Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
25. máj 2010

babul co teraz myslis? to poobedie? mohli by sme chodit spolu,hmm? 😎

lulu sak nech len citaju a smiruju.... asi nemaju odvahu napisat,ci sa zapojit do diskusie 😒

martinex
25. máj 2010

inak prvy vikend co nepeciem ☹ co ja budem robit po veceroch? 😕

perla200
25. máj 2010

asi sa nas boja🙂))))))))))))) morky jedny

lulu73
25. máj 2010

alebo mozno nevedia pisat, iba citat 😝

martinex
25. máj 2010

tak vies,uz sa tu pozname nejaky ten piatok vieme o sebe vela a ked sem pride niekto novy,verim ze sa tu neciti moc prijemne,ked v podstate nema o nikom z nas ani sajn

leri
25. máj 2010

to sa da vyriesit sukromnou temou 😀 ale asi by sme ich nasrali 😀 ale nieze ma vyciarknete ked sem nechodim kazdy den 😀

lulu73
25. máj 2010

no jasne, ale myslim si ze zase su tu aj baby co si tu nepisali s nami ako tehotne a pisu si az ked porodili a zapadli uplne v pohode...ze Perla? 😵
no treba sa len predstavit a zapajat sa a je to....myslim ze z nasej strany nie je problem

perla200
25. máj 2010

to je tiež dobrý nápad a môžme nadávat kolko chceme 🙂

lulu73
25. máj 2010

leri...zase si smirovala???????????

perla200
25. máj 2010

no o lulu dakujem🙂))))))))) a inak aj tak tie nase deti už dávno nie sú pokladíky nie? 😀 😀 😀

lulu73
25. máj 2010

to existuje? tak si to zalozme...mne sa nechce o sebe vela pisat ked neviem kto ma cita

martinex
25. máj 2010

to je pravda lulu.... sukromna tema by ale nebol mozno zly napad....ale v podstate mi je jedno ze nas citaju...sak nech,ked nemaju co robit... a to ze nenapisu,mozno to je fakt ako si pisala 😀 alebo nam len nemaju co povedat 😝

perla200
25. máj 2010

ja som tiež za....

lulu73
25. máj 2010

no a ako sa to robi? to sa treba spojit s adminom a je to? no a heslo si poposielame v IP

perla200
25. máj 2010

ja sama neviem....ale potom mi napíste 🙂

martinex
25. máj 2010

ja to spravim....

aky nazov chceme?

perla200
25. máj 2010

augustoví čerti🙂

perla200
25. máj 2010

ale nie...navrhnite vy....ked mne behajú po rozume samé hovadiny

martinex
25. máj 2010

idem si dat kavu s mm a popremyslam,o chvilu budem spat... potom ju zalozim....

lulu73
25. máj 2010

tak sa volajme ze ZATVORENE

lulu73
25. máj 2010

pozerala som si tie sukromne skupinky a asi by sme sa mali volat August 2009 aj ked tu mame julove aj septembrove babatka?

babulka123
25. máj 2010

sukromna skupina vyyyborny napad..

matka nie to ze aspon jeden den mat pre seba..

babulka123
25. máj 2010

nohy na stole, soletky so syrom pripravene, panelak ide, ninka spi.. krasny vecer.

martinex
25. máj 2010

takze August 2009?

babul no to hej, veeelmi dobre to padne 🙂

bagaja
25. máj 2010

oooooo aké inkognito sa tu chystá....sa mi to páči 😉

lulu73
25. máj 2010

u nas je dospane....aj vcera aj dnes...da 30 minut po kupani a je hore s placom a tym ze je akoze chora, tak ju nechcem nechat plakat...cize mame veselo teraz...ziaden oddych sa nekona, pokracujeme do hlbokej noci v starostlivosti o nas pokladik🙂 August 2009 je asi ok, sme uz zvyknute na ten nazov...ci? a to sa tam potom ako dostaneme?

leri
25. máj 2010

ale hybajte............vari sa to chytilo.........lulu, funguje to tak ze povolis pristup urcitym ludom a ti sa tam dostatnu a ostatni maju smolu, je tam admin (ta baba co to zalozi) a moze ludi pridavat alebo vylucovat............ked sa bude chciet niekto pridat tak jej napise a ona ju doplni 😀

babulka123
25. máj 2010

to mi pride strasne strohe.. ale je to v podstate jedno ..

babulka123
25. máj 2010

a bezime..

blazka24
25. máj 2010

tak som tu, okúpaný sme, vyšpliechal všetku vodu do kvapky ale drichmať ani bohovy, neviem čo mám ešte urobiť, som mu dala čípok viburcol že aby ho chudáčika zuby netlačili a on ako keby dostal speed 😕

súkromnú tému beriem - ale po pravde že mi je jedno či ma nejaká oná číta?

lulu inak nechápem jedno, ak ona pracovala a poctivo sa starala o deti tak načo sa ozývala a radila ku skupine sociálnych vyvrhelov a zneužívateľov sociálnych dávok? nejak mi to nejde, alebo na účty za elektrinu nemajú ale na internet áno 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre