Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
8. okt 2009

mati...waw, ze od osmej do siestej...kojis ho slahackou???? 😀 ...nasa zaspi cca okolo 20:00 - 21:00 (to cca od 19:30 uz kojim-...zaspava asi hodinu)a budi sa okolo 2:00-2:30...napapa sa a potom spi do 4:00- 4:30 a potom zacina kakanie, pucenie, plac,nepokoj,jedenie a tak az do 5:30, potom zaspi asi na hodinku...cize ziaden extra dlhy spanok...aj ked som velmi vdacna aspon za ten od vecera do druhej 🙂

lulu73
8. okt 2009

miss...nasa nevracia, asi ma ten tichy ci skryty ci aky reflux

a pridala som teraz foto z dnesneho rana 🙂 sa mi pekne usmievala

lulu73
8. okt 2009

miss...tvoj Davidko je krasny...v tom vankusi mu iba vlasy trcia 😀

martinex
8. okt 2009

lulu jasne ze slahackou, malemu len to najlepsie 😎

inak som zistila,ze je fajnovka...vcera sme ho vecer nechali u mojej maminy a normalne ti nechcel UM... chudacik nevedel sa poriadne najest,ze jej flasu stale vypluval,potom plackal a nevedel zaspinkat.... je rozmaznany, len MM by papal... a to mi hned zaspinka 😀

inak mne 2 dni po sebe brutal rano grckal,ale uz sa to teraz neopakovalo,tak sa tesim..sak keby sme maly reflux tak ho mame od narodenia,nie?

martinex
8. okt 2009

lulu emuska je nadherna, ako krasne dri hlavicku... a inak marco sa na teba brutal podoba 😎

lulu73
8. okt 2009

mati...skoro kazde dieta ma reflux, to ani neries preco vracal...proste mu nieco nesadlo...pokial ti nevracia viac krat denne a vsetko, tak na to zabudni

som myslela ze plne kojis...davas obcas aj umele? a kedy?

facovka
8. okt 2009

lulu,krasni ste,aj my pasieme, a ked ho drzim na rukACH SI VIE AJ SAM DRZAT CELKOM PEKNE, jasne ze nie uplne sam,ale pekne vydrzi, to filipko bol jak z gumy 😀 ...
inak lulu bude to usmev,aj nas zacina, take snahy krivolake, bohovy je, a zacal si mumlat a snazi sa vykrikovat a nejde mu to, zlaty je... 😉
dnes mame poradnu, tipujem ze mame cca 5500g, a filipkovi pichnu pneumokoka poslednu davku, "veselo" bude 😅

martinex
8. okt 2009

lulu ja ho plne kojim,len vcera bol u nasich a kedze maly je pazravy a vzdy mi vytiahne mliecko az do dna,nemam co odsat...tak som mamine dala nutrilon nech mu zarobi... lebo nemam svoje odstriekane....
UM mu davam len ked ja musim ist prec....

lulu73
8. okt 2009

mati...dik...ja uz tvojho maleho ani nechvalim, lebo na FB si ho dookola pozeram...+ ninku,dominiku, kristinku, emku,adamka ,oliho....a to by som denne len pisala ze krasne prekrasne deti mame

lulu73
8. okt 2009

fac...no ked pojdes od doktorky s dvoma placucimi detmi, aj ta niekto na ulici isto polutuje 😝 vypchaj si brucho vankusom, nech to vyzera este tragickejsie 😎

lulu73
8. okt 2009

mati...ludia co poznaju mna, tak vravia ze Marco sa na mna podoba, a ti co poznaju jeho tatina, tak vravia ze je cely tatko....ja to neviem posudit, ja sa tam nevidim...ani v malej

martinex
8. okt 2009

lulu sak teraz su vsetky deticky krasne... uz sa tesim ked mi domov pride v 16tich s prepichnutym uchom (v tom lepsom pripade)... este budem spominat aky bol rozkosny 😀

facovka
8. okt 2009

lulu, ja vyzeram stale tehu 😀 tak nemusim vypchavat....kua 😅

lulu73
8. okt 2009

mati... a to mame LEVov...to je silneeee znamenie...caka nas tvrda praca

lulu73
8. okt 2009

kua inak aj ja mam brucho...asi to chce cvicit

facovka
8. okt 2009

jej lulu doslo mi ze mas new foto... 😵to mas manducu??
no ja si neviem predtsavit kedy by som cvicila,asi v tych medziprestavkach nocnych kedy obe deti spia 😝

martinex
8. okt 2009

lulu no ani nehovor.... este sa pri nich zapotime...ale sak co sme chceli,to mame 😀

a brucho mam aj ja, jak v 4tom mesiaci.... a uz si asi tyzden hovorim,ze zacnem cvicit,len sa bojim aby mi nezhorklo mlieko....

lulu73
8. okt 2009

fac...nie je to manduca, je to nieco podobne, ma to vela funkcii, dokonca sa v tom aj koji a je to lacnejsie ako manduca...to dostal mm v praci od kolegov

facovka
8. okt 2009

ahaaaaaaaaaaa 😉
my satkujeme, ale niekedy ani v satke nechce byt 😒

lulu73
8. okt 2009

mne sa zase v tom nosici este cela straca a hlavne akonahle je v nom, tak zacne hladat didu a obziera mi cele tricko a je nespokojna lebo nic netecie

lulu73
8. okt 2009

no idem, lebo malinka uz preglga a krivi pusinku

babulka123
8. okt 2009

ahojte zlaticka..

takze mame super noc, zobudila sa o pol 5 dala som jest {stale nemam odvahu jej dat len dudel ze by prespala az do rana.. } a potom sa zobudila az o pol 9 a od 10 znova spinka..

ja som zatial popratala , urobila slanu strudlu, a idem rychlo varit { zeleninova polievka a tvarohove slize} lebo dnes tu mam babinec.. pride kamoska s 1 chlapcom, ninkyna krsna a jej sestra, moja sestra s malym a este 2 kamosky zo samorina s detmi...

marek sa ma len pytal ze dokedy budu lebo ze on domo nepride skor ako neodidu. o com islo heheheheh

{lulu hehehe pre teba.. cmuuk }

stansun
8. okt 2009

cafte, tak my sme boli teraz na kramaroch a potvrdili nam ze mame reflux. Ale to som vedela aj bez ich vysetrenia 😖 V podstate nic nove nebudeme robit iba nam odporucili 30 stupnovy uhol a to je vsetko, a zlepsi sa to az ked zacne papat tuhu stravu 😉 tak aspon nieco pozitivne 😉
a inak uz nekojim...

adenka
8. okt 2009

ahojte,
tak my sme hore od 3 ☹ ... vstala na papanie a popri tom sa krasne pokakala a potom aj pogrcala tak som ju musela prezliekat a pre nu je prezliekanie signal ze uz je rano... takze koniec spanku.. dala som si ju k sebe do postele tak si sem tam cucla a driemkala, ale ja som zato uz nespala vobec 😒
a od vtedy vymyslanie...zakazdym ked zaspi tak o 10 minut grcne a uz je rev...teraz mi tu zaspala v obyvke na bruchu tak som zvedava do kedy...

lulu pekne si to napisala ze deti s refluxom proste nefunguju podla knihy...

no inak tento prispevok pisem od 10tej...medzitym 5x zaspala a vstala a aspon 7x jedla... dufam ze uz sa mi to podari odoslat...

deina2005
8. okt 2009

marti nas mal ucho prepichnute uz v 3 rokoch sam to chcel 😉

paulusa
8. okt 2009

ahojte. tak ja som tu dobry mesiac nebola. zbezne vas sem tam precitam, no proste nemam cas. od pondelka mam chripku- vysoke horucky, ale dnes sa to konecne zlepsilo. o maleho sa stara svokra a ja ho mam pri sebe len ked kojim a to je tak 3x za den. maleho dokrmujeme nutrilonom. papame kazde 3 hodiny a uz tretiu noc celu prespal tak to je super.
nase pokladiky rychlo rastu, krasne babenka mame 😵

facovka
8. okt 2009

Pauli, ze prespal celu noc,kua..to ja len snivat mozem 😝
my po poradni,Oli ok, ale robili mu kntrolny stter z nosteka, lebo mal zlateho stafylokoka ☹ , tak uvidime..ze to v porodke chytil, skoro ma odvalilo, vrchol kua... 😒
mame 5200g 😵
a fifa pichli na pneumokoka,au au...ale drzal sa 😉

paulusa
8. okt 2009

no fac- ved neviem do kedy ho to bude drzat. dufam ze co najdlhsie 😅
a ako sa mu prejavil stafylokok?
Fac- este si mi nedala fotku mateja do spolocneho albumu 😵

kafulienka
8. okt 2009

ahojte,

davam link na nieco, co mi riadne zavrtalo do hlavy... a 😨 urcite sa oplati precitat...(zaciatok kludne preskocte...)

http://marek.blog.respekt.cz/c/9553/Koncept-kon...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre