Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lindush
15. nov 2009

no ved to,ale co uz,ja som na materskej,musim sa prisposobit,ale aspon mu pomozem,on robi v gastro a ja mam vystudovanu hotelku,cize aspon trosku vypadnem od plienok 🙂

no lenka,to vas dobiehame 🙂

lindush
15. nov 2009

lulu,tak to je Emka drobnusik oproti nam 🙂 ale tak co,my sme riadny chlapi a doktorka mi vravi,ze lepsie nech pribera,akoby chudol,tak snad sa to neskor zastavi 🙂

trochu sa bojim toho mensieho mesta,tamkazdy kazdeho pozna a neni tam ani kam chodit,iba jedna hlavna ulica 😀 ale tak rok sa da vydrzat

lenka_66
15. nov 2009

lindi , v dobrom zavidim ze vypadnes od plienok.ja som uz jak vymleta.vy ste na mmalebo um? kedy sa dani narodil?

lindush
15. nov 2009

leni my zatial len kojime....my sme 19.08....

no Leni,ale to je jedine,co ma ako tak drzi nad vodou...ale nervy mam,lebo vsetky dobre kamosky su prave na materskej alebo cakaju babo a ja sa teraz odtrepem prec a mozem tam chodit sama so svokrou do parku 😒

inak davala som foto,ak chcete,kuk 🙂

lulu73
15. nov 2009

lindi...ja som dnes uz Danielka vykukala...je rozkosny...a co sa tyka toho mensieho mesta, viem o com pises...ja som z BA druhy rok na dedine...a poviem ti, asi si nikdy nezvyknem...som klasicke bratislavske decko ktore vyrastalo na sidlisku a v BA mam pocit, ze tam je moj domov...tiez chodim sama na prechadzky a unikam denne do BA, pretoze sa tu citim stiesnene...aj ked dom je skvely, ale ti ludia tu su taki ako pises...vidia ti do hrncov a kazdy kazdeho pozna a ohovara...no dedina

lenka_66
15. nov 2009

no pekna vaha a iba 8 dni je rozdiel.danko je zlatucky .a mate brusko ako my 😉 .juuj ale som rada ze aj ine deti ho maju.
no a mozno casom budes spominat ako tam bolo fajn.klud ziaden chaos velkomesta.to ako keby si sla na dedinu

lulu73
15. nov 2009

lenka...ked sa potrebujem rozosmiat, tak si pozriem tvoju poslednu fotku v albume...je veeeelmi smiesna🙂 v dobrom...smejem sa na nej od srdca 😀

z.vrablova
15. nov 2009

Lindush, maly je krasnucky, cely tatino...
Babul, velmi tiseknu kratsie vlasy... teda sudim, len podla fotiek, kedze na zivo sme sa nestretli.
Ja vahu malej neriesim, je drobnucka, predcasniatko... zaklad, ze pribera...

lenka_66
15. nov 2009

lulu , sak aj ja sa rehocem jak dilko na vlastnom dietati .a to este ich mam viac a ked klikam tak vyzera ako by sa hybal.

lindush
15. nov 2009

lulu presne,aj ja som vyrastla v meste,doteraz vzdy ked sme isli k svokrovcom do LC,som sa po 3dnoch nudila 🙂 ale tak aspon ze je to docasne,aj tak planujem vikendove uteky do Ba 🙂

dakujeme za pochvalu,veru,cely tatino,kazdy to hovori

inak leti to strasne,vsak?Zuzi,mala uz ma 4mes,ani sa nenazdame a budu behat 😉

leni,Daniho brusko by mi nevadilo,skor to moje ma s.re 😀

lenka_66
15. nov 2009

lindi , no moje ani nevravim .zachvilu porodim 😀

lulu73
15. nov 2009

kraaasne deticky mame vsetky do jednej a velmi sa z toho tesim

lenka_66
15. nov 2009

lulu mudro vravi co vravis 😉

z.vrablova
15. nov 2009

neuveritelne to leti.... uz chapem, ked kazdy vrati, ze ako leti cas si uvedomime na vlastnych detoch... uz chapem...
My mame tiez vianocne saticky, ale Kristinka sa v nich straca... a to ma velkost 3-6m... vlozim neskor...
A ja by som uz aj prijala, aby mala behala... ved sa uz zacinam vyhybat zrkadlu...!
Jedine pozitivum na nekojeni som nasla... mozem zacat drzat dietu! A asi aj hned, ked tak na seba pozeram

lindush
15. nov 2009

ja si kazdy den hovorim,ze idem cvicit a stale sa k tomu neviem dokopat 😠 inak nechapem,lebo mam uz len 2kg navyse oproti predporodnej vahe,ale aj tak kopec nohavic neoblecim,resp nedopnem,ze by som mala roztiahnutekosti alebo co?Aj vy to tak mate?
No a obtiahnute tricko vyzera tiez naprd...28.11 mame zapis,tak si musim kupit nieco na seba,lebo vsetky pekne veci mam obtiahnute 😒

a inak bud nedelu sa ideme s malym fotit,taku super fotografku sme nasli a ma atelier kusok od nas,tak sa velmi tesim

lenka_66
15. nov 2009

zuzi , si ma pobavila ze dietu 😀 😀 😀 .poviem velmi surovo no este len teraz sa rozozerias.

lenka_66
15. nov 2009

ozaj baby, ja chodim cvicit a obcas spinim cista krv . mozem byt nezahojena ?

z.vrablova
15. nov 2009

ja som prisla z porodnice bez tehu kilogramov, vazila som ako pred tehu... a dnes mam navyse asi 8kg... (tolko som pribrala za cele tehotenstvo!!!!)... takze kedze to neslo len do brucha... no des a hroza... ja uz som nove rifle musela nakupit.

lindush
15. nov 2009

leni a neberies nahodou antiku?Lebo ja som tiez spinila,ale uz mi to preslo,to bolo z liekov

lenka_66
15. nov 2009

eee ziadne lieky.

z.vrablova
15. nov 2009

Lenka, to chce gynekologa, myslim, ze zahojena budes, ale nieco mohlo znova prasknut... ktovie.

lindush
15. nov 2009

no zuzi,ja som nove oblecko zatial nekupovala,aby som mala motivaciu zmestit sa do stareho,ale zatial to nejak nepomaha,kedze dietu drzat nemozem aby som neprisla o mliecko a cvicit sa mi nechce,ale asi fakt zacnem 😕

lenka_66
15. nov 2009

ja mam 5 naviac ako pred //.no z 20 to zas nieje az take strasne .az na brucho zadok stehna.teda vsetko 😀 .no podla oblecka uz pomaly sa blizim.kosele a bluzky uz zapnem aj ked su este obtihnute

lenka_66
15. nov 2009

zuzi to si aj ja vravim ale mne sa tam nechce.som bola pred 2 tyzdnami na kontrole po 600nedeli 😉

lenka_66
15. nov 2009

to by som u gyndosa bola castejsie ako tehulka 😀 😀

lindush
15. nov 2009

leni to si dobra 😉

lenka_66
15. nov 2009

lindi to myslis na oblecko abo vzornu zdravotnu starostlivot 😀

z.vrablova
15. nov 2009

...to ze som doteraz nemohla kvoli mlieku dietu, sluzio ako vyhovorka... som proste zrala vsetko... a sladkosti, na kila!
Musim zacat co najskor, mam pred sebou maminu oslavu 50tky a sestrinu svadbu, tak nech Kristinke nerobim hanbu...
😅

lindush
15. nov 2009

myslela som to oblecko 😉 ja musim este zubara vybavit,tu povinnu prehliadku,nebola som cely rok 😒

z.vrablova
15. nov 2009

ja mam tiez pocit, ze sme s malou minimalne raz tyzdenne niekde u lekara... neuro, kardio, ocne, rehabilitacia, pediater... furt nieco! A este teraz v chripkovom obdobi... ked zajtra zase v poradni natrafim na niekoho s chripkou, tak sa ozvem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre