Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
17. máj 2010

🙂 uz som sa zlakla ze ste sa dohodli ze stretko je u nas...dnes som pozyvala cely facebook na navstevu

martinex
17. máj 2010

a ako to dopadlo? prisiel niekto?

lulu73
17. máj 2010

no dobre, prideme........len ta cesta do Prievidze...Bojnic, ta je z BA nechutnaaaaaaaaa ... to ani cesta nie je 🙂) Leri ze ano

karin.
17. máj 2010

super Lulu, že som ťa vytiahla z toho facebooku

missy97231
17. máj 2010

tiez som za bojnice a s chlapmi 😎 a aj jul sa mi pozdava,,, uvidime ked to bude aktualne 😉

z.vrablova
17. máj 2010

😀 Lulu... mi hovor... dialnica z PO priam ukazkova...

lulu73
17. máj 2010

no neprisiel🙂 .... ale pozvanie stale plati....

martinex
17. máj 2010

lulu len kde inde to spravit..tie bojnice su take,ze tam s deckami mame kam ist....

blazka24
17. máj 2010

zuzi si ma zase rozosmiala hehehe ja som povedala že hokej komentovať nejdem lebo sa zasa budem vadiť s komentátorom a susedia sa budú tváriť že tí dvaja sa zase hádajú 😀
môj muž s tvojim sa asi budú baviť že asi takto - no ako sa máme? no dobre a čo porábame? ale strážim malú kým sa mamina baví s ostatnými a vy? no podobne len ja strážim syna 😀

lu lu a kde sa táraš? 😝

karin.
17. máj 2010

na FB som písala so Slavkou - tiež by sa pridali ale júl im nevyhovuje ale teda, že ako sa dohodneme tak bude a buď sa teda pridajú alebo nie

livia1
17. máj 2010

Ahojte tak som tu.že celoslovenské stretko? No super, stretko vyhovuje kedykolvek pokial to bude v Bojniciach. Už teray sa veeeeeeelmi teším. A kedy by to malo byť?

lulu73
17. máj 2010

podla mna to ani tak nechce ZOO ako nejaku velku chatu a najlepsie keby tam chodil aj vlak, nie vsetky mozu prist autom 🙂 ... a ZOO si urobime aj same ked sa tam zideme

martinex
17. máj 2010

ok,sak ja sa prisposobim,v podstate mi je to jedno,pojdeme autom,takze prideme kamkolvek 🙂

babulka123
17. máj 2010

teraz som volala s krstnou aveeelmi mi odporucala Patince.. len vychod to ma velmi daleko.. ale skusim zistit este u marcoviek, oni teraz mali stretko tak ze kde a za kolko a tak ..

lulu73
17. máj 2010

ja beham po nete odkedy mala zaspala....chcem kupit nejaky golfovo.-sportovy kocik...maly, lahky,skladny do auta a som aj na FB,skype,MK a kade tade...akoze nestiham

lulu73
17. máj 2010

inak aj my mame v juli dovolenku a potom deti, cize ak tak skor zaciatkom jula

blazka24
17. máj 2010

lulu som písala že čo sa u vás deje a ty len nechceš dážď ale návštevu asi čo ju odoženie 😀
inak ak by sme si dali do nosa, môžeme robiť aj my opice pre deti 😀

blazka24
17. máj 2010

babul patinec sú super bola som tam ale je to fakt v zadku sveta, to je na druhý koniec republiky pre východ 🙄

lulu73
17. máj 2010

ok, ty budes za opicu, ja za kravu 🙂)

martinex
17. máj 2010

baby a ja tortu upecem,hm??

karin.
17. máj 2010

lulu, blažka 😀

lulu73
17. máj 2010

mati...v lete sa roztopi, to donesies na zimne stretko 🙂))

adenka
17. máj 2010

ahojte baby,
a co tak toto http://www.hups.sk/ tam dole su dovolenkove vikendy... my sme tam boli tento vikend a je to super...

blazka24
17. máj 2010

lulu ja ako opica verejne uspejem, ale neviem či už nebudem za grcajúcu bárby čo som odučená čo len na štamperlík 😝

martinex
17. máj 2010

lulu neboj,to vyspekulujem 😎

karin.
17. máj 2010

maťka ja som za tú tortu to už budeme dovtedy štíhle 😉

lulu73
17. máj 2010

len pre info, Leri nas smiruje a odmieta sa vyjadrit k veci

blazka24
17. máj 2010

marti za tortu som aj ja, kľudne napeč rada sa nažeriem a môžem deťom robiť aj slona 😀

perla200
17. máj 2010

čaute patince sú super...beriem to🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre