Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
19. nov 2009

babulka a aké sú tie z lidlu? Počula som, že sú dobré. My sme sa z DM vyhádzali ☹

lenka_66
19. nov 2009

my sme lidl precurali hned ☹ .akob kaufland? take pekne zelenkave a zajacik bol na nich (nie na obale)

babulka123
19. nov 2009

lenka a ktore si mala ? ja tie boujour ci ako sa to pise a v pohode..

lenka_66
19. nov 2009

babul , ja nepametam to bolo este ani ako 2mesacny.len sa mi pacili ako su cele pomalovane 😵 .no to bol asi kaufland ved marian bol v lidli 1x a povedal ze nikdy viac(teraz mi to doslo)

henrieta76
19. nov 2009

dakujem,ja som mala doteraz pampersky a teraz som kupila dm tie bio ci prirodne. su fakt super.ale zajtra idem do madarska do tesca a maju ich v akcii a zdalo sa mi ze niektora ich spomynala.

facovka
19. nov 2009

jeeeej spominame, my sme len 4.12. splodili nasho oliho,a // som nasla den pred viankami a na vianky potvrdila este raz 😀 sak my sme mali byt az konco augustový 😉

lenka_66
19. nov 2009

heni no je tu tema ze teco plienky tak tam asi skor

lenka_66
19. nov 2009

baby , spanie v kocuku super vec .marek sa uz 3x preberal tak sup rychlo dudel trosku pokolisat a aj zabuudol ze che vsat 😀

bagaja
19. nov 2009

leni my máme dnes to samé, pokolísam a spí dalej 😉

z.vrablova
19. nov 2009

Kristinka taha uz tretiu hodinu, uz pred hodinou mala papat... 🙂
My sme doteraz pouzivali pampersky, ale som tu asi jedina, co je spokojna... a teraz mame 3 bal Happy Bella z HN mali akciu... 5-9kg, su obrovske, ale sikovne sa zapinaju a nehrozi, aby precikala...
My sme plodili okolo 17.11 (mozno aj o takomto case pred rokom) a // sme nasli az 12.12...

lenka_66
19. nov 2009

no my sme dnu .ja erdzim a on pri mne v koci 😀 .este okolo 2 ho caka balkon.sakra tolko volna som ani ako // nemala 😀

z.vrablova
19. nov 2009

Lenka, podobne, ja sa normalne na materskej nudim...

lenka_66
19. nov 2009

zuzka , no mozno je to tym ze my sme strasne kolikovali a som na ine tempo naucena

lulu73
19. nov 2009

dobre ranko...dnes mame krasny den, ja som uz stihla odniest moc dr. a aj pre vysledky...malej nic extra nenasli, este zajtra mame vysledok mocu a uvidime...oddialujem tie antibiotika ako sa len da

ale sople mame take hnusne, a to ju chuda drhne a neda jej dobre spat...v noci sme boli 4x hore

a asi aj nasa Enka co to pribrala, lebo mi je akasi tazka ked ju mam v jednej ruke pri kojeni

ideme si strihat nechty, tak sa musim pekelne sustredit, nasadit skule a idem na to

babulka123
19. nov 2009

aj my sme uz hupali.. ehehhe
ja som sa prave najedla a idem si lahnt aj ja troska.. hodim vysielacku do kocika a sup k TV, mam pustenych priatelvo.

bagaja
19. nov 2009

zuzi, že nudím... dobré, ale je pravda že až teraz si začínam užívať materskú a na prácu už nemyslím, prvé tri mesiace som si to chcela s mm vymeniť 😝

facovka
19. nov 2009

zuzi,aj ja som spokojna s pamperskami,este len na tych sme...mam este pol balika 2ek,ale uz miniem a ideme na 3ky, bo su mu akesi tesne 😉

babulka123
19. nov 2009

no a tie co si 3 mesiace uzivali teraz maju kruhy pod ocami.. hehehe

lulu len oddaluj.. inak nam ten paminkon pomohol..
uz to neni take hrozne

facovka
19. nov 2009

nam pamykon nezabral,na toho zlateho stafylo... ☹ teraz ho dobral 2x...tak opakovany vyter 1.12.uvidime 😔 aj ked neverim,kua....ale celoplosne mu zatial nechce dr.nasadzovat,zbytocne crevnu floru nicit chudatenku,pokial nema sople ani neni chory 😒

bagaja
19. nov 2009

babul ja som nechcela provokovať, len asi sme sa za tie tri mesiace naučili iný švih aby sme všetko stihli, ale šak ti teraz pekne hajka tak čo, no nemôže furt spať 😉

lenka_66
19. nov 2009

babul ,persne ako puise baga 🙂

babulka123
19. nov 2009

baga.. ved ja som to tak nemyslela.. ja si musim na ten svih zvyknut teraz. ked je hore, potrebuje veeela pozornosit.. a ja stale neviem ako zabavit 3.5 mescane dieta.. a uz mi pride blbe ju nechavat len tak v ohradke hraj sa sama.. poradte ako ich zabavate? co s nimi robite???

facovka
19. nov 2009

babul,ja akurat tak rozpravam nanho a on sa rehni,tot cela zabava,abo ho nosim po byte a kuka jak realitny makler,na steny,vsade 😀

z.vrablova
19. nov 2009

my sme sice boli bez kolik, ale sme sa natrapili s krmenim... teraz je napapana za 10 min+15min travi... takze uuplna pohodicka, nohy vylozene a uzivam si... poobede ideme obkuknut novy kaufland, co mame na sidlisku... skusal niekto aj plienky od nich? Spokojnost?
Nasadila som malej BioGaja, v chripkovom obdobi.. a v PO kraji mame dokonca rozsirenu zltacku... no brutal... a sa zda, ze aj travenie sa pomalicky dava do poriadku.

babulka123
19. nov 2009

fac.. realitny makler.. uzasny vyraz..

z.. ja mam pocit ze ked som davala biogaju tak mala brusko bolenia.. je to mozne? vratila som sa spat k espumisanu vzdy rano dostane preventivne..
ale tu bio by som chcela davat kvoli imunite, myslis ze mozem kombinovat tieto dva pripravky ?

z.vrablova
19. nov 2009

Babul, mne sestra pre malu kupila manusku, tak to je momentalne najoblubenejsia zabavka... a miluje sa pozerat na ruky, tak je robi vselijake srandicky s prstami a ona sa normalne snazi opakovat.

babulka123
19. nov 2009

inak to s tymi prstami som si vsimla.. to je naj zabava..

facovka
19. nov 2009

hej hej,aj prsty su dobre 😀

lenka_66
19. nov 2009

babul, stale nieco ine .kecanie v roznych polohach.najnovise kuk z okna vlavne vecer na svetla.u nas v najhosich chvilach pokec so zverincom nad postielkou a tanec na kaju/vcielka maj.dlho nevydrzi pri nicom tak striedame basnicky a tie ma napadaju kadeake.az sa divim co zo mna lezie.no a ked nieco robim tak ho mam pri sebe v lehatku a komentujem co robim a on sleduje.beriem ho a bavime sa az ked sa sam dohra a zacne byt mrzuty

babulka123
19. nov 2009

no vidim ze sme v podstate na tom rovnako.. az na to ze nechce byt v lehatku.. este ze ta ohradka je na kolieckach.. hehehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre