Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

daniela33
11. feb 2010

Lenka Marekovi veľkú pusu k dnešnému polročiku 🙂

Mati no neviem, či má deti, ale teoria ma daleko od praxe ...

martinex
11. feb 2010

babul sikovnica....

dani sak to,chcela by som ju vidiet ao by sa toho drzala..sak to sa neda...

a krtko je uz hore,teraz sa hra...vdaka bohu prestalo snezit,tak asi pojdeme von,musim si kupit nieco na obed 🙂

lenka_66
11. feb 2010

dani aj tamarke na zajtra uz teraz posielame bo mame zajtra urologiu.ked sa preborim tym snehom.

a deti sa prenasaju iba v klbku .no uz vidim ako najadene dieta chytim do klbka a .... .inac sa mi ale pacilo ze deti co lezu nesmu mat pevnu obuv bo budu captat.to som nevedela.

lenka_66
11. feb 2010

a mozno sa tu zas dlho neukazem lebo ma prist na prazdniny krsna.tak budem kmitat pri 3 detoch 😀

daniela33
11. feb 2010

tu stále padá sneh, moje nervyyy .... dnes na obed brokolica ako mozoček s vajcom, k tomu šalátik a čierny chlieb, mnam po včerajšom ovocí sa už neviem dočkať, a potom utekačka na polikliniku na rehabku

martinex
11. feb 2010

krtko mal dnes 1x masko,no velku dieru so dveta s tym nespravil..a pritom hladny urcite je,bo jedol naposledy 9.30...tak neviem s cim ma problem... raz je pekne a raz nie...

lizatko1009
11. feb 2010

marti ani moj 1x nechcem masko, to je znova pre neho nieco nove, skus mu dat ochutnat zajtra a potom urcite si nan zvykne.

bagaja
11. feb 2010

jooj baby ja nechápem ako ste také kludné s tou diétou...ja som dnes mala na obed cestoviny ale mám takú chuť na sladké že hroza ja to do večera nevydržím a ked vkročím do cukrárne si kúpiť koláč tak isto kupím z každého druhu aspon tri 😀 ja to asi vzdám ja som slaboch v tomto smere 😠

no a naša herečka zase diétuje, zjedla na obed 4 lyžice a viac ani pánovi...a potom hned cicek chcela...

lízatko jasné ža na hraniciach nič nekontrolujú, ved už nemajú prečo, len keby vás zastavili a skontrolovali tak vy mate občianské a dieťa? ono musí byť zapísané v pase...aby si preukazala že je tvoje... a kontrolujú hocikedy a hocikde...no a 100 € nazvyš nemám na pokutu....ale inak ja som to tiež nevedela a už sme 1 krát boli s malou v PL naštastie nás nestopli....ale ked sme boli s mm ešte som bola tehotná, tak nás kontrolovali pred Targom a iba pozreli OP a techničák a pustili nás...čiže ja už radšej riskovať nebudem

lizatko1009
11. feb 2010

baga ved to keby stopli vo vnutrozemi a pytali by, tak by bol pruser, asi ho fakt dam zapisat.

martinex
11. feb 2010

lizatko sak budem to skusat.... 🙂

baga neblazni..to vydrzis! daj si kusok ovocia.... 😉

my sme prave prisli domov,poviem vam tie nase chodniky neodhrnute a zamrznute,toje tak nohu si zlomit! zatnute som mala aj ocne viecka,jak som sa snazila nespadnut... 😀

lizatko1009
11. feb 2010

nasmu tiez nechutilo zo zaciatku najprv som mu uvarila kuracie prsia tak ich vypluval potom ine tiez nechcel, minule som bola v dm-ku, ze reku to skusim kupila som kuracie so zeleninou a cele sklicko spraskal, a teraz ked mu robim doma tak kurcie so zemiakom mrkvu tam nechce 😀 ale lepsie sa mi mu dava kupovane je to uz perfektne rozmixovane a ked mu uvarim ja tak ho dusi.

bagaja
11. feb 2010

mati a to my sa pridržiavame kočíka...ale čo tí bez neho 😀

a snažím sa, preto pojdeme von aspon na dve hodky bo doma má to láka

martinex
11. feb 2010

baga no drzim palce na prechadzke v tomto pocasi...ti poviem som utahana ako kon,boli ma cely clovek...

lizatko ja som mu skusala dat aj kupovane,ale to mu nechutilo vobec..a ani sa nedivim,bol to dost hnus... pekne ho budem trapit s domacou stravou,sak ked bude pubertiak este sa nachodi do mekacov a podobnych blbosti 😀

lizatko1009
11. feb 2010

marti mas pravdu hnusne to v tych sklickach smrdi 😀 ale ked nemam cas na varenie, tak uz mu dam taku, alebo kasu.

leri
11. feb 2010

lizatko, ja to davam napoly, vzdy dam jeden poharik kupovaneho a do toho davam namrazene doma robene........tiez to nechcel, postupne som po troche pridavala a teraz uz zje aj doma robene.......dnes som mu dala mrkvu s jablkom hipp, kua to je take dobreeeeeeeeeeeee, sak som slintala a nenechal mi nist 😠 😀

lizatko1009
11. feb 2010

leri a ako mrazis ked doma mu spravis? porad aby som nemusela kazdy den mu nieco vymyslat, ta hipp jablko s mrkvou je perfektna, ja ked kupujemmalemu vyzivu tak aj sebe 😀

martinex
11. feb 2010

ja som ovocko este nedavala.... az tak o tyzden, dva.... uvidime ako sa popasuje s maskom 😀

lulu73
11. feb 2010

ahojte

u nas nejaky lazaret zacina...Marco hnacky, vracacky, horucky...volala som dr. tak mi povedala ze teraz je takychto viroz vela ☹ a ja kaslem uz tri tyzdne a kedze kojim, tak sa nicim neliecim trva to nekonecne dlho...tak som sa rozhodla zajtra navstivit svoju dr. nech sa na to pozrie odbornym okom

prikrmy nam idu, ale cvikla nas zapiekla, tak si dame pauzu a davam iba overene jedla 🙂 zatial zeleninu a ryzu

Emmka sa pretaca frekvenciou jedno pretocenie za 3 dni....inak nozicky jej stale idu, akoby chcela bicyklovat...na rukach sa skor stavia na nohy ako do sedu...na brusku to nema rada .... a je ukecana, vysmiata, v noci sa polepsila, vstavame tak 3-4 x ... dnes dokonca len 2x...spava sama vo svojej izbe a mam ju na Angel care a ked ideme spat aj my, tak nechavame otvorene dvere

ak bude vsetko ok, tak sa chystame porelaxovat do kupelov a polyzovat ... len take vikendovky....mne to bude stacit, lebo na dlhsie s malou by sa minulo ucinkom a bola by som unavenejsia ako som

lulu73
11. feb 2010

a som nastvana, lebo sme si minuly rok kupili Toyotu a teraz som sa dozvedela ze su kazove tak vsetky sa stahuju na preskusanie...velmi sa tesim na ten den, ked sa budem musiet odtrepat na druhy koniec BA len preto ze nieco nefunguje ako ma ☹

martinex
11. feb 2010

lulu tak skore uzdravenie prajem...

a uz vies kam pojdete? potom daj vediet ako bolo,nejake referencie 😉

lulu73
11. feb 2010

mati...vdaka....kupele asi rakusko cca 100 km od BA, lebo to su jedine detske kupele ake poznam a lyzovacka je z mojej firmy, ale kvoli kojeniu musim brat aj malicku a velkeho 😀

martinex
11. feb 2010

vyzera to fajn...to by som sa dala nahovorit 🙂

ja prave nahanam maleho a snazim sa ho odfotit...ak sa mi podari,dam potom fotos na FB

lulu73
11. feb 2010

mati...citam ze robi neuveritelne pokroky...to je uzasne

martinex
11. feb 2010

lulu normalne mu nestiham.... podla mna to je brutal rychlo,ale sak ho nemozem zase za nohu priviazat 😀

lulu73
11. feb 2010

no tak to teda je rychlo!!!! daj ho do cirkusu 😀 .... ale nie, to iba zavidim...nasa Emmka len lezi a smeje sa do plafonu, pripadne si lahne na bok a smeje sa na stenu a s tym v cirkuse neuspejeme ani pocas prestavok by to nezaujalo 🙂

martinex
11. feb 2010

lulu no podla mna,na tie vlasy by sa ludia chodili pozerat 😎

z.vrablova
11. feb 2010

Lulu, my sme na tom tiez rovnako a to uz mala 7mes... Kristinka si vystaci s nohami, rukami a cumlom... ostatne hracky nezajem, kym ich nedostane priamo do ruky alebo na dosah, vtedy sa s nimi vie vyhrat aj pol hod...
Matka, Babulka... tisko zavidim pokroky vasich nezbednikov, ale na druhej strane som rada, ze ju este stale mozem na nasej posteli, ci gauci nehcat par minut aj osamote... 😎

karin.
11. feb 2010

Lenka, všetko naj Marekovi k 6. mesiačikom 😉

perla200
11. feb 2010

lizatko neviem či si mi odpísala ale kde si zohnala tú nestlé kašu banánovú nemliečnu?????

inak som sa nasrala dievčatá......dnes zavádzame tvrdý režim ....to bude revuuuuuuuuuuuu.....už ma to prestáva bavit také noci a ktovie čo....konec spánkom 4hodinovým cez den....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre