Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
11. jan 2010

zuzi aj ja, aj ja, aj ja ...

Pauluš, gratulka, ja by som možno tieš brala ale neviem či by som to zvládla asi ešte eee...

martinex
11. jan 2010

deina detto,ta kava ma najviac desi....ale zvyk je zelezna kosela,takze to pojde tazko ale pojde 😉

lenka tak to sa asi uz neozves 😀

lenka_66
11. jan 2010

zuzi, mati mate moj obdiv .na mna je to vela uz len citat.asi zacnem cvicit 😀 no uz to vidim sak nie som schopna rehabko cvicit ☹ .mne staci dat dole 5-6-kg skor zelatiny sa zbavit musim

bagaja
11. jan 2010

och ja ani nehovorím, ešte ma nepreškla depka po víkende z mojho tela ☹

martinex
11. jan 2010

lenka no ja som este nezacala,tak nemas moc co obdivovat 😀 ale cvicit chcem aj ja k tomu,tak uvidim co sa stane.... za pokus nic nedam 😉

z.vrablova
11. jan 2010

Znova 2 slehy po jedle... mna vystrie...
A na gastro mame ist az vo februari... ale ved jej nemozem zabranit hybat sa, nie??? Ona si to sama vyvolava

z.vrablova
11. jan 2010

Ideme sa hrat... zatial pa, ozvem sa, ked zaspi

lenka_66
11. jan 2010

zuzi, co chces od kombinacie reflux+prevracanie sa + ruka v ustach.ine ako grcky ani ja neocakavam.

mati , ty si to docitala ?

missy97231
11. jan 2010

paulus, gratulujem 😉
baby, dnes som sla autom pod dlhej dobe... to je des 🙂 tu v kladne je nasnezene, ako uz davno nie. kym som sa vyhrabala, a kym som zaparkovala v snehu... to bolo hrozne 😒 a naspat kym som zaparkovala pred domom... musela som si lopatou urobit miesto...no hruza 😕 dufam, ze pri tej namahavej cinnosti som nestratila mliecko. uz len to by mi chybalo.
a preco sa nesmie kava s mliekom? nedocitala som este 😒 ale tiez pijem iba s mliekom...

paulusa
11. jan 2010

dik za gratulacie, mam s toho strach, ale ked si pomyslim ze niekto sa snazi roky mat babo a nist, tak smy sme stastna rodinka a asi to tak ma byt.
fac- kukla som kocik, je super a cena?

martinex
11. jan 2010

lenka no citala som zaciatok a tie jednotlive dni ee

moja mama prave zobrala maleho,tak si idem dat kafco a ucit sa...ozvem sa vecer 😉

perla200
11. jan 2010

bože baby...nestíham čítat samé novinky.....paulus verím ti...ja som dnes pre to utekala k dr. lebo v piatok grcačky a včera odpadávačky....ale dostala som menzes a antikoncepciu....

z,vrablova - a bola tazká tá diéta? 🙂))))))))))))))))

ako nasa mala ma protestné dni - ani na ruky, ani sediet, ani nič...len chodit a chodit....tak sme isli kúpit chodítko som zvedavváááá.....

a inak som taká nastvaná na tých doktorov podrbaných.....mala už nema intoleranciu laktozy tak môžme pit hocijaké mlieko - a chcem jej dat bebu HA a nás dr. nam ju nechce predpisovat lebo nema asi ksefty s nimi....inak stojí 11 eur 400g a na recept 6 eur, tak musím nájst nejakú matku alergičku nech mi to na nu predpisuje alebo rovno vymením doktora...kua...tolko som sa s nimi nabojovala a teraz zase???????

perla200
11. jan 2010

a z.vrablova....aj nasa začala grckat tak som urobila poplach, volala gastro, násmu detskému atd...a nakoniec vysvitlo že mala sa prevracia na brusko a samozrejme grcká...tak vždy po polhodine po jedle jej nedovolím prevracat sa a vec je vybavená 😉

majovky_again
11. jan 2010

paulus,pisem ti IP

facovka
11. jan 2010

jeeemine,to som ja facovka, pisem ti tu IP 😉

eviqa
11. jan 2010

ahojte, tak sme doma z poradne. Máme 7600 g a 66,5 cm. Všetko je o.k. zaočkovali ho, tak dúfam, že to bude v pohode. Dr. mu dala na stehienko také dve náplaste, čo nemám dávať dole, vraj to pomôže a tiež homeo. Pred dalším očkovaním mám dať tie homeo už deň pred.
...tak vy dietujete? aj ja chcem. kto mi to pošle?

eviqa
11. jan 2010

paulusa a blahoželáme 😉

lenka_66
11. jan 2010

evi daj adresu

lenka_66
11. jan 2010

inac gratukujem a prajem nenasledky po ocko

lenka_66
11. jan 2010

evi tak kedy dame plavanie s drobcami? aby som stihla schudnut abo kupit vacsie plavky

eviqa
11. jan 2010

leni, na jar a ja to vidím tak, že u mňa budú nové plavky 😀

missy97231
11. jan 2010

leni, aj mne posli dietu... vyskusame 😀

eviqa
11. jan 2010

no leni pozerala som plávanie a najlacnejší kurz je v Barci. Tak uvidíme, snád máme ešte čas

bagaja
11. jan 2010

aj ja chcem s malou chodiť plávať ale až tak na jar...predsa menej babušenia...

iveta6384
11. jan 2010

Ahoj baby,
tak mi po ockovani vyzerame celkom ok, vyskieral sa rozpraval skolotocom atd... Cize den nezmeneny, dufam, ze to neznamena, ze noc bude na h...o. 😅
Lenka poslala som ti IP kvoli tej diete, aj ked mimozno bude zbytocna. 😅
Paulusa gratulujem, je dost mozne ze sa k tebe pridam, ale test este na to nemam odvahu, robila som si jeden 2.1.tak ako aj Leri a Adenka,ale to este nic neukazalo, aj som si myslela, lebo to bolo velmi skoro. Takze este tyzden pockam a potom velke odhalenie. Akoze bude to sok,pretoze to nebol plan tak skoro, ale couz.Clovek si povie,ze moze byt rad, ze sa mu postasti,niekto sa snazi roky a marne. Takze tak to beriem, aj ked to bude asi zaberak. Jeden sa postaviakurat na nohy a druhy bude vyhukovat s postielky, no parada. U mna este nie je nic iste, ale ako ty pises, presnepriznaky take iste ako minuly rok ked som bola tehu s Matthewom, zeby chalan zasa hahaha 😀 😀 😀 😀 😀

Babul poslala som ti tu Ip s tym menom co mam na FB a MK

martinex
11. jan 2010

baby len ja som nemala na zaciatku tehu ziadne priznaky 😀 tak zistim ze som tehu,az ked bude asi kopat 🙂

leri
11. jan 2010

jaaaaaaj, tak toto su mi novinky 🙂 paulusa gratulujem, ja som si nedavno robila test a tiez ma chytali hysaky, a to ani nehovorim co by som robila keby som tie // naozaj nasla........ale treba to predychat, nadstavit sa na tu situaciu a mas dost casu sa psychicky na to pripravit..........drzim palce 🙂 mne sa tie surodenecke kociare pacia 🙂
ivet.........tak ty stale nevies? ja som mrchu nedostala, ale povazujem to za vybavenu vec, kojim.....tak mozno som mala len raz a teraz zase dlho nebude,........aspon 5 rokov by nemusela prist 😀

iveta6384
11. jan 2010

Tak Matka ty to budes mat vesele... 😀 😀 😀

paulusa
11. jan 2010

no my sme to tiez neplanovali, ale radsej nejdem predbiehat. uverim ze je to pravda, az ked to zajtra potvrdi doktor. a myslite ze ked mam rovnake priznaky- ze to bude zase chlapec? 😒 ja chcem dievku 😵 .

paulusa
11. jan 2010

a ako pripravujete prikrmy, nad parou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre