Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
20. nov 2009

čaute kočky...ako čítam tak som neni sama....nam sa ani tak nepokazilo spanie, ale zmenil total režím.....každý den je iný....napr. dnes sme vstávali ráno o pol 10....zaspala večer o pol 10 a o 2.hore a hned zalomila a o 6. bola hore do 7 a schrupla do pol 10.....ale krásne spinkala v kolíske ale včera za nič na svete....dve hodiny som ju tam dávala a dve hodiny plakala...tak do jej milovaného kočíka...môže to byt že sme na novom dome a musí sa adaptovat? myslíte že to bábätká vnímajú????

babulka123
20. nov 2009

perla.. na 1-0000000000000000000000000000000 percent.. urcite..

ona si zvykne neboj.. nam to tiez trvalo ked sme sa vratili a to sme boli prec len 5 dni..
je to iny "smrad" teda vzduch, iny priestor, vsetko je ine..

martinex
20. nov 2009

baby toto je v prdeli...ten moj maly akoby vedel ze sa portebujem ucit a ani za toho boha spat.... uz 2 hodiny som neprecitala ani riadok.... teraz je chvilu ticho,tak hadam zaspal.... kurnik sopa,ze ja som si to nechavala na poslendu chvilu 😒

babulka123
20. nov 2009

matka.. sak to to.. hehehe uz to neni co to byvalo co heheheh???

martinex
20. nov 2009

babul ani nevrav.... ale teraz sa mam aspon na koho vyhovorit...predtym to bola len moja vina 😀
ale co,nejak to zajtra zmaknem...vecer porobim tahaky a bude dobre 😎

zlatik co s tym nasim rande?

babulka123
20. nov 2009

tak tak aspon tahaky narob.. heheh e

no ja som bud. tyzden free.. ale neviem ci sa niekto este prida alebo nie???
lulu, fac? kolka?

martinex
20. nov 2009

babul tak ak ta mozem poprosit,posli babam IP spolocnu,ja idem dat kafco a rychle s ucit... maly sice nespi,ale aspon potichu lezi...

potom dobehnem,ze jak to dopadlo 😉

sisulka7
20. nov 2009

perla, my sme po prestahovani totalne zmenili rezim, mala nam revavala do tretej v noci, ale po dvoch tyzdnoch sa to upravilo a uz je ako anjelik. Pevne nervy zelam.

slavkicek
20. nov 2009

ahojte 🙂
adi, mala to bude mat z toho, ze si dava rucicky do pusy 😉 nas adamko to mava tiez 🙂 ale ten by si ruky najradsej zjedol 😒 od vcera ozuzlava uz aj hracky 😉
babul, u nas mm robieva teraz aj vikendy, takze som na vsetko sama a mam uz toho dost 😒 ale vraj tento vikend robi posledny 😵
lu, auto 😒
mati, ucenie nezavidim...mne by sa veru nechcelo 😒 ale neboj nic v pohode zvladnes...si sikovna 😉

babulka123
20. nov 2009

bratislavske baby mate IP

martinex
20. nov 2009

tak ten moj pokladik este spinka...ja uz mam vsetko precitane,idem sa obliect a pojdeme von...vecer porobim tahaky a mozem ist zajtra na skusku 😵

blazka24
20. nov 2009

byby som vypľutá jak žuvanec, malý po očkovaní horúčky 38 a už to ťaháme druhý deň, asi zaspím po sediačky....
čítala som o vašom spaní - nie je to aj tým počasím? malému sa tiež pokazilo spanie a to sme prekrásne spávali.....

bratislavské baby aj ja kcéééééééééééééém IP 😀

marti tak držím palce, mňa ťahák vždy hrial v pravom vrecku 😀

bay
20. nov 2009

Babul, nemam ☹

bagaja
20. nov 2009

no už sme doma ale taká hnusna hmla sadla, blééé a to tak pekne bolo ked sme išli.

mati tak zajtra držím palce, a ťahaky musia byť aspoň pre dobrý pocit ale ja som vždy použila 😝

bay
20. nov 2009

Slav, dakujem 😉

martinex
20. nov 2009

no sme doma, vonku je 5stupnov,kosa ako v ruskom filme...ale maly spokojne spal... idem varit pre manzelika...kupila som mozarellu a sunku,tak tym naplnim kuracie prsicka..k tomu peceny krumpel 😀 mnaaam... a este mu chcem upiect kolac.. slane uz asi nestihnem, mam len jednu trubu ☹

ale hlavne,ze by som sa mala ucit 😀

bay preposlem ti

lenka_66
20. nov 2009

pekny vikend prajem 😉

lulu73
20. nov 2009

;dobry vecer
dnes mame 13 tyzdnov, zajtra 3 mesiace...pridala som fotku z dnesneho prelomoveho dna 🙂

martinex
20. nov 2009

lulu uzasna foto... emuska je veeelka kocka 😉 aj s tymi slinkami

lenka_66
20. nov 2009

lulu, hej prave som kuk,mala je kocka a ake ma velke mihalnice.inac pekne si to k tej foto napisala 😵

lenka_66
20. nov 2009

mati sko? tahaky uz mas abo nebodaj si to zvladla lavou zadnou

martinex
20. nov 2009

lenka cast som uz spravila, este to vidim tak max na hodku a bude to...

lulu73
20. nov 2009

dakujem, pridala som este par

lenka_66
20. nov 2009

mati to zmaknes 😉 .ja som sa nikdy neucila .tym ze som si robila tahaky sa mi to aj do hlavy vtrepalo

baby ako sa vola / aky je to vztah. 2 babky medzi sebou.teda 2 svokry abo ako to napisat

facovka
20. nov 2009

lulu,ta tvoja mala je neskutocne nadherna,fakt...ani neviem ci som tak krasne devcatko uz videla, tie ocka,vlasky, juuujj...ideme uspavat zlobrov..pa 😉

martinex
20. nov 2009

lenka tusim snacha,je jedna druhej,nie?

a ja sa tiez neucim,len si to citam..

lenka_66
20. nov 2009

moze byt mne sa mari svacha takze asi take daco.

lulu, nechces byt moja snacha ??? taku kocku nevestu by sme brali 😵 😵

lulu73
20. nov 2009

lenka...u nas sa tomu hovori svatka....noked Emka bude suhlasit, jasne 🙂 spolocne pojdeme do dochodku, sme rovnaky rocnik...budeme si rozumiet 😉

lulu73
20. nov 2009

fac...dakujeme...mali by sme ist do nejakej sutaze kym mame vlasy...obidve 😝

martinex
20. nov 2009

lulu a co s tym stretkom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre