Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
11. feb 2010

zuzi....aaaale, oni sa len postavia a rozbehnu sa 🙂

mati... 😀 cakala som ze to napises

Leni...no uz aj vy pol roka? jaaj, vzdy si spomeniem ako sme od polovice jula kazdym dnom ocakavali ktora bude dalsia 🙂

lulu73
11. feb 2010

leni...tak srdecna gratulacia🙂

martinex
11. feb 2010

lulu 😀 heh,som si musela kuk co som to napisala 🙂 dufam ze si sa nenahnevala,ale ja som v zivote nevidela take vlasate babatko 😅

no fotky uz nahravam,mozete o chvilku kuk na FB 😎

lulu73
11. feb 2010

blaznis??? ja som pysna na tie vlasky a mihalnicky 🙂

lenka_66
11. feb 2010

lulu sak aj mas byt naco pysna 😵 😵 😵 to sa len tak nevidi

aj marek bude asi spotrove devo uplne ma v pazi otacanie aj ked vie.no zato motorika je na 1*.aj ked sa spytam ze kde su auticka tak ukaze na okno v obyvke(stale ich pozorujem z okna).taktiez uz vie ukazat na stene v deckej kde je jezko a kkde maja.teda nie ukaze ruckou ale sa tam otoci a pozrie.

martinex
11. feb 2010

lulu 😉

baby berte to tak,vase deti budu inteligentne a ja to mojho budem musiet dat na sportovy gympel,aby mal aspon maturitu 😀

lulu73
11. feb 2010

leni...vy ste spoza firhangu smirovali uz pocas tehu 🙂)) tam u vas na ulici sa stale nieco dialo

lulu73
11. feb 2010

mati...... praveze ten vas vykuk bude urcite nejaky genius...sa mu pozri do oci, to veru nie je nic tupe 🙂)) inteligentny je az az na svoje mesiace...ani roky nemozem povedat🙂

lenka_66
11. feb 2010

lulu mas recht , aj vcera v spravach ze drogovy gang . no o ulicu dalej

lenka_66
11. feb 2010

aLucka kurucova vsetko naj narodkaaaaaaaaaaaaam

martinex
11. feb 2010

lulu no uvidime....za 10 rokov ti poviem 😉

lulu73
11. feb 2010

kto je lucka kurucova? aj ja prajem vsetko naj

lizatko1009
11. feb 2010

perla tu nestle bananovu nemliecnu som kupila v dm-ku a vzdy ju tam kupujem lebo v hypke som ju nevidela aj napriklad som sa u nas na sidlisku pytala na nestle kase v lekarni tak mi povedali, ze nestle kase nedrzia iba hami.

lenka_66
11. feb 2010

ako vam reaguju deti na hovoriaceho psa FP marek pozrie nan a otoci sa vobec nezajem

martinex
11. feb 2010

lenka dado sa s nim vykecava ale najradsej by ho rozkusal..ale to teraz vsetko,tym jednym zubom 😀

lenka_66
11. feb 2010

no hej este tak ucho mu pokuse ale inac vobec aj som mu dohovarala ze pes drahy jak svina a on nan dlabe 😀

martinex
11. feb 2010

lenka neboj,casom ked bude vacsi sa mu bude pacit... 🙂 musi,sak za tie prachy 😀

facovka
11. feb 2010

leni,nas ho dostal k 1rocku toho psa a chytilo ho to asi za mesiac..teraz zase nanho dlabe, takze nase dietky este maju cas 😉 to len ze hra mozno chvilku zaujme inak nist

babulka123
11. feb 2010

matka.. hehehe mas nieco proti sportovemu gymplu.. ja som tam maturovlala.. hehehehehehehhehe

martinex
11. feb 2010

babul neeeeeee 😅

babulka123
11. feb 2010

hehehehhee...

ninka zas spi.. dnes je to vazne na palicu.. chudak marek prisiel domov a nasiel ma plakat..
neviem co jej je ci zuby ci bude chora {dnes dost kaslala} ale stale nonstop place.. krci, huci..
teraz neviem ci by som nevymenila radsej prebdetu noc za usmievave babatko...
normalne mam pocit ze je nestastna.. nieco musim vymysliet.. neviem co ale musim

bagaja
11. feb 2010

babul držte sa, veľa síl...

no a veru mi narástli svaly na tej prechádzke .....a máme za sebou prvú kašičku a spraskala ju jedna radosť, keby tak zeleninu papala herečka....

jooj lulu akonáhle sa tu hovorí o tvojej Eminke ja musím pozerať na jej fotky, nemôžem z tej krásy som sa platonicky zamilovala 😀

martinex
11. feb 2010

babulka drz sa moja... asi jej fakt tie zubiska idu,je z toho na paicu...sak si zober,ty si aka ked ta zuby bolia? to radsej rodit 2icky ako bolave zuby 😀

lenka_66
11. feb 2010

babul , aj marek je taky a prisla som na to ze ho vsetko raz dva omrzi.jeden den je to super a o den dva mu to ponuknem a pozrie na mna ze nemas daco lepsie 😀 .stale musim nieco nove vymyslat a dokonca je rozdiel ak tu istu vec robi niekto iny.hracky tiez nezajem tak po vyse tyzdni ked ju nevidi a zabudne nanu tak sa s nou pohra.

lenka_66
11. feb 2010

mati to malo byt na palicu abo ... 😀

martinex
11. feb 2010

lenka hej 😉

bagaja
11. feb 2010

ale aj to druhé by pasovalo 😀 a tie dvojičky to bolo dobré prirovnanie 😵

babulka123
11. feb 2010

lenka.. dnes som si akurat hovorila ze idem schovat aspon polovicu hraciek...

matka.. dufam .. vrelo jej to odporucam.. hehehe 😀 😀

a idem robit dnes reorganizaciu v obyvke s hrackami.. snad sa zadari..

martinex
11. feb 2010

baga 😀
tak ja napriklad si nedam nic robit u zubarky bez injekcie...sak to je bolest jak slak...ale porod by som bez epi dala v pohode

martinex
11. feb 2010

babul vela stastia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre