Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

sisulka7
21. nov 2009

aj ja by som rada, ale akosi sa neda, moja mamina povaruje cez den v pohode, v noci sme este neskusali a k svokre sa ani nevyjadrujem, ta ju na rukach drzala az raz a to este v perinke ☹, svokor ani raz, hold dochodcovia nemaju cas, dokopy ju svokrovci videli mzno 4 x a to je to ich prve vnuca a byvaju 5 minut od nas. ☹ Nasi este robia, takze toho casu je pomenej, ale staraju sa.

blazka24
21. nov 2009

sisulka tak ja mám maminu prácepovinnú, ocina tiež a svokra je 250 km od nás takže videla malého pár krát........
von sme ešte neboli veru a dať mamine malého cez víkend sa mi zdá hnusné lebo je dosť chorá a tak víkend je ten čas kedy si môže oddýchnuť............

eviqa
21. nov 2009

zuzi, preto až v januári, lebo si chce byť dr. istá, že už bude celkom o.k. po tej nekonečnej žltačke. Až teraz po tých posledných odberoch mal bilirubín o.k. ale aby toho nebolo dosť, tak nám našli niečo v moči 😠
marti, držím palce, určite si tú skúšku zvládla, zabijeme sa,že sme krásne, múdre a inteligentné? ...a ešte k tomu maminy? 😉

eviqa
21. nov 2009

leni, čo z toho, že synátor dbá o maminu postavu, ked mamka práve dorazila dve mištičky kapustnice? mňam, fajna bola, ale čakám kedy mi bude blbo. 😝

lenka_66
21. nov 2009

evi , nooo len aby aj druhym nebolo blbo z tvojej kapustnice 😀 .

mati , skuska je v suchu ver tomu 😉

baby , navrhujem dat nobelovu cenu tomu kto vymyslel sprchu 😵

bagaja
21. nov 2009

no tak dieťa hajuška...

leni s tou sprchou súhlas 😉

evi s tou kapustnicou podripuješ, šak ja sa len na to teším ked prestanem kojiť že uvarím, plný hrniec a budem jesť aj týždeň, mnam 😝

hej a ja si dám občas čierne pivko, aj deci vínka... ale viete tak von žiť,hmm...

babulka123
21. nov 2009

ashojte, uz aj my hajuskame. dnes to bolo vesele, tym ze ninka vynechala svoj ranny spanok kvoli krkavcej matery co mu neda jest, tak poobede spala len 3 hod a na vecer len 45 min, si viete predstavit aka bola prijemna na vecer, ale zaspala v podstate sama, v pohode, uvidime co zas vymysli na noc..

inak ako som ju vychvalila v noci tak den bol zlyy.. dost vela place, teda vrieska.. neviem o com to je.. no ale aspon sa uz vyspim.. uvidime co bude..

a mrcha mrchata dorazila v plnej krase.. konecne..

eviqa
21. nov 2009

bagaja, aj ja by som išla niekde von. Ale teším sa, lebo nabudúci víkend ideme na ples, tak aspoň trochu.
babulka, a už ninka spinká celú noc?

z.vrablova
21. nov 2009

Aj Kristinka uz spinka, zaspala v traviacej polohe... tak len rychly presun a spinka ako dudok...
My ideme najblizsie na koncert 12/12... a to ma este sestra taha na jeden koncert v stredu... no este uvidim... podla mm zavisi...ale laka ma to, maju hrat presovske kapely (nejaky predvolebny program)...
Ja uz mam po mrche... A prve jedlo, co som si dala, ked som dokojila bola fazulova polievka... snivala som o nej este ako tehotne, ked som lezala v nemocnici,... tam som to nemohla riskovat, boli sme 4 na izbe... 🙂

kolka1
21. nov 2009

Ahojte maminky,

tak mi uz tiez spinkame. Ja som sa dnes vybrala do sauny a bolo super. Po porode prvy krat 😵. Super som sa odreagovala a zrelaxovala. Borko ani nevedel ze som bola prec, cely cas prespal. Vo stvrtok idem do skoly tak sme cvicne skusali flasku, dal 30 ml. Tak verim, ze si potom cucne aspon tak aby vydrzal kym pridem.

livia1
21. nov 2009

Ahojte maminy, ale vám závidím, že vám deti už spia. Kubko pojde asi až za cca 1-1,5 hod spat. potom možem oddychovat.

blazka24
21. nov 2009

ahojte maminy, tak som závistlivá ako livia mne tiež krpec nespí, bábovka už hotová, ešte odpočíva v rúre ale dlhú trvácnosť jej nedávam, tak sa idem venovať mm a pozrieť nejaký film na džojke 😝
prídem si vás prečítať večer......

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirko
21. nov 2009

ahojte, tak detvaky uz konecne zaspali a ja kukam lovcov pokladov uz asi po sty krat.....bagaja, myslim ze na vianoce si kludne uz tu kapustnicu mozes dat, uz mas babulu dost velku, uz by jej to nemalo robit problem, ja som veru uz aj kukuricu dlavila a aj calamadu a kikovi nic a to ma len 2 a pol mesiaca....skus potroske, nie zas plny hrncisko
my sme ako buchro buchrovaty 6 500g, mischelliny na stehnach, liciska ako maly bobrik a dvojita brada 😀 a akosi sa mi uz na bok prevracia 😲 😲 a straaaaaaaasne slinta v polohe sedmo, zeby zubyyyyyyy 😀 😲

blazka24
21. nov 2009

tak mi ešte len teraz zaspávame, bábovka rozvoniava po celom byte a mne sa zase nechce spať aby to para tlačila 😢

babulka123
21. nov 2009

evig nie ,. dnes to bolo len s prestvavkou o 2.30 na jedenie a spala do 6.30. uvidime co bude dnes.. dobruuu

blazka24
21. nov 2009

babul nemôžeš spávať?

babulka123
22. nov 2009

ahojte... blazka mali sme navstevu a len vtedy odisla tak som este musela nakuknut...

a asi 5 min na to sa zobudila Ninka , ale Marek ze on jej da, tak jej dal papat a spinkala kraasne do 6:30. takze u nas klud a pohoda..
len o pol 4 som nahanala mareka do postele.. dilinko stiahol si nejaku hru na PC a hral sa a ked som mu povedala ze kolko je hodin tak sa len cudoval..

aaa.. dobreeee ranko prajem

lulu73
22. nov 2009

dobre ranko

nasa 3 mesacna slecna zaspala o 20:00 a zobudila sa o 8:00...jasne ze medzi tym 2 kojenia, ale ani ocka neotvorila

kedze aj my uz mame 3 mesiace, ideme sa pridat do spolocneho albumu s fotkou z dnesneho rana

sisulka7
22. nov 2009

dobre ranko, tak my sme mali vcera zaujimavy vecer, mala stiahla po kupani 170 MM, to bol jej rekord, no a pol hodinu nato strasny plac, tak sme masirovali brusko, nosili, nic nepomahalo, som si myslela, nemusela si ju nechat sa tak prezrat, no a potom ma len tak z cista jasna napadlo, ze takto place ked je hladna. Tak sme dali bebu, stiahla 70 a bolo to lepsie, za hodinu znova plac, podobne sme to riesili, museli sme dat znova bebu, vypila 70 a zaspala ako anjelik a este stale spi. Takze to bol riadny rastovy spunt. Inak neviem co budem robit s tym jej papanim ked budeme len na umelom, viem, ze by sa malo davat az po 3 hodinach, ale ona mi nikdy nevypila viac nez 120 beby a o dve hodky pyta znova kolkokrat. V priemere mi vypije tak 80-100. Hold MM je MM ale neviem dokedy to vydrzim, uz som dost grogy a cim viac ma otravuje to, ze musim spanok 2 -3 x rusit za noc odsavanim a navyse teraz mi to trva hodinu kym odsajem na polovicnu davku. ☹

lenka_66
22. nov 2009

lulu, no krasna noc - emka ako stale 😵

sisul, neboj ona vypije ked bude potrebovat aj viac.davala si niekedy len UM? lebo ak ,,nakojis " a potom UM tak jasne ze to je len 120.

eviqa
22. nov 2009

pekné ránko, tak my noc klasika, síce vstal skôr ako inokedy, ale spal celučičkú noc, takže som spokojná. ocko išiel loviť a vtedy sa malý zobudil. ale napapkaný a znova spinká, dúfam, že potiahne ako obvykle do 11.
sisulka, máš menej mliečka?

lenka_66
22. nov 2009

nasa noc, no bola aj lepsia .stale sa len pucil tak som mu normalne asi po 2 tyzdnoch espumisan dala.potom uz ako tak.

babulka123
22. nov 2009

sisul pekne..

lulu parada.. a gratulujem v 3 mesiacikom..

my super, az na to ze hrozne boje teraz spat.. des ...
ale uz je ticho tak snad.. potrebujem aspon pol hod aby dala lebo potom ide spat o 10 sspi 3 hod, a poobede dal len pol hod a to je strasne malo na nu a potom vecer je uz neznesitelna a hlavne je tak unavena ze dovi dopo..

martinex
22. nov 2009

ahojte...

u nas noc klasika, 3 kojenia,rano o pol 5tej zacal saskovat,ze uz je hore,tk som ho chvilu nechala postielke a potom zobrala k nam do postele a nastastie este zaspal...tak uz potom lezal u nas az do pol 8mej

my chodime v pohode von,tak raz do mesiaca dame maleho mame co svokre, ale max na 4hodky... a celkom v pohode... na dlhsie by som ho vsak nedala, este je predsa len drobcek 🙂

babulka123
22. nov 2009

matka.. no super.. ja neviem co by som musela spravit aby mi zaspala v posteli s nami rano.. nehrozi..

a teraz po tazkycho bojoch zaspala.. jupiii

sisulka7
22. nov 2009

lenka nekombinujem. Vzdy davam bud materske alebo umele. Teda niekedy vecer, ked sa mi zda, ze vypila malo materskeho napr. len 100 a viac nemam, tak dorobim umele, ale inak to viacmenej davam bud jedno alebo druhe.
Kojit uz kojim malo,lebo sa strasne na tom prse jeduje a niekedy sa ani po 10 minutach proste vobec nechyti nech je ako hladna. Takze odstrekujem a davam v priemere jedno az dve krmenia denne Bebu. A mliecka uz je menej, hold ked lenivka netaha a odsavacka ma iny tah. ☹ Uz sa tesim ked budem moct prikrmovat mrkvickou. 🙂

sisulka7
22. nov 2009

a mimochodom zda sa ze na mm nieco lezie, tak som mu vcera povinne naordinovala homeopatika proti chripke a mimochodom mala este stale spi 🙂

martinex
22. nov 2009

babul no nejak som ho musela uspat,bo fakt vyzeral,ze uz ma rano....trdlo jedno.... ale noc bola o nicom,lebo vcera poriadne nespal..to som si vsimla,ze ked cez den malo spi,tak noc je na prd...
dnes uz bude v pohode,vonku o nicom pocko,tak bude cely den len spat 😉
a este mas tie nutrilony co si mi spominala? lebo nam uz dochadza a ak mas ty nejake,tak ich od teba kupim

babulka123
22. nov 2009

sisul a kedy zaspala ked tak dlho spi? co b y som ja dala za to aspon jeden den sa vyspat do 9

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre