Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
21. dec 2009

leni 😀 aj náš vstal dnes už o šiestej, nezvyk, ale čo už. Pokecal sám so sebou, s dudkou a potom nás svojím plačom vyhnal z postele.

eviqa
21. dec 2009

leni, ozaj, ako ste dopadli na gastre?

lenka_66
21. dec 2009

ideme na prednostne osetrenie za 10e .8januara 😠

eviqa
21. dec 2009

leni, tak to je fakt prednostné

martinex
21. dec 2009

caute...

lenka my sme vstali az o 5tej 😀 a ani bohovi spat... tak sme sa hrali a o 7mej zase zaspali 😉

lenka_66
21. dec 2009

no bez poplatku februar , marec.bol este poplatok 25e na piatok a volala som v stredu.kedze nic zavazne nam nie je tak ich mozem .... . s refluxom nepomozu a dr.ide o to ze na nutrilon uz potrebuje potvrdenie od gastra aby mohla predpisovat.

mati , my o 5,3-7. a prave 15 minut uz zas lomi.

lenka_66
21. dec 2009

a ekzem som uz asi vyriesila.tusim alergia na harmancek.mame ho (mali sme) v kreme , vlhcene utierky a caj

bagaja
21. dec 2009

no fuuj ta superstar, niežeby som bola veľký národovec, ale ten trapko chodúr eeee, šak on zakape 😠

no a urobila som si cesto tak idem dieťa prehovoriť že treba haji a idem robiť linecké kolieska 😀

aaaaaaa a j obed by trebalo, dajte tip, pls...

lenka_66
21. dec 2009

ja som robila kuraci paprikas.podarilo sa mi naliat viac vody tak som spoluv s labkami varila aj zemiaky.takze neviem uz nazov teraz 😀 .no je to fajne

bagaja
21. dec 2009

šetríš plyn hej? 😀

dala by som si placky len neviem či môžem cesnak???

lenka_66
21. dec 2009

neviem no ak mozes tepelne spracovanu cibulu tak aj cesnak asi.nedaj ho az tak vela len trochen abo zjedz len 1-2 placky

ee seba sak naco umyvat 2 hrnce 😀

lulu73
21. dec 2009

ahojte

leni, tak ten Egypt u vas 😀 , to ma pobavilo....my mame iba knihu

dnes mame 4 mesiace a s Emmou sme sa dohodli ze sa odo dneska zmeni a bude v noci spavat.....presne od tretieho mesiaca totiz nespava 😝

lulu73
21. dec 2009

bagaja...my dnes neobedujeme...mne sa nechce varit a mm varit nevie a pozera nejaky film, ani obraz ani zvuk, som zvedava kedy precitne ze je hladny.....on vobec neriesi co sa bude jest, on je tu ako v restauracii...odo dnes ma dovolenku a asi sa bude velmi cudovat (ked skonci film) ze dnes nic nie je a ani nebude

bagaja
21. dec 2009

no tak na placky som sa vybodla- bo to veľa roboty 😅

polievka mrkvová od lulu a buchty na pare z obchodu 😝 a som spokojná 😀

aj koláče som upiekla, už len ich zlepiť lekvárom, mnam

lulu pekne, bez obeda, šak odreže chleba, uvarí párky a dovi-dopo, aspon u nás by to tak bolo 😀 , a dnes volal mm, že večer ide ku babke na kyslé zemiaky, ta fajne, nevarím

lulu73
21. dec 2009

co su to kysle zemiaky? take popucene s cibulkou a cervenou paprikou a k tomu kysle mlieko alebo smotana?

bagaja
21. dec 2009

nie také ako zamiakový prívarok, zemiaky dobre rozvarené a zahustené múkou a smotanou, a jeme to k fašírke, alebo s volským okom a klobáskou

zuzkamilko
21. dec 2009

ahojteeee,tesim sa,dnes idem do prace na vianocny vecierok-pokecam s kolegynami a trochen vypadnem z domu 😀
baga...aj my take zemiaky robime-mnam mnam

bagaja
21. dec 2009

zuzi v dobrom závidim ten večierok, po mne ani pes neštekol 😠

zuzkamilko
21. dec 2009

normalne si teraz uvedomujem,ze mi nechyba robota,ale kolektiv a kafco s kolegynami... 😖

facovka
21. dec 2009

ahojky,nic nestiham,maly je stale ufnukany, uprdeny ☹
lulu,paci sa mi ako si ponala do dnesne varenie,ja som nutena nedostatkom casu a nervov, to takto ponat aspon 3xdo tyzdna 😀

bagaja
21. dec 2009

zuzi ja som tam bola dnes len na chvílu a presne im hovorím že mi chýbaju a ranajky spoločné, kafíčko, obedík...hm

facovka
21. dec 2009

mne to nechyba,ja sama s chlapmi samymi v kancli 😅

zuzkamilko
21. dec 2009

aj ja sama v kancli s chlapmi,ale zvysok posadky kolegyne,to som si pochvalovala,ze ked trebalo makat,tak chlapi ticho a ked bolo volnejsie,zbehla som vedla na kafco 🙂

facovka
21. dec 2009

jaaj,to my cely office,sme spolu-amerike sedenie🙂)takk som nemala kde zbehnut,iba s nimi 🙂

eviqa
21. dec 2009

tak už som tu, koláčiky napečené, obed navarený, čakám na mm, lebo mamka dnes ide na vianočný večierok do práce, tak sa najeme spolu. Joj, veľmi sa teším, pokecáme, vypadnem aspoň trochu a prídem až pár hodín po polnoci ako popoluška.

sisulka7
21. dec 2009

eviqa, tak si to uzi. Ja som bola na jednom v piatok a na druhom dva tyzdne dozadu a cloveku fakt najviac asi chybaju ti ludia 🙂 Ale ja tym ze ucim 3 x do tyzdna, tak sa nemozem na nedostatok socialneho kontaktu stazovat. my sme boli dnes s Kristinkou na nakupoch troska. Teraz je zalomena a ja sa pokusam uz hodinu dokopat k nejakej robote, ale najradsej by som si lahla s nou. Boli sme u doktorky a uska uz mame v pohode, nadcha sice stale trva, ale snad to uz bude lepsie. Mame polikliniku 30 minut peso, tak som bambulku naobliekala ako malu cibulku. 🙂

z.vrablova
21. dec 2009

Ahojte, Kristinka mi spinka pri otvorenej vetracke oblecena v overale... prisli sme z poradne, tak som ju len prelozila. Na poradni... mame 6115g/63cm. Neockovali nas, po prve kvoli prekonanej nadche a tiez este stale nema zahojene ockovanie po TBC...
Fac, neskusali si dava Olimu Biogaju, alebo Espumisan?
Kristinka ma vyhadzanu tvaricku pravdepodobne od kremu, alebo od vetra... inac neviem, tak musim kupit nieco nove...
Vcera sme postavili stromcek, vecer som isla vypnut svetielka a ostal mi kabel v ruke, striasla ma elektrina... vriskala som ako zmyslov zbavena... este hodinu potom mi brnelo v ruke,.... tak som dnes rano utekala do Tesca kupit nove svetielka.... 😎

martinex
21. dec 2009

Ahojte..

tak moj mm je dnes na vianocnom vecierku,ale mali ho o 4tej tak hadam uz aj pride domov.. malinkeho som prave ulozila spinkat,tak hadam zaspi... a ja nemozem piect ☹ dosla mi doma Hera 😠 musim zajtra nakupit... takze dnesny vecer vynimocne s vylozenymi nohami pred TV 😉

bagaja
21. dec 2009

mati ja mám ešte zásobu, pošlem 😉

zuzi no pekne ťa koplo,

martinex
21. dec 2009

baga no,zisla by sa...ale sak co,jeden vecer si dam pokoj...aspon si kuknem Pelisky,spravim si varene vinko a bude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre