Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
22. máj 2010

fuha..
a kedy spala?
skus ju rano skoru nejako udrzat hore.. mne sa osvedcilo chodit doobeda von, a tak okolo pol 12 dam obed, okolo 12 pol 1 ki dam spat a ked spi tie 2 - 2.5 hod, tak pekne vydrzi do vecera..

martinex
22. máj 2010

no torta hotova, celkom to islo,skusala som novu hmotu...torta trochu ulepena,ale sak to sa naucim 😀

babulka123
22. máj 2010

mata kde ty beres energiu?
ale uuuuuuuzasna je

martinex
22. máj 2010

micka diky.... a co ja ti viem? dam si pohat vina a ono to ide nejak samo 😀

mihouk
22. máj 2010

Martinex, fuuha, hned by som si dala kusok 😝 Nechapen kde na to beries energiu, ked je to len z toho vinka, tak to musi byt nejaka specialna znacka. Ja uz len tak do postele, na nic ine nezostava energia.

Zajtra zase pekny slnieckovy dnik, mozno ho to zmori ako dnes....

facovka
23. máj 2010

kokso mati,ja nechapem,ani tak ze kde beries energiu ale cas 🙂 krasa...
no tak nas fifo: na pohotovosti ze to len silna nadcha, dychanie aj krk ciste, tak dufam ze to tak ostane...vecer 38,2 po odpo, len revy a revy,on sa hrozne opusta ked je chory,mm vravi ze je ako ja 😀 davame kvapky,odsavame,vcera vkuse ale vkuse voda pod nosom,az okolo ust,ale dobre ze sa mu to spustilo,len voda,biele.....noc hrozna, dufam ze dnesna uz bude lepsie, za dve noci som spala asi 5h cisteho casu 😒 ale tak vyspim sa ked mu bude lepsie, chudatenku.....len nech mu uz je,potom som uplne bez nalady,ked je takyto ☹ nic ma nebavco....... a predavame ten nas kamrlik,asi som este nepisala oficko,ale tak uz sa par ludi bolo pozriet, tak ked boh da zbavime sa ho,a musime nutne do vacsieho, podla financii to vidim tak ze budeme s babul susedia 🙂

livia1
23. máj 2010

Mati super torta, len kde berieš na to čas? Nemá chybu, určite je aj veeeeeeeeeeelmi dobrá. mňam 😀

babulka123
23. máj 2010

ahojte...
a babul sa moooc tesi .. fac.. hehehe teda z toho ze budeme susedy nie z too ze ste chori.. dufam ze vam to rychlo prejde..

inak my noc... no nechapco...
od pol 9 do pol 8 rano v kuse... velebim toho kto vymyslel zaluzie vonkajsie...

martinex
23. máj 2010

ranecko....

baby no ja som nocny tvor,vecer ozivam a ked viem,ze ma caka nieco take prijemne ako su torticky tak proste ficim...ak by som mala zehlit,tak to radsej pojdem spat 😀

fac nech vam to prejde,uz by sa vas tie choroby mohli pustit,sak ty si si to tu vybrala snad za cely august 09 na rok dopredu 🙂

u nas sa este vykrikuje v postielke,urcite zase otrhava nalepky co ma na stene,ale hadam zalomi...o 1nej ideme k mame na obed-budeme griolovat..tak sa tesim na tortu,sama som na nu zvedava 😎

leri
23. máj 2010

cafte, nestiham ani citat.........robim v pizzerke casnicku.......som dopadla co........ale cez tyzden sa to hadam vyriesi a najdeme nejaku osobu co ma zaujem o robotu, lebo takych je malo 🙂
alex mal minule havariu, tak je dokatovany, nad okom monokel, ......podlomili sa mu ruky a narazil o stolik ked sa skriabal hore 🙂
jaaaaaj a ide mu dalsi zub horny hned vedla, ale nechapem........ten vedla bol cely biely pod tym dasnom ked sa prerezaval a toto vedla ma modre fialove.......ako keby podliate......je to normlane?????

babulka123
23. máj 2010

leri .. no pekne.. takto si privirabas? heheh
a kde mas alexa?

inak baby ja nechapem .. ten moj spachtosko spala celu noc, a teraz bola taka umrncana ze som ju polozila do postielky a hned zaspala ..neviem .. ale dala som jej normalne panadol , lebo mam pocit ze to su zuby.. pera zatata, sliny az po zem , a len tak zec pery stale ako keby fukala alebo robila brrrr.. aby jej to suchalo o zubky.. neviem .. ale v kazdom pripade len ruky a rev.. chuuuuda moje malinke

leri
23. máj 2010

babul, to by bol ten lepsi pripad.......dostanem za to akurat tak pusu na celo 😀

babulka123
23. máj 2010

leri .. heheh aspon ze tak ..

perla200
23. máj 2010

čaute aj my konečne noc ok....ale prečo o 6. h ráno kuviká?????
fac - myslela som na vásže si sa včera neozvala...dúfam že fifovi bude len lepsie....aj ja ked je mala chorá tak sa mi nechce ani žiť 😒
leri - už viem na čo si si robila Ing. 🙂 🙂

livia1
23. máj 2010

Ahojte, akovidím čaká nás krásna nedela. No my sme už poprvom spánku a ešte asiraz pojde okolo3 . Konečne začal spávat cez den 2x. ešte pred týždňom spal 3x za den.

zuzanakarolinka
23. máj 2010

čaute baby, my ani noc sme namali ok, aj tak bola o 6 hore,

livia a naša sa tiež asi rozhodla na 2 spánky, včera to tak bolo a dnes to vyzerá tak tiež 😉

livia1
23. máj 2010

Kuko sa rozhodoval 2 týždne či mu 2 spánky budú stačit, Ale dnes to je už jasné. Budí sa o pol7 okolo 10 zaspí, spí asi hod a pol a potom ide oddychovať asi okolo 15:00 a večer spí od 21:00-21:30

No už nech ide papať a pojdeme von do lesoparku, je vonku kráááááááááásne teplo, po byte štvornožkuje v bodyčku a krátkych nohaviciach.

zuzanakarolinka
23. máj 2010

štvornožkuje, tá naša na to ešte neprišla, na štyri sa dá, ale že aj treba začať chodiť, to jej ešte akosi neprišlo, ja by som rada tiež bola s tým spánkom ako ty, lebo začíname chodiť na plávanie, tak nech tam aj ideme, nie že budeme doma spať 😉

lizatko1009
23. máj 2010

nas nejako cudne stvornozkuje s lavim kolenom normal ide po styroch, ale pravu nohu neda na koleno, ale s nohou sa odpychuje, vyzera ako pavuk 😀

zuzanakarolinka
23. máj 2010

😀

livia1
23. máj 2010

lizatko 😀 toto robil aj kuko, tak začínal štvornožkovať. No vyspinkaný je a dolesa sme sa nedostali, lebo začaloliať ako z krhly. len čo som prišla dom , zvesila som prádloz balkona a do 5 minut už lialo.

livia1
23. máj 2010

Prad chvilkou sme sa s Kubkom hrali na gauči a začal Matkovi ukazovať papa, ked Matko išiel preč z izby a povedal ,,Kubko papa,,. Potom sme si spievali a robili ťapi, ťapi a to tiež začal robiť potom sám. 🙂 šikula moj malý. Tato bude prekvapkaný ked príde dom v júli

lulu73
23. máj 2010

ahojte

emma ma od rana horucku ☹ ani sopel, ani kasel, len horucka...prvy krat 39, teraz vecer 38,5 po odcitani.....raz som jej dala sirup nurofen......je taka apaticka, smutna, ocka ma take malicke smutnucke......tak uvidime co sa z toho vykluje

perla200
23. máj 2010

no možno šestka lulu....ved vy jediný ste ju nemali....ale dúfajme že nie...možno zuby....my sme zase vyhádzaní na líci...bolis me už dva dni vonku a bola natretá 30tkou faktorom....takktovie či nie nejaká alergia na slnko???? 😖

adenka
23. máj 2010

ahojte...
lulu zeby zubky?? drzim palce nech ste zajtra ok...

ani my sme nemali 6ku...ja ani neviem co to presne je... 😅

tak moja mlada chrni uz od 7...nechcela som spravit zasa tu chybu co vcera aj dat ju o 5 spat, tak uz od 6 bola uplne hotova... takze boc bude veselaaaaa a rano skoreeee.... ale hlavne ze je zdrava 🙂

babulka123
23. máj 2010

lulu ak nema nic ine tak to moze byt tak 6stka.. a hlavne ak sa horucka objavila z nicoho nic

my sa este len kupeme, tak ked ju ulozim sa ozvem..

lulu73
23. máj 2010

aden....myslela som na teba, ze ti to napisem" ze zeby zuby? " 🙂)))))))))))))) ale kdezeee, ved ona nema ani opuchnute tie dasna...nic ...nikde nic 🙂

teraz sa po pol hodinke zobudila, teplota klesla, ukecana je, vysmiata.....to bude divoka noc....vsetko sa nam poposuva a spanok v nedohladne...a uz sme spavali v noci da sa povedat uplne super.....nevadi, som vycvicena

iveta6384
23. máj 2010

Baby cauko, hlasim sa zo Slovenska... Nemala som kedy ani napisat. Je nam super uzivame si to, akurat nam chyba ocko. Ten pride az o tyzden. Pocitam, ze teraz sa sem moc casto nedostanem. Uz teraz mam docitat okolo 30 stran.
Co mate nove vy?
Vsetkym vymesaciam vsetko naj a dufam ze ste vsetci zdravucki... 🙂

zuzanakarolinka
23. máj 2010

asi tomôže byť tie zuby, moja segra tak chlapca tiež mala, tri dni horúčky 40 a potom zub 😉

lulu73
23. máj 2010

no a jasne ze za cely den zjedla z kazdej porcie len polovicu, ale vela pije a na dide by bola najradsej non stop...............6.tka trva 4 dni?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre