??

babulka123
15. sep 2009

co vam budem hovorit.. NECH ZIJU lanove semienka a joguuurt.. jupiiii

leri
15. sep 2009

babul, gratulujem 😀 s tym ja nastastie namm problem

blazka24
15. sep 2009

baby vy nechávate malé spávať na brušku? ja som to ešte neskúšala, bojím sa keď som čítala o syndrome náhleho úmrtia vraj je pravdepodobnejší keď dieťa spí na brušku .........

babulka123
15. sep 2009

leri ja som mala aj pred tehu.. tak .. len v tehu mi pomohli na to paradoxne zelezove tabletky.. ale po porode..no este ze ich uz nemusim brat..

blazka , predpokladam ze ich nechavju baby len cez den pod dozorom tak spinkat.. a to sa moze nebooj .

blazka24
15. sep 2009

babulka skúsim dať malého zajtra spinkať na brucho uvidím či to prežijeme v zdraví........
dnes sme sami doma prvý krát a verím že aj posledný, normálne som nesvoja 😠

babulka123
15. sep 2009

blazka..v noci?? tak to ja by som nezvladla..
ale neboj cez den to rychlo utecie..

baby , normalne som musela Ninke odsat sople s vysavacom teraz.. tak chrcala ze mi bzucala z toho vysielacka.. chuda moje, ale statocna je , ani sa nezobudila pri tom. dala som ju spat do postielky a spinka.. ale asi to nebolo posledny krat tuto noc.. zjatra letim k dr.

blazka24
15. sep 2009

babulka veru som z toho nesvoja, nechodí na nočné teraz prerábajú v obchode tak som naňho zvreskla že nehrozí aby to bolo aj druhý krát, normál zostal šokovaný z mojej reakcie 😢

môj malý má tiež sople, ale u chlapcov je to vraj normálne, tak neviem, dúfam, že bude vporiadku, dnes sme neboli vonku ale zajtra idem aj keď ma zase zloží váha kočíka 😲

babulka123
15. sep 2009

spravne .. poriadok musi byt. hehehe

a preco >? mas tazky kocik? ja som si z auta spravila sukromnu kocikaren.. nechavam kocik v aute a hore chodim len s Ninkou.. {nastastie na balkone mam stary kocik od svokry takze parada.. }

blazka24
15. sep 2009

babulka závidím ti, ja keby si nechám kočík v aute tak odíde s kočíkom muž do roboty a je to kde? no v otvore nemenovanom 😀
veru kočík je dosť ťažký a aj keď bývame na prvom mám dve medziposchodia a to zniesť kočík sa nedá, len po jednom schode ho dávam dole a malý zatedy leží v postieľke a čaká 😝

babulka123
15. sep 2009

no pekne.. ja som kvoli tomu kupovala aj lahky kocik lebo sme na tom podobne ako ty..
takze aj keby zvladam ale tym ze mam svoje auto je to takto lepsie..
uz mame svoj system takze parada..

blazka24
15. sep 2009

babulka ja som asi bezsystémový človek.......radšej s malým nechodím von kým nie je muž doma, lebo nemám na to nervy ho takto nosiť......
no dobre idem do postielky nejak ma láme na spánok tak dobrú nôcku babulka a snáď zajtra ak stihnem.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre