Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzujan
20. nov 2009

kolka a nevadi ze mala v noci vobec neplace od bolesti??? ona len pomrnkava, obcas pusti plac ale nie cassto.....mama tvrdi ze to je hrozna bolest a ked cez den koliku nema tak ani v noci.
Ale skusim nasadit tu bio gaju a uvidim.

kolka A cez den ste ako spavali?

lenka espumisan davam vzdy vecer po kupani, vidis mozno preto mi prvu cast noci pekne spi 🙂 ja uz fakt neviem a ako casto mam davat ten espumisan alebo biogaju? vzdy ked sa naje????

lenka_66
20. nov 2009

zuzu, pisu 25 kvapky.moja dr.povedala ze na den.ale nam to nestacilo aked som pocula ze niektorym mamickam dr.povedala ze aj 10-15 kvapky kazde jedlo tak som to tak neako davala.kedy ako mi vyslo a ako sa maly citil.niekedy 5 alebo az 10

kolka1
20. nov 2009

Zuzi, my sme tiez v noci neplakavali, iba sa pucil a tlacil. Plakal pripadne mrnkal nad ranom cca okolo 4 - 5, ked sa viac pucil a tlacil. Ked sa rano vykakal bolo vzdy dobre. A koliky sa zacali stupnovat, ked prestal kakat do kazdej plienky.

Cez den vtedy spaval celkom fajn, tahal doobe da 1 hodinu a potom 2 x po 3 hodinach spanku.

Co sa tyka placov tak tie boli az navecer, niekdy trvali aj 2 hodiny ☹. A co sa tyka nalad tak Borko sa vela usmieval ale ako lusknutim prsta zacal z nicoho nic plakat. To tie krciky.

Bio Gaja sa dava 1 x denne 5 kvapiek. Nam Sab Simplex nezaberal a ten je vraj silnejsii ako Espumisan.

stansun
20. nov 2009

ahojte kocky nic som si necitala len prispevok od zuzujan a normalne som v soku. Zuzi my mame presne ten isty pripad ako vy. My sme ale zacali iba asi pred 1tt. Ale presne ako pises vzdy v noci sa zacne krutit a nic ine nerobim len podavam dudlik, ja ju ale na ruky neberiem zatial dudlik vzdy pomohl na chvilku zaspala a potom zase to iste. Tiez ma napadlo zi to nema koliky ale to mi pride take zvlastne. Ona tiez spinka super od pol osmej do cca 00.30 a potom to zacne az do rana. 😢
Ja uz jej davam aj biogaiu ale zatial nam to nepomohlo a dnes ju uz berieme 14 den.
A ked mi papa cez den tak to sa mi zase cela skruca a tlaci tak som volala doktorke a povedala mi ze ju tlacia asi prdiky a tak nemoze poriadne papkat a ze jej mam dat espumisan. Takze od dnes jej nasadzujem pred kazdym papanim espumisan lebo pred tym sme ho pouzivali a bolo dobre tak uvidim. Inak my sme iba na UM.

lenka_66
20. nov 2009

sab sim... ani nam nepomohol.

stani , ja som davala rovno do flasky.

lenka_66
20. nov 2009

stanka, este k UM nedavaj hned ako spravis lebo tym ze to miesas s robi pena a to este zhorsuje.ja som uz vedela priblizne kedy bude jest.a tak cca 10 minut to stalo

stansun
20. nov 2009

ja davam na lyzicku mala mi to spapa v pohode, sa bojim ze ked jej to dam do flasky tak to zase nevypije 😖

u nas zase neboli ziadne place ani na vecer ale tiez sa mi stalo ze sa usmievala a za chvilu zacala mrnkat 😔

lenka_66
20. nov 2009

neboj aj ked vsetko nevypije ked sa to zmiesa tak do celeho mnozstva.cize daco tam bude.
no je pravda ze ja som taky problem ze nevypije neriesila 😀

kolka1
20. nov 2009

Babulky idem. drobcek sa zobudil.

stansun
20. nov 2009

leni ale tak tvoj je iny papkac to s nasimi babatkami sa neda porovnat 😀 😀 😀

ja je davam hned ako zarobim 😒

martinex
20. nov 2009

baby pomoooooc.... mne niekto vymenil dieta...

v noci som zase vstaval asi 5x... isiel spat o 9tej, potom o 11tej jedol, 1.30,3.30, 5.30 a 6.30 definitivne hore... skoro ma porazilo... som vypluta a najradsej by som si dala prasky a spalaaaa aspon do vianoc...

mam taky pocit,ze sa nevie dojest..moze byt ze mam malo mlieka??? sak chce jest kazdu 1,5 hodinu ☹

lulu73
20. nov 2009

ahojte
nam sa posledne dni uplne pokazilo spanie...my uz poriadne ani nespime...sme aj 5x hore...Emka neplace...iba sa usmieva a pozera a meta nohami, rukami, vypusta bublinky, obcas sa puci alebo mrnka, kojime aj kazdych 30 min, ako sa jej paci

ja som unavena a boli ma hlava

stansun
20. nov 2009

matka a nie je to z toho ze bol ockovany? Mozno je este z toho taky nesvoj a potrebuje ta iba citit ze si s nim

lenka_66
20. nov 2009

mati , marek stale tak strajkuje ked ma tyzden delitelny 3.od utorka bude mat 15.tak sa uz netesujem

martinex
20. nov 2009

lulu mi detto.... som z toho na nervy ☹

lenka_66
20. nov 2009

lulu , no povzbudive slova ti napisem.vcera vecer som si citala co sa tu dialo.sedel pri mne drahy a cital si tiez.nakoniec povedal nech ukazem tvoj album ze sa mu pacis 😀 .podla prispevkov

martinex
20. nov 2009

stanka ja neviem... skor myslim ze mame spurt a preto ma celu ide zjest

lenka_66
20. nov 2009

mati , no nevedela som si spomenut na slovo spurt.ale zatial stale v 3,6,9,12 t.sme ho mali

stansun
20. nov 2009

no aj to je mozne ja nikdy neviem kedy mame spurt niekedy mam pocit ze aj kazdy tyzden 😅

martinex
20. nov 2009

no my sme boli dlllho v pohode,az teraz sa to nejak zmenilo....no nic,hadam sa to zase spravi 😉

zuzujan
20. nov 2009

stansun tak som rada ze nie som sama, myslela som si ze len ja prezivam taketo noci, aj ked ty to mas zatial len tyzden, ja som si uz na nespanie akosi zvykla, cez den fungujem......

skusim nasadit tu bio gaju, budem davat castejsie espumisan a uvidim......

inak vcera mi spala poobede skoro 6 hodin a to sa ani nepohla, tak sladko a spokojne spala....neviem preco to je iba v noci

baby diky za rady, dufam ze nieco pomoze

lulu73
20. nov 2009

lenka...jasne ze sa mu pacim...my panny sa citime na sto honov !!! aj on je od prirodzenia taky inteligentny a vsetko vie???? pozdravujem

lenka_66
20. nov 2009

zuzu, drzte sa 😉

lenka_66
20. nov 2009

no tak to ma nenapadlo , odovzdam 😀

lulu73
20. nov 2009

a dufam ze aj vsetko poriadne kritizuje

lenka_66
20. nov 2009

ooo tak to ano , on je pan dokonaly a sme rodinka uzasnych 😀 .no a este je to moj pan monk 😀

lulu73
20. nov 2009

ja uz monk nie som aj ked vsetci tvrdia ze som ...ale oni tomu nerozumeju....mam vsetky antbakterialne pripravky ktore su na trhu 🙂

bagaja
20. nov 2009

ahojte

no byt som popratala dieťa vyšupla na balkón a tvári sa že spí, len ako dlho 😖

lenka_66
20. nov 2009

on je monk v depke kedze uz to je o inom ako ked smo boli 2

martinex
20. nov 2009

no nic,idem sa ja ucit.... pekny den kocky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre