Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
14. máj 2010

zuzi a na aku skolu teda ides? urcite si vravela,no nepamatam

bagaja
14. máj 2010

hej lulu už to ani na tej stránke nemôžem nájsť....

zuzi no pekne tak učiť učiť a učiť....

z.vrablova
14. máj 2010

predskolska a elementarna pedagogika... nejdem este, chcela by som ist... sa mi dnes oci otocili... ved je to uz 12 rokov po strednej... 😲

martinex
14. máj 2010

to znie dobre... ja som kedysi premyslala nad psychologiou.... ale nateraz mi skoly staci 😀

emily3
14. máj 2010

ahojte martinex..teraz si pekne uzivaj maleho a na skolu nemysli.... 😀 ...aj ja chcem.....no vsak za chvilu, len snad tam aspon neco vypotim, lebo to moje ucenie nic moc....

martinex
14. máj 2010

emily drzim ti palce potom,nech to mas tiez uspesne za sebou 😉
a neboj,teraz som rada ze mam cas na co len chcem,venujem sa malemu,tortam a novemu byvaniu 😉

livia1
14. máj 2010

Ahojte
Leri takže spánok nič moc? 😒
Mi sme dnes odprevadili ocina do roboty, zas príde o 10 týždňov. Do vtedy bude Kubko aj behať a hádam už aj nejaký tenzúbok mať. Anaša noc 😝 . Kubko spal akozarezaný,ale ja som do pol2 vyprážala ocinovi rezne do Belgicka a ráno o pol78smeuž boli hore. Jak bysom spala. Dneslahnem akomrtvola popaneláku do postele. Už nech je leto a nech máme ocina doma. A dovolenka sa tento rok bude konat nanajvýš tak na Rudne. Ocino ide na operáciu s ramenom tak more tento rok padlo. A tak som satešila, žepojdeme aj s Kubkom, škoda , ale čo už zdravie je prednejšie.
Teraz Kubko zarezáva a potom ideme kúpiť sandálky na leto. Už sa teším aké vyberieme.

perla200
14. máj 2010

no tak sme boli pre výsledky - pozitívna intolerancia laktozy - spústač aj možno šiesta choroba:((((( idem si lahnúť 😅

bagaja
14. máj 2010

jéééj zuzi moja segra si to vybrala a ide n a to do NR, ona je už teraz na to jak vyšitá....sopľaňa jedna 😀 a prijali ju na 4 VŠ bez skúšok....furt tvrdím že hlupí majú šťastie....to ja som si všetko musela oddreť 😠

bagaja
14. máj 2010

perli ☹ ale je tu šanca že sa z toho dostane?

iveta6384
14. máj 2010

Ahojte baby dnes sme mali poradnu. Sak uz druhu odkedy sa narodil. 😀 Prvu ked mal 3 mesiace a teraz druhu. Takze vazime 9460g, meriame 72 cm a obvod hlavicky 46 cm. Krasne sa tam vyskieral, vykrikoval, na vsetko co mu ukazovali reagoval, vsetko chytal do ruciciek. Ta sestricka si odtrhla taky amlilinky kusok servitky zozmolila na malilinku gulicku, a ze ci sa mu to podari zobrat z jej dlane aj jednou aj druhou rucickou. A podarilo sa, to som si ajmyslela, ze nebude to vediet zobrat, kedze to bolo fakt malicke. Ale sikulka moja chytil.
Matka vela stastia s hladanim byvania a hlavne rozumnu cenu...
Babul super ze Ninuska lepsie zaspava
Fac chuda, nech ti ta bolest z vytrhnuteho zuba rychlo prejde...
Zuzi tak prijemne ucenie na prijimacky na VS
Perla dufam, ze vysledky sajmonelky ok...
Leri gratulka kn statniciam... sikulka...
Livi to musi byt tazke ked vam ocko odchadza takto na 2 mesiace, ani si to neviem predstavit. Ale co clovek narobi, ked tam ma moznost lepsieho zarobku...
Lulu obraz (platno) nadhera,...
A dalej uz si nepamatam co som chcela...

iveta6384
14. máj 2010

Ajaja Perla to ma mrzi a ake su vyhliadky.... Moze to vekom zmiznut coi ako??? Nesmut aj horsie veci sa stavaju, jasne ze by si chcela, aby jej nebolo vobec nic, ale aj tak s tym nic neurobis a mozno jej to vekom prejde... Drzim palceky...😉)

bagaja
14. máj 2010

livi neteš sa veľmi na nákupy ja som sklamaná, ja už Peťke kupujem sandálky skoro mesiac a ešte nemám, lebo bud nie sú pekné, alebo príliš drahe a väčšinou nie je také čísielko až od 20 a to nám je veľké 😠

perla200
14. máj 2010

možno ano možno nie....ale tvrdá diéta do oktobra.... ☹

bagaja
14. máj 2010

ale to sojové môže? nie a čím jej budeš vlastne mlieko nahrádzať...teda mliečne výrobky? sú aj také bez laktózové jogurty a také veci...syry...????

lenka_66
14. máj 2010

perla radsej teraz dieta a mozno sa to spravi ako potom jej vysvetlovat , vies moja nedokazala som odolat vsetkym pochutkam tak teraz nemozes.tie sojove by som nedavala vobec nic. je to velka zataz na oblicky tolko bielkovin.radsej jej do mlieka len nasyp posankove abo ryzove vlocky

lenka_66
14. máj 2010

perla ja len tieto vyrobky kupujem .studovala som kazdy obal v obchode a napr. bezvajecne cestoviny (kazdy druh co som mala v ruke) mal v zlozeni ze obsahuje korenie kukrma , stopy soje alebo vajec.

http://www.marianna.sk/

perla200
14. máj 2010

no sama neviem....uvidím....ale ostavame na france lait bez laktozy a sojové pudingy a ryžové dezerty, nemleične kase a pohánkové veci, ryžové vsetko a ovsené a tak....

zuzkamilko
14. máj 2010

perla...prajem nech ste z toho cim skor von 😖
lulu...obraz je nadhernyyy 😵
inac s topanockami,ja som bola tiez sklamana,teraz nosi 19-20 a nic moc na chodenie som nevidela 😖

zuzkamilko
14. máj 2010

nas hokej-uffff debakel 😖 😖 😖

lulu73
14. máj 2010

perla.... . 😔

lulu73
14. máj 2010

mm prisiel zo sluzobky, zapol TV ze hokej, pozrel stav a vypol TV....ako dobre🙂

zuzanakarolinka
14. máj 2010

čaute babuly, ozývam, sa po čase, mali sme kdejaké problémy a tak ani sa mi nechce k tomu vracať,

my sme boli včera na poradni a máme 8 045 g a 70 cm, ale papá ako divá, a behá tiež, takže ona to všetko vytrávi asi pohybom

livia1
14. máj 2010

Ivet je ale ako vravíš, človek si nenavyberá.Zvykli sme si, chodí tam už tretí rok

Baga už je po nákupoch, kúpili sme a na šťastie mali posledné 19 a boli 4 druhy, rozhodovala som sa medzi 2. Jedny boli biele s plnou špicou a druhé modré a špica je otvorená, tak na koniec po porade so švagrinou som vzala tie modré

martinex
14. máj 2010

ahojte,tak nas sen o byte sa stava realnejsim. v banke ma celkom potesili,takze teraz ideme pozerat byty a nieco si vybrat. ak to vsetko pojde dobre,tak v lete sa uz mozno budeme stahovat 🙂

inak dnes sme len na jednom spanku,lebo niekomu sa proste nechcelo spat,takze je umrncany jak fras 😠

perla to ma mrzi,ale tak aspon to mate potvrdene...a nejak to isto zvladnete 😉

blazka24
14. máj 2010

ahojte babule,
tak sa hlásim až teraz, dnes ráno horor, od šiestej sme ziapali a doobeda spali 15 minút, von sa ísť nedalo takže horor..........ale spali sme od jednej do piatej tak koooooooooooonečne som sa vyspala 😕

perla veľmi ma to mrzi, fakt je to nepríjemné, ale to časom neprejde, či je to trvalý stav?

marti držím palce s hypo a to nevadí že si na materskej? 🤐

čo sa týka sandálok tiež mám dilemu, nemajú žiadne menšie a Richard má ledva 18-tku aj tá mu je trochen veľká, tak neviem či bude v lete chodiť bosí ale tie topánočky sú buď vypredané alebo nehorázne drahé aby ich para tlačila 😠

martinex
14. máj 2010

blazka nevadi ak nam spolocny prijem vychadza 🙂

blazka24
14. máj 2010

martinex tak veľa šťastia pri hľadaní bytu, teším sa s tebou.......

ja som malému dala už smectu, to bolo nenormálne ako grckal, ozaj má prasknutý kútik v ústočkách ma porazí, asi vážne bude po mne keď bude chorý tak všetko okolo úst zapálené 😕
poraďte niečo na prasknutý kútik pre malého 😒

z.vrablova
14. máj 2010

Blazka skus potierat repikovym cajom, to je celkovo na zapaly...
Mala je od pol piatej taka umrncana, ze mam nervy na krajicku.... o pol siedmej uz bola okupana v postielke... a uz o 7.15 rev ako hovado... teraz som ju uspala... este jeden takyto zachvat, tak neviem... mm nevyspaty po nocnej, ja som od siestej hore po 5hod spanku... no radost zit dnes... 😖 🙄

babulka123
14. máj 2010

matka ako ste dopadli v banke.???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre