Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
25. jan 2010

a Košičanky dnes cvičia, čo???

perla200
25. jan 2010

marti a ako diéta?
zuzi a to si zhodila z tej 90dnovej????? kua pekná cifra....aj ja chcemmmmmm🙂

my zase marodi - mala bola dobre, ja s MM skapata ako pes a mala to zase chytila od nás - tak chuda nevie ani poriadne dýchat ako zakasle sa zobudí tak spí len tak a hrozný rev ked kasle no som na mašlu:(

zuzkamilko
25. jan 2010

kosicanky necvicia,padlo to ☹

daniela33
25. jan 2010

ahojte, zuzka veru padlo, Tami je stále chorá a k tomu od piatku v kuse zvracia, včera mi celú fitloptu ogrcala a o sebe ani nevravím ...

daniela33
25. jan 2010

inak ani my sa nepretáčame, včera sa jej dvakrát podarilo z bruška na chrbátik sa otočiť, ale to bude asi tým, že na brušku to nemá veľmi rada. Na bok sa otáča len do pravej strany, ľavá nehrozí ... cvičíme na to vojtovku, ale je to strašný boj ... do sedu za ruky by šla aj ona... ale sprdla ma doktorka rehabilitačná, že jej poškodím chrbticu, že sa musí najprv pretáčať a tak sa posadiť

daniela33
25. jan 2010

táto noc bola čistý horor a predchádzajúca ešte horšia, ja už neviem, čo s malou robiť. Nechce spať ani za toho, zaspí o ôsmej večer, do pol jedenástej je štyrikrát hore, potom od tej pol jedenástej do pol tretej nespí, potom je už taká mrzutá, že ju neviem nijakým spôsobom uspať ... a o šiestej definitívne hore ale samozrejme od tej pol tretej do šiestej bola ešte dvakrát hore ...

babulka123
25. jan 2010

z.. si mi velkou inspiraciou .. hehehe
ja som prave dotlacila masko so zelenikou , este ma caka vyvar...

nestiham ani lolo.. ninka je dnes strasne umrncana.. hrozne.. snad to prejde.. kym spi idem spravit este salat na vecer. a potom .. rozhodujem sa ci si lahnut alebo upratovat.. uvidime..

co sa tyka zohrievania.. tak v mikrovlnke pokial nema maso.. ak ma maso tak to prevaram, masko ako som vcera pisala musi vzdy prejst varom.. dam tam troska vody a ak je to moc vodove tak to zahustim ryzovou mukuou... sestra mi namlela na kavovom mlynceku ryzu.. takze tym to zasypem a svaty pokoj..

co sa tyka tahania sa do sedu.. tak u nas je to do stoja.. sediet podla mna ona v zivote nebude.. hehehe uz vidim ze to bude max zive dieta...len ne viem po kom .. heheheh

perla200
25. jan 2010

dani a vracia? tak nasa tiež, ale ja to pripisujem tomu že je chorá.....lebo ani moc jest nechce okrem včerajšej kase 260ml a o druhej znovu papat ...takže Hami je fakt rýchlo strávitelná kasa..... a dani a boli ste aj u gastroenterologičky s tým vrackaním?

babulka123
25. jan 2010

ozaj matka alebo z.. , co robit ked pri diete som cez den hladna.. medzi jedlami.. mozem chrumat aspon zeleninu ??? alebo ovocie.. ?? som zvyknuta jest aspon 5x denne.

daniela33
25. jan 2010

Jani zatiaľ som nebola, lebo som si najprv myslela, že to je z Wobenzymu, ktorý som začala brať. Sú to čisté enzýmy, ktoré jej nemuseli sadnúť... ale vysadila som ho a stále vracia... tiež je chorá, prechladená, sople jej stekajú, možno aj tým ... na gastro sme objednaný až 8.2. a to je na prd, že nás tam skôr nezoberú, len ked zaplatím za vyšetrenie ... ale ked neprejde, zaplatím

z.vrablova
25. jan 2010

babulka, preposlem ti ip, co som pisala Matke na zaciatku diety 😉

babulka123
25. jan 2010

z...dakujem

daniela33
25. jan 2010

pridávam sa od zajtra k vam s dietou, držte palce xi xi
zuzi pošli aj mne prosím dakujem
Tami už je hore, tak idem pa pa

babulka123
25. jan 2010

no a zvitazila lenivost.. idem si lahnut kym ninka spi.. dufam ze apon hodinku este potiahne..

lulu73
25. jan 2010

ahojte
vsetkym chorym babatkam prajem skore uzdravenie a maminam vela sil aby to zvladali, hlavne tie noci

Emma sa polepsila v spani, v noci vstavam 2-3 krat. Neviem ako dlho to bude trvat, ale som vdacna aj za za tychto par dni 🙂

Mam vsak problem. Mala totalne odmieta flasu. Neda ju do ust ani za nic. Zacne sa metat, vypinat,buchat do nej rukami a plakat. Je jedno co je vo flasi ci moje mlieko, ci UM alebo caj. Skusala som niekolko flasi aj dudlov a nic. Pred mesiacom vedela pekne pit, teraz absolutne.

martinex
25. jan 2010

lulu aj mne to robil dado... ale jedine co ti mozem poradit je skusat.... teraz mi uz aj caj z nej pije....ked ho dam mame tak UM z nej taha aj polhodku aj to len 50ml...ale predsa.... iny recept asi neni...

babul ja si vzdy spavim caj,ten hlad zazenie a kej uz je ozaj velmi zle,tak nejaku zeleninku ci ovocia trochu 🙂

babulka123
25. jan 2010

lulu... bohuzial presne ako pise matka... len skusat a skusat a ponukat do blba..

inak mne sa podarilo ninku naucit na caj tak ze som jej kupila v DM co predavaju tie hotove caje {uz zarobene} a to jej zriedim s vodou .. n evie sa toho dopit..
takze jej to robim tak ze jeden den dostane to na druhy jej spravim normalny caj.. a pije uz v pohode..

missy97231
25. jan 2010

lulu, aj mne david odmieta flasu, a tiez prvej pil normalne. ale skusame to s cajom... pretoze o 2tt idem do krakowa na letisko, a maleho urcite brat nebudem, tak uz teraz ho ucim 😀 zatial bez uspechu (uz vyse tyzdna) 😕

paulusa
25. jan 2010

zdravim. tak najskor babatkam rychle uzdravenie. my sme zatial neboli chory- musim poklopat. drobec je von na prechadzke a ja sa nudim 😀 .
chcem sa opytat ako dlho vam vydrzia drobci na prikrme, mam pocit ze toho spapa hodne, ale za hodinku uz pijeme mliecko- tych 90ml este vypije a az potom je spokojny.

bagaja
25. jan 2010

dobré ránko....veru sme dve hodky potiahli.... 😉

pauluš ako sa cítiš inak?že nudíš, ja som prvé mesiace tehu len spala v kuse...

a my čaj pijeme minimálne ale to len ked sa jej čká...a to 5 minút žužle potom kus potiahne potom zas len žužle a tak dokola 😖

zuzujan
25. jan 2010

prave som sa vratila z prechadzky .......zas mam nervy.........vonku som bola 1,5 hod. mala spi len 30 minut, kedysi potiahla aj viac, ale posledne tyzdne spime len 3x 30min za cely den a v noci 5x hore...na tu noc som si uz akosi zvykla, ale cez den nic neurobim, uz ma to fakt nebavi
Ja viem ze si na to musim zvyknut, ze nespava, ale niekedy mi to pride hrozne luto, ze nikde nemozem ist, aj dnes som mala kocikovat s kamoskou, kym sa vychystala a kym prisla, tak sa mi mala vonku zobudila a sla som domov. Takze zas cely den doma zavreta, 😝 😝 😝 😝 ach jaj - prosim poteste ma niekto a povedze mi ze aj vam deti vobec nespia, nech nie som sama

a cajiky nepijeme vobec, nechce ani za svet......
dnes sme zjedli plnu misku prikrmu, myslela som si ze jej brusko praskne ale za tym 120ml mlieka v pohode, tak neboj paulusa ono to potrva kym budu pit menej mlieka

a tiez prajem vsetkym skore uzdravenie, ja ked je najhorsie a uz neviem aky program malej vymysliet, kedze nespava, vzdy si poviem hlavne ze je zdrava a nespi, ako chora a spiaca.....este sme nemali ani poriadne sopliky nic, tuk tuk.....

bagaja
25. jan 2010

zuzi...no v noci sme na tom rovnako...ale cez den, no nejdem ťa dráždiť, a keby si je nechala dlhšie unaviť, vytrápiť ani tak nič?

zuzujan
25. jan 2010

baga skusala som, odpadla mi raz po 4 hodinach, ale to tiez len na 30 minut.....aj to poslednu hodinu len plakala
ona sa vypyta spat po 2 alebo 2,5 hodinach -ale zas len 30 min......ma hrozne slaby spanok
a keby si videla co cely den stvara, maratonec je nic, este aj na rukach mi poskakuje, nie je v klude ani sekundu

bagaja
25. jan 2010

no zuzi aj my sme to tak mali ale časom sa upravilo...tak hadám bude hajkať....no ale ver mi radšej nespáve a zdravé dieťa ako spiace a choré ☹

blazka24
25. jan 2010

no ahojte babule, som z malého na prášky.............
máme prvý zúbok vonku ale asi sa obesím - hlavu mi ide roztrhnúť - budíme sa aj v noci, reveme v sede, v stoji /čo inak mimoriadne obľubujeme - Richard asi nebude ani sedieť ale hneď sa postaví lebo to nenormálne miluje stáť a klátiť sa ako strom vo vetre/...........

doteraz som ho uspávala a to na rukách a drndať - ak bude zaspávať v postielke sám - ožeriem sa jak sviňa 🙄

diéta ešte nezačala povedala som si s novým mesiacom aby som si nenarušila oslavu - Richard bude mať 6 mesiacov tak idem robiť tortu a keby som na diéte asi by som okusávala stôl...........

zuzujan
25. jan 2010

mne zle spava od narodenia.....ale fakt som si na to nezvykla... viem ze sa to nezmeni
ale nechcem dopadnut ako jedna kamoska, ktorej mala nespava cez den vobec.......to je uz brutal a asi aj my tak skoncime, no jo
tak som si postazovala a idem sa venovat malej

facovka
25. jan 2010

blazka a to ako ho davas do stoja?? ono,maju deticky silne nozky,ale je to hrozne skoro na ne,a´by si mu neznicila chrbticku ☹ ...ja v dobrom to myslim

facovka
25. jan 2010

yo a o spani ja nepisem, des bes 😒 tak ako poniektore tu pisete...takze ja uz neriesim 😉 zuzu,ale istota praveze je ze raz to prejde 😵 ,zmeni sa to,.,.

blazka24
25. jan 2010

fac proste ho držím a on sa postaví , ja ho nedávam ale čo už, teraz len na mne leží a mojká sa, tie zuby si skôr vytrhám vlastné ako Riškovi vyjdú.........

lizatko1009
25. jan 2010

blazka aj nas miluje stat na nohach a este si peruje, ale stoji ako kamen nemozem ho potom dat do sedu a gratulujem k prvemz zubku 😉

a co sa tyka to spanku, niekto mi hovoril ked som bola tehotna ze ked budem nervozna tak bude babo zle, nebude spat, ...aj som bola sem tam nervozna a mam pravy opak taha celu noc a po obede raz 2 a pol hodiny a druhy x 3 hodiny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre