Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
20. dec 2009

hehe marian zistuje cislo sms na toho anjelika co je pri nom 😀

adenka
20. dec 2009

lenka 😀 😀

lulu73
20. dec 2009

aj moj manzel slintal

lenka_66
20. dec 2009

tlmocim mariana : bodaj by ne

lulu73
20. dec 2009

ani nie slintal, ale vsimol si kua 😝

lulu73
20. dec 2009

maju sledovat superstar a nie rekvizity

lenka_66
20. dec 2009

marian ze dobry anjielik a tekeho by aj na stromcek zavesil 😀 .tak mna take nevytoci , on furt daco tresne slinta .momentalne si zacal viazat gule(vianocne)

lulu73
20. dec 2009

jaj lenka...ja mozem byt uplne mimo a len ked pocujem tie jeho vdychy a zvukove prejavy ako waw, fiha,hmmm, tak viem ze je v telke nejaka kocka

lulu73
20. dec 2009

mimo akoze mozem byt v inej izbe 🙂

lenka_66
20. dec 2009

lulu , ja stale vravim ze pes co brese nehryzie 😀 .tak nech sa aspon vykeca.no a ci slinta doma jeden abo dvaja chlapi rozdiel nevidim 😀

lenka_66
20. dec 2009

do ... tie ploche brucha .to akoze provokuju ci co 😠

lulu73
20. dec 2009

😀 😀 jaaaaj, teraz mm riesi tie 4 pipiny co tam tancuju...boze, ved to su deti, keby k nim prisiel tak by si ho ani nevsimli uja jedneho 😀

lenka_66
20. dec 2009

hej aj ja som upozornila ze to hranici zo zakonom 😀

lulu73
20. dec 2009

mna uz nebavi superstar

lenka_66
20. dec 2009

marian sa pyta ci uz mas stromcek

lulu73
20. dec 2009

jasne, aj gule vylestene....uz od Mikulasa ho mame...umely...moj manzel je velky ekolog 😎

lenka_66
20. dec 2009

oni nie su bratia ?

lulu73
20. dec 2009

🙂 ktovie...slovensko je jedna velka dedina 🙂 vcera sme pozerali taky ekologicky dokument Home sa to vola....cista depka, ako ide planeta do prdaku ☹ no a minule som ja aj Marco musela povinne pozerat dalsi dokument nejakeho americana-politika ktory tiez upozornuje na pruser na zemi

lenka_66
20. dec 2009

ja zboznujem ked ide dokument 2.svetova .no nervy mam total rozcukane

lulu73
20. dec 2009

mm ma knihu druha svetova prave rozcitanu...a cez vikend davaju dokumenty Stalin, Hitler a jeho muzi...o druhej svetovej...tiez to milujem

lenka_66
20. dec 2009

no idem varit obed na zajtra , spat sa mi nechce tak nech nemarnim cas a zajtra mam veget 🙂

lulu73
20. dec 2009

nemali by sme ist spat? sak deti nam o chvilu vstavaju a predsalen, nie sme najmladsie 😀

lulu73
20. dec 2009

varit???? jezkove oci, ja mam pradlo v pracke...idem ho vyvesit

tak dovi

lenka_66
20. dec 2009

brrrr , tak marian cita len o egypte zatial .a knizky su chranene ako oko v hlave.
inac ak sa ma marian chce zbavit taci ze pusti nieco take a v momente letim z obyvky

lenka_66
20. dec 2009

tak dopo

lulu73
20. dec 2009

🙂 Egypt mozem aj ja...aj Marco

lenka_66
20. dec 2009

lulu ano aj ja , ale co je vela je vela.sak on spi aj ako mumia / faraon. kupelka - wc styl egypt .obyvka a sosky a ... . postelne pradlo len s egyptskym vzorom.ak nahodou obleciem ine pinda jak chora vrana.a to este raz z vypravy po luxore privliekol zbytky neakej sochy a obvaz.(z vykopavok).

martinex
20. dec 2009

No caute kocky...

Clovek ma chvilu inu robotu a vy zapisete 5 stran. Kto to ma teraz citat?!

Aden co si mi volala? A ako dopadli medovniky?

My sme vcera boli v divadle,maleho sme dali svokre...este cez prestavku sme jej volali,bolo asi 9,ze je zlatucky,napapal sa a ide spinkat. prideme k nim o pol 11tej a svokra znicena,ze vkuse maly plakal,ze jedine na rukach bolo ticho..tak mi to bolo potom tak luto, aj som si poplakala,sama sebe vynadala,ze som nikam nemala chodit a aze uz ho nenecham bezo mna...aj ked uz u svokri bol a vsetko bolo ok...no neviem co sa mu udialo,chudatko moje...
a dnes som stihla okna umyt a spravit asi 4 druhy kolacov 😀 zajtra supnem fotky...

tak a teraz idem este na chvilku k tv... bru noc maminky 😉

eviqa
21. dec 2009

dobré ránko, tak víkend sme trávili behaním po obchodoch, ešte nejaké darčeky chýbajú, ale dúfam, že sa to zvládne. Trápia nás zúbky, soplíky, sme urevaní ☹ a večer akosi nám nechutí papkať, tak neviem, čo to znamená, ale zas spinká celú noc, tak asi mu to stačí

lenka_66
21. dec 2009

dobre rano, tak marek sa rozhodol o 4,30 nespat.skeril sa, viedol dialog s dudkou tak som mu ju vzala nech spi.prd natiahol rucky a kecal s nimi 😀 .no a tie neodsrubujem.hmmm zacinam rozmyslat komu to viac pali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre