Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

adenka
4. nov 2009

lulu ja teraz uvazujem ze jej budem davat po kazdom kojeni ten AR nutrilon...aj ju dosyti, a aj zahusti obsah bruska.. uvidime...
a bebu mam otvorenu uz vyse mesiaca...neviem co by sa jej mohlo stat...

rene82
4. nov 2009

no bábiky nekupujem, lebo sme už 3 dostali (vydávajú aj také detské zvuky). ja sa chystám na stoličku na kŕmenie a chodítko (niečo z toho prenechám našim 😀 ), veď už v januári bude mať 6 mesiacov a začnú príkrmiý. oblečka má haba dej. a ešte by som chcela do detskej (aj keď tam ešte bývať nebude a nebude to ani dáko extra vnímať) taký detský koberček (máme parkety), detský stolík s 2 stoličkami (také tie pekné farebné ako sú v detských kútikoch) a farebné poličky, aby sme mali kam povystavovať hračky a knižky a tak.

rene82
4. nov 2009

neviem ani ja, ale na pixli je to napísané (možno to obsahuje dáke probiotické kultúry, ktoré sa môžu pokaziť-zničiť, neviem) 😅

lulu73
4. nov 2009

aden...v blizkej buducnosti asi aj ja zacnem davat aj UM, pretoze v decmbri napr. musim ist do prace a neviem si predstavit co bude jest...zamrazene mam asi 200 ml....

rene82
4. nov 2009

to tak skoro musíš do práce? ☹

rene82
4. nov 2009

ja som bez práce. pred 2 tt mi prišla výpoveď, resp. uplynula zmluva na dobu určitú 😖

lulu73
4. nov 2009

nieeeee,iba audit urobit

rene82
4. nov 2009

jáááj, veď za to 😀

babulka123
4. nov 2009

ozaj baby volala som s dr. ze mam prist ze jej to vycistia.. to len aby ste vedeli..

a spi od 11 na balkone. a ja sa nudim

lulu73
4. nov 2009

babulka...tak vysivaj vianocne decky 😉 ... ja som dnes akasi nijaka, mne sa normalne nechce ist s malou von...ale pojdem, len pockam kym sa zobudi

karin.
4. nov 2009

Ahojte,
tak my máme dnes 3 mesiace...super ani sa mi nechce veriť ako rýchlo to ubehlo.

bagaja
4. nov 2009

no práve som sa zobudila, malá ešte chrní, už ťahá druhú hodinu doma čo je u nás neobvykle 😝 zlatíčko moje, tiež chcem ísť von, ale len na chvíľu bo kosa fest vyzerá byť.

karin aj my máme dnes tri mesiace, tak blahoželáme Adamkovi 😉

bagaja
4. nov 2009

rene stolička na jedenie dobrý tip/typ(neviem čo je správne) šak aj nám ju treba, no vymyslela si to za nás 😅

babulka123
4. nov 2009

karin.. posielame boztecky..

ja von som moc nechcela boli ma cele telo.. zmena pocasia.. aeste aj prsat zacalo.. ci prsi uz dlhsie?
kukala som tv a vobec neregistrujem..
ale budem musiet ist k dr. len rozmyslam ci ist s autom alebo kocikom...

babulka123
4. nov 2009

a vianoce.? no budemem mat kolko 4,5 mesiaca.. takze nieco co hrka, pisti, svieti.. neviem .. ale asi to vidim len na nejake 2-3 hracky ved aj tak ked dostane od celej rodiny nieco.. no moje nervy aby som pristavala nejaku izbu na to ...heheheh

rene82
4. nov 2009

mne sa páčia od chica 😉

karin.
4. nov 2009

ďakujeme za priania 🙂
u nás začalo snežiť a je poriadna kosa

lenka_66
4. nov 2009

no marek sa urcite potesi flaske s mliekom pod stromcekom 😀 .aj ked nevie co su vianoce

lenka_66
4. nov 2009

karin , blahozelame 😵

babulka123
4. nov 2009

lenka.. heheheh mas pravdu..
preto hovrim par hraciek a dovi.. aj tak bude o 8 spat. heheheh teda duuuufam heheheh

bagaja
4. nov 2009

leni 😀 no jasné šak on vtedy už bude mať aj 12 kíl hádam 😀

aj fisher price, majú pekné hračky, a minule v tescu som videla takého bombového pavúka čo hral svietil a chodil, asi to kúpim, a ešte nejaké hračky do vane

lenka_66
4. nov 2009

nop inac vecera asi bude este bez mareka abo? no zas mi tam bude chybat

lenka_66
4. nov 2009

akurat som poslala tatka kupit leporelo no postielky od fischer price.dam mu ho tam miesto toho hniezda

bagaja
4. nov 2009

leni aké, daj link

babulka123
4. nov 2009

lenka kedze mi sme straaasne hladni na vianoce tak mi papame aj o 5. pol 6, takze Ninka by to mohal stihnut.. hehehe

lenka_66
4. nov 2009

babul , no ja prezuvam cely vecer 😀 .uuups tak asi marek je po mamke 😕

prve co mi prislo cez google http://www.pricemania.sk/katalog/didakticke/lam...

bagaja
4. nov 2009

jeeej to je pekné 🙂

lenka_66
4. nov 2009

baga , hlavne to umlci 😀

bagaja
4. nov 2009

leni 😀

baby a to očkovanie včerajšie bolo aj na spánok a s okamžitým účinkom, už spíme dve hodiny, huráááááááá

lenka_66
4. nov 2009

baga, no spanok neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre