Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
30. okt 2009

Dobre ranko...

babul tak potom sa dohodneme na tom senci...a teraz som si vsimla,kurz pre zaciatocnikov trva pol hodku,potom mas dalsie 2,5 volne....tak to neni dlho 🙂

lulu mi sporit nejdeme,aj ked som chcela,no nejak nam to nevychadza...a co sa tyka tej bolesti,mna len priserne bolia kolena ked vstavam,ale tie mam pokazene z volejbalu,cize to s tebou asi nesuvisi 😎

sisul tak to je dobry odrb! no neviem ako to dokazat,ale sak oni musia mat evidovane vydaje z bankomatu,ci nie? pripadne sak kazdy bankomat ma predsa kameru,tak nech si pozru zaznam ze ti nic nedal...no je to kazdopadne sila,hlavne teraz,ked je kazda koruna dobra

a my pohodka,maly sa mi stale prevracia na chrbat ked nechce spat,takze nerobim cele dni nic ine,len ho otacam 😀

a o tom babatku neviem,co sa stalo? napiste niektora co ste to videli

eviqa
30. okt 2009

dobré ránečko, máme sa fajn, včera som dospávala stredajšu akciu. Maroško bol zlatý, spinkal so mnou celý deň, ani raz nezaplakal. Asi tušil, že mamka je akokeby v inom tele. 🙂 a možno ma ani nespoznal, ked som sa k nemu ozývala s tým erotickým hlasom. Chudáčik, občas tak divne pozrel.

sisul 😒 ta to je fakt na infarkt. A nemajú pri bankomate kamery?

eviqa
30. okt 2009

marti, asi myslia to trojmesačné bábätko, čo zomrelo na syndrom náhleho úmrtia. Večer ho dali do postieľky, o polnoci ešte bol hore, asi papkal a potom ráno ho mamka išla prikryť, ale mal už modré pery a bol bledý. 😢
to je strašné, ja by som to asi ani neprežila, keby sa niečo také prihodilo mne. 😢

babulka123
30. okt 2009

matka.. davali vcera v spravach ze zomrel chlapcek 3 mesacny na SIDS,. ale ty to radsej ani necitaj.. lebo ...

a senec, vcera som to hovorila marekovi a hovoril ze pre mna je to podstatne vyhodnejsie, ziadna zacpa, mam kde zaparkovat, proste parada a km rovnako ako do BA.

a my si asi pomalinky posuvame hodinky v sebe, dnes vstala upone v pohode o 7... tak uvidime..

babulka123
30. okt 2009

jaaj a lulu mna neskutocne bolia chodidla a chrbtica... ale presne ako pises ked sa uz rozbehnem uz je dobre.. ale ked si na 5 min. sadnem.. no dovi dopo.. {skoro som napislaa dopi..heheheheh}

adenka
30. okt 2009

ahojky,

tak moja mrnava vcera zasa nic nenaspala... ja si nemozem pomoct ale stale mam pocit ze je hladna... toto dudlanie prska uz nie je normlne... vecer som jej spravila bebu, vytiahla asi 50, potom 2x potiahla z prska a normalne odpadlaaaa.... sa neprebrala ani ked som ju davala do postielky... sice sa potom este 2x strhla, ale uz len trosku pocuckala a spala... skor myslim ze ju tlacilo grgnutie lebo ani to chuderka nestihla...

sisul to je sila... ja si myslim ze to bol nejaky podvod, vies ako to bolo v spravach ze davaju zlodeji na bankomat tu blbost co nepusti von peniaze ale tebe to zarata tranzakciu... lebo inak by zistili ze to nebolo vydane... fakt by pomohol zaznam z kamery...

mati to dievcatko vecer ulozili do postielky a rano ju nasli mrtvu... SIDS... ☹ ☹

adenka
30. okt 2009

k bolesti, ja rano normlane vstavam so svalovkou 😠 ... a ked idem po schodoch tak doviiii fucim ako v 9. mesiaci 😠 😅

sisulka7
30. okt 2009

zevraj im bankomat ukazuje, ze peniaze vybrane boli, len neviem komu, lebo nam to nebolo. ale na ten zaznam z kamery sa asi pojdem spytat.

eviqa
30. okt 2009

sisul, len chod. Nejako sa to musí dať vyriešiť. držím palčeky

lulu73
30. okt 2009

ja som tiez videla ten prispevok, akurat som kojila.....a vravela som mm, ze keby sa to stalo nam, tak to je normalne na maslu...musi to byt hrozny pocit....ze rizikove su deti co su v zafajcenom , resp.ked matka fajci, nedonosene deti, dvojicky a deti co spia na brusku....do riti, najviac ma serie ze su to uplne zdrave deti a umieraju v spanku a nevie sa preco

babulka123
30. okt 2009

lulu sak to..

inak kuk fotku.. Ninka si prave dava svoju polhodinku.. a bez nufka by to neslo.. 😀 😀 😀

martinex
30. okt 2009

babul takze senec,ok? ja by sm chcela zacat od januara najskor,moze byt?

a to s tym umrtim,do puce.... teraz aby som mm dala opravit ten monitor dychu co mam od sestry a malemu to supla do postielky....
a to nas maly spi na brusku,ja byvala fajciarka...no very good.... 😠

adenka
30. okt 2009

lulu aj domca spava iba na bruchu...ja spolieham na monitor a aj na to ze uz je silna a krasne sa drzi na ruckach...

babul ninka je uzasna....zlataaaa 😵 😵

babulka123
30. okt 2009

matka.. sme dohodnute..

a co sa tyka SIDS.. asi tak... preto som si povedala ze nech radsej pipa a budem v strehu ale nech je tam..

aden dakujeme..

martinex
30. okt 2009

babul nina je bohovska s tym nufkom 😀

lulu73
30. okt 2009

aden aj ja davam malu na brucho, ale iba cez den a s monitorom...a je jedno ako je dieta silne, to s tym nesuvisi....do jedneho roka proste zaspia tak hlboko,ze zabudnu dychat ☹

babulka123
30. okt 2009

hej ona si to tatko da a ma pokoj, aj v noci kolko krat ju s nim najdem takto vselijako , alebo nos nacapeny na hniezde.. asi potrebuje mat nieco na nosteku..

martinex
30. okt 2009

babul mas mail

lulu zajtra idem ku kamoske na obed s malym,tak mm dostane bojovu ulohu opravit monitor 😉

lulu73
30. okt 2009

nam monitor pipal asi 5x....prve dva tyzdne a posledny krat asi pred3 tyzdnami a to cez den

babulka123
30. okt 2009

inak baby poznate ten pocit ze mate zatiahnute zaluzie lebo slnko svieti a akurat kam si sadnete a dobre sa uvelebite vam cez nimi pidi dierku svieti rooooovno do oka.. ide ma slahnut.. hehehehehe

lulu73
30. okt 2009

mati...v TV vraveli ze ho aj poziciavaju nemocnice...ale neviem ci vsetkym alebo len rizikovym detom

lulu73
30. okt 2009

babul 😀 poznam...a este ze sedkam si a okuliare vo vedlajsej izbe, mobil v predsieni,caj v kuchyni ba ja vsetko potrebujem mat pri sebe a nemam

martinex
30. okt 2009

lulu my sme dostali od sestry po jej synovi,len ho maly slahol o zem a nieco v nom hrka 😀 tak to drahy musi rozobrat a opravit

babulka123
30. okt 2009

lulu.. anoooo .. heheh poznam.. inak zistila som ze takto rano ked jej pustim hudbu z tv, music box alebo tak tak si pekne pospinka.. tak to aplikujeme.. a ked sa zobudi idem na chvilku asi von.. uvidime..

adenka
30. okt 2009

lulu domca uz tak spi aj v noci... zial inak nechce...vcera som ju dala na bok a o pol hodinu plaaac....
no spolieham na monitor...

babul poznam moooc dobre...sice zaluzie nemame, ale ja takto bojujem so zavesom 😀

adenka
30. okt 2009

my mame dnes poradnu, som zvedava kolko krpata pribrala

babulka123
30. okt 2009

a dnes sa mi neskutocne toci hlava.. no co uz.. ja som ten typ ze asi ked prsi a je zima tak mi to vyhovuje viac.. a vcera som vedela ze bude dnes pekne, vecer som skoro skapala pred TV ako ma boleli kolena.. boooze pisem ako 70 rocna zena.. ale sak co vysledky na vapnik v krvy na to mam.. heheheh

babulka123
30. okt 2009

lulu ja cez den vobec netusim lebo spava v kociku.. ale nastastie uz dlho u nas nepipal.. klop klop klop..

inak hovorili ze najavacsie riziko je tusim nad ranom okolo 6 ci ???

adenka
30. okt 2009

babul a beries teraz lieky alebo ako sa to riesi??

babulka123
30. okt 2009

aden beriem len od bolesti teraz.. este stale som sa nedostala k tomu ortopedovi.. ale vraj by bud.tyzden mal byt marek doma jeden den { musia si vycerpat dovolenku } tak asi zbehnem.. lebo toto uz nieje s kostolnym poiadkom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre