Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
20. dec 2009

ani nekremuj, to vsetko prejde, uvidis

bagaja
20. dec 2009

lulufakt štípe, lebo dnes som jej do čka kus prešla, upps ale neplakala dúfam že nebude mať červené zajtra 😠 , no a ten oilatum si dám predísať, a inak ten Ex.Hydrolotio ja používam namiesto tel mlieka a je supiš ťiež..aj to na opalovanie som už mala, fakt sú to dobré výrobky..aspon tie čo poznám

adenka
20. dec 2009

lulu tak dik, skocim teda este pred sviatkami za doky... ja kupem len v cistej vode, na vlasky a zadocek pouzivam detske mydlo a to je vsetko...

blazka24
20. dec 2009

lulu ale už to má dva dni, hovorím akurát mužovi že vždy akurát cez najnevhodnejší čas má krpec nejaký problém, som zvedavá dokedy to bude mať - aj dudulu mu dávam von aby sa to vetralo lebo to presne zakrýva tie pupáčiky a potom to nedýcha 🙄

lulu73
20. dec 2009

ja pouzivam aj kremy na ruky a ja take masticky, na predpis...nieco ako framykoin....a este take labelo alebo co na lyze ked sa ide, alebo k moru a taaaak, proste vselico od nich 😎 a skusala som aj to proti poteniu noh 😝

blazka24
20. dec 2009

proste je to geniálna firma, mne dáva dokina všetko nové na ekzém takže som asi pokusný králik po toľkých rokoch 😀

lulu73
20. dec 2009

blazka...vyrazticky okolo pusinky nie su problemy...neboj, prejde to...kiez by si s nim v zivote nemusela nic ine riesit co sa zdravia tyka 😉

lulu73
20. dec 2009

blazka, ten exzem co mas, to je peklo ☹ pocula som o nom

bagaja
20. dec 2009

no nič, očičká klipkajú, idem ja pekne do hajan, dobrú a pokojnú noc prajem vám aj sebe

blazka24
20. dec 2009

lulu nie je to také hrozné, chodila som každý rok k moru ale ako som bola tehotná žiaden problém, ale teraz vonku zima vo vnútri sucho a ide ma šlak trafiť, mám normál stiahnutú pokožku a to umývanie nonstop vecí a rukavice neviem používať horor..........
ja a zdravie nie sme kamaráti od detstva tak dúfam, že syn bude po mužovi 😕

blazka24
20. dec 2009

bagaja tak peknú nôcku, my sme ešte nevstali tak uvidím kedy sa rozhodne zobudiť 😖

lulu73
20. dec 2009

baga...dobru noc aj tebe

blazka... 😕

lulu73
20. dec 2009

odkedy sa v superstar davaju ine ceny ako za spev? nejake trapnucke to je

lenka_66
20. dec 2009

ale degesik je super pako

lulu73
20. dec 2009

kokos aky debo 😀 😀 😀

blazka24
20. dec 2009

tak zo superstar urobili inakší bordel - to je fakt debilina, chcem už vedieť kto je víťaz a nie toto.........vyhral idiot roka nie československá hviezdna rota........

lulu73
20. dec 2009

milujme sa nadzajom 😀

lenka_66
20. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀

lenka_66
20. dec 2009

nevidim pre slzy

lulu73
20. dec 2009

pijeme domu...keket smradlavy 😀

lenka_66
20. dec 2009

museli dat reklamu aby ho vyviedli

blazka24
20. dec 2009

baby ja som to videla keď to spieval celé na výberku - som myslela že rišovi plienky budem kradnúť 😀

lulu73
20. dec 2009

presne som vravela, ze ho urcite SBSkari museli prist zobrat 😝

adenka
20. dec 2009

tak vidim se vedle ni polypy cerveny a stratil sem bradu nemalo chybu....slzy mi tiekli 😀 😀 😀

lenka_66
20. dec 2009

no on uz v jednej superstar sieval a tiez tak bajecne a este aj na FUNku z jeho piesni spravili zvucku

lulu73
20. dec 2009

ten chlapec ma dost problem, je uplne mimo a jeho IQ sa asi ani zmerat neda....no nic, na jeho ucet sa teraz bavi cala CR a SR...no a debil je jasne ze Slovak - to ako ked je ta relacia ze Mudry schyby...a hostia su Cesi, si musia mysliet ze sme narod vypatlancov

lulu73
20. dec 2009

schybi...ty kokos 😀 😀 idem radsej spat 😝

lenka_66
20. dec 2009

lulu oni vedia ze vyberaju len idiotov.ked to slo na prime tak boli stale len 10 ksichty a u nas vyber debilov.susedu tak raz na stanici capli asi na 20 otazok odpovedala a raz trepla somarinu.jasne len to jedno bolo v tv

lulu73
20. dec 2009

lenka...ved hej, ja tu relaciu nemusim....a sms posielas Smajdovi? si solidarna ? 😀

lenka_66
20. dec 2009

hej solidarna .nikomu nic 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre