Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
13. nov 2009

wenka...dakujem za info, ja si veru ruky po prebalovani malokedy umyvam

babulka123
13. nov 2009

ahojte.. ja len hlasim ze zijeme..

ninka spi uuuuplne na prd , dnes sme pochodovali od pol 2 do 5 skoro som prisla o nervy neviem co jej bolo.. ale spat ani za ten svet..
o 5 vstavala svokra tak sa zlakla ze ma zobudila... tak som jej vysvetlila ze nie , a ona ze som ju mala v noci zobudit.. zlataaaa... neviem sice co by mi pomohla ale naozaj je velmi zlata..

no a ninka dospava noc, uz taha 2,5 hod v kociku pri otvorenom okne..

a ... nevydrzala som ako mi padaju vlasy a som sa dala ostrihat.. pridam potom fotky zo zajtrajsej akcie.. tak uvidite aka som "kocka" hehehehe

cmuuuk vam posielam idem obalovat rezne pre 14 ludi... achjo

bagaja
13. nov 2009

babul nech vám to dobre dopadne 😉

blazka24
13. nov 2009

tak prečítala som si odporúčanú stránku o tej MATKE ROKA človeče a to som si myslela že zmýšľam emancipovane a totok sa z jakého vajca vykľulo? posledné dinosaurie vajce či čo? tak vrtí riťou vo Viedni a chuderka má 800 eur u muža, otočila bych ho okolo tyči keby mal svoje prachy pre seba a chcel si ich užiť, šak nemusel onééééé a nemusel mať dieťa, totok krava na n-tú........

tak mi sme spali celú noc a novinka - malý plače keď pustím vodu z kohútika, neviem čo mu je, ale niekedy sa rozplače a niekedy sa len tak prekvapene pozerá a počúva - myslíte že mu voda bola studená alebo teplá?

babulka tiež som ostrihaná ale vlasy padajú stále ďalej, už som z toho nervná, malý si dáva rúčky do pusy a musím sledovať či nemá na ručičkách môj vlas, idem pohľadať nejaký balzám na vlasy alebo horúci zábal, je to hnusné stále sa oberať jak sliepka 😀

missy97231
13. nov 2009

ahojte.
tak aj ja som si precitala temu o annamary 😒 skoda reci 😔 tiez nepochopim podla coho sa rozhodla ze dceru da matke a syna si necha???
inak - ja mam poriadnu nadchu 🙄 chytila som od manzela... a cakam kedy to dostane od nas davidko... chudatko male. ani nemam silu ho vziat na ruky. esteze je manzel doma, a sli von na prechadzku, a mna nechali doma, nech si v klude pospim - a ja zatial som neodtrhla oci od tej temy 😖

blazka24
13. nov 2009

missy tak to je smola že máš chrípku a čo si sa nedala zaočkovať, ja prvý krát som to urobila aj to len preto že mám oslabenú imunitu a reku malý by to hned dostal........
teraz sa vyhýbam aj všetkým veľkým obchoďákom aby neochorel zbytočne........
tak veľa zdravíčka moja.......

eviqa
13. nov 2009

no musím vám napísať, včera som zaznamenala takú väčšiu zmenu u Maroška. Viac rozpráva a ked sme sa šalili, tak sa tak zlato nahlas rehotal, že až pištal. No úžasný je. A ked nespí, tak väčšinu času prekecá, ale normálne ako keby vedel o čom
😀

blazka24
13. nov 2009

eviqa mi nekecáme toľko ale rozpráva sa s medvedíkmi ktoré sa nad ním točia a s kačičkou na vankúši xixixi
takže tiež to poznám, ale minule tak zvískol že sa zľakol svojho hlasu sám xixixxi je to nádherné tie naše detičky 😀

držím palčeky nech robíte pokroky.........

eviqa
13. nov 2009

blažka dík, on aj dovčera kecal, ale to musel mať náladu, typický chlap. teraz normálne fut čosi vysvetľuje, kuká namňa a čaká odpoved.

inak som rozmýšľala, že si tu píšeme, ktoré dieťa aké pokroky robí, a to si budeme písať aj ked budú deti dospelé. že náš ide na vysokú, a aj váš ide. Môj bude doktor, môj právnik. To sa potom ešte stále bude volať modrý koník alebo už potom Modrá kobyla? 😀

bagaja
13. nov 2009

evi 😀

perla200
13. nov 2009

missy....aj ja som nad tým rozmýslala to ako hodila si korunu? že koho odprace či chlapca alebo dievča???? chudatká deti....

bagaja - dakujem, mala akurát zaspinkala dúfam, že to už bude lepšie....

eviqua - nasa bude bankárka- prvé zvuky ktoré vydáva sú - euro euro...

eviqa
13. nov 2009

perla 😀 kontakty v banke sa zídu 😀

blazka24
13. nov 2009

eviqa geniálna dedukcia 😀 máš sto bodov

perla náš malý po vzhliadnutí nory mojsejovej povedal WAU tak bude očný lekár 😀

eviqa
13. nov 2009

blazka 😀

blazka24
13. nov 2009

eviqa neboj na starosť budeš rada že máš aj očného známeho xixixi
tak čím bude ten tvoj?
inak bavili sme sa o tomto s mužom že čo bude náš syn ak vyrastie a ten skonštatoval že nakoľko jeho matka je rozbitá jak cigánske hračky tak by mal byť ortoped a segra že gynekolog tiež nie je na zahodenie 😀

perla200
13. nov 2009

blazka🙂))))))))) tak tomu verím...a potom ako ju uvidel dobre spinkal? 🙂

blazka24
13. nov 2009

perla práveže sa rehotal jak blázen, mám aj tuším foto v profile, alebo len na facebooku už neviem skús pozrieť ale bol bohový a ako otváral pusinu že ide čítať xixixi
dobre idem s babami z koníka von bez malého /je dosť chladno na krpca, tak sa mi tu majte krásne a prečítam vás večer ak stíhnem/............

eviqa
13. nov 2009

blažke, takže očného už máme. a náš? neviem, možno gynekolog, alebo podnikateľ? to jejedno, len nech nie je uciteľ, lebo potom si musí vziať dobrú podnikateľu aby prežil 😉

eviqa
13. nov 2009

... i ked povolanie je to krásne, ale treba k tomu dobrého sponzora. 😉

babulka123
13. nov 2009

evig..tesim sa s tebou .. len ninka takto keca rano o 3 a to teda roztomile nieje ani troska. hehehehhehehe

martinex
13. nov 2009

caute...

tak my sme dnes s krpcom boli na nakupe,cely cas prespal v kociku...konecne som objednala ten rotarix v lekarni,sak aj bolo na case ked stredu ideme ockovat 😀

drahemu som prave dovarila segedin a spravila mu aj kolacik...budem ho mat teraz 4 dni doma,tak sa moc tesim 🙂

no a maly ak bude po maminke tak bude hlava studovana...a ak po tatovi,tak bude velky fesak
cize nech to uz skombinuje s akymkolvek povolanim,uspech zaruceny 😀

martinex
13. nov 2009

babul caf.... ako sa mate?

bagaja
13. nov 2009

mati aký koláčik hod tip, mám chuť na niečo fajnéééééééééééé 😝

no my sme prišli z vonku zima hnusná, Peťa spala len ja som vymrzla a to ešte zima len príde 😝

martinex
13. nov 2009

baga vcera bol v damskom magazine...z bebe keksov strecha,plnena tvarohom a bananom....

bagaja
13. nov 2009

jaaj, nemám tvaroch, tak idem kuk čo by som mohla čo doma mám 😅

martinex
13. nov 2009

tak sprav hustukrupicovu kasu,nechj vychladnut a potom vymiesaj s maslom

bagaja
13. nov 2009

eee ten tvaroh môže byť dobrý urobím zajtra, pojdem kupiť 🙂

martinex
13. nov 2009

ok 🙂

sisulka7
13. nov 2009

ten kolacik robievam a je bozsky, len tam treba klasicky tvaroh a nie ten nizkotucny.
inak pozor na toto facebook fans.
URGENT** Please be aware of Jason Micheal White, Jason White, James Ryan White, Phil Gibson, Shelley White, Daniel White, Micheal White, Hayley O'Malley & Hayley White. They are adding people on facebook & stealing children's photos to sell to perverts. **THIS IS NOT A JOKE!** The police know about it! Please copy & paste to your profile & show everyone you Know!

bagaja
13. nov 2009

sisul a teraz pre tých čo nerozumeju veľmo anglicky, zhrn čo to je 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre