Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
24. nov 2009

no mozno casom sa to zlepsi.aj moj mladsi brat spal tak malo a teraz (23) by spal 30 hodin denne keby sa dalo.
este k tym flasiam ja mam sklenenu a tak sa nezanasa ako plastova.

blazka24
24. nov 2009

wenka ty krmiš slona? /neuraz sa prosém ale my sa ledva dostáva k 200 ml a to je už čo povedať na malého/ 😀

leni tak sklenenú som chcela tiež lebo je lepšia do ohrievača na fľaše, takto nie a nie odhadnúť teplotu, ale nestíham chodiť po obchodoch, dnes som ledva tie pyžamká kúpila a muž už nervačil že čo toľko vyberám 😖
keď sa skončí chrípkové a malý povyrastie budeme behať po obchodoch už spolu s krpcom 😀

wenka
24. nov 2009

blažka - ale on toľko zjedol za celý deň!! 😒

blazka24
24. nov 2009

weni tak to ja nerátam, po pravde to ma nikdy nenapadlo 😝

wenka
24. nov 2009

noo, naše detičky by mali denne zjesť cca 150ml/kg vlastnej váhy. Keďze Maťko má 6,650 kg, mal by papať cez 900ml denne. Kým jedol okolo 700 a bol spokojný, tak som to neriešila, ale 500 je dosť málo a vyzeral byť hladný, keď som ho ukladala spať 😢

tak ja už idem tiež ľahnúť, veď zachvíľu aj kŕmiť možno bude treba, určite sa zobudí skôr.

prajem dobrú noc maminám i drobcom

blazka24
24. nov 2009

wenka veru idem aj ja do hajan, uvidím čo vymyslí ten môj výmyselník či nebudeme zase o 1,30 hrať len hru vypľujem dudel daj dudel ale jesť nehrozíííííííííí

martinex
25. nov 2009

dobre ranko...

to som tu prva?? to sa dlho nestalo 😀
my v noci klasika 2 jedenia, a o 6tej rano definitivne hore,cize o chvilu sa pojde spat 🙂

katkav
25. nov 2009

dobre ranko,
my sme vcera boli na kontrole, Tomasko vazi neuveritelnych 7470 gramov, ockovat nas este nemohli, nema to este zahojene. Tiez sme boli hore v noci dvakrat....raz bol velmi pocikany a raz papal. Vstali sme pred siestou, tak uz mam aj pozehlene, aj sme sa hrali, a uz spinkame 🙂 martinex, kde byvas v Senci, ja som povodom tiez Sencanka, vydala som sa do BA a to som dlhe roky tvrdila, ze by som tu v zivote nemohla byvat. 🙂

martinex
25. nov 2009

katka byvam v Bernolakove,takze nie priamo Senec... a to stym tvrdenim..vies ako sa vravi, clovek mieni zivot meni 😀

lenka_66
25. nov 2009

zdravim,
no nasa noc krasa.marek sa vyspinkal do ruzova vstal o 7.no mamka to mala prerusovane.kazdych 15-20 minut vychadzli z postielky vzdychy , stony , delove rany a neidetifikovatelne zvuky 😀

sisulka7
25. nov 2009

dobre ranko kocky, tak my sme tiez mali klasiku, zaspinkala okolo pol deviatej vecer, okolo pol desiatej sa zobudila, ze uz je vyspana, tak sa pol hodinku pohrala este na deke, dala som jej papat a krasne zaspinkala a vstavala o pol osmej.
No a o pol osmej sa napapala, vykakala a uz spi znova. Este ma noc 🙂

sisulka7
25. nov 2009

leni tie delove rany pozname 🙂 najviac vzdy prdime nad ranom. A ten smrad. 😀

martinex
25. nov 2009

lenka z jednej strany prdi maly a z druhej chrape drahy...idealnejsie prostredie na spanok nepoznam 😀

katkav
25. nov 2009

nevadi, lepsie, ked sa vyprdia a nebolia ich bruska akoby sa zvijali od bolesti. Bernolakovo az tak velmi dobre nepoznam, ale aj tam sa asi dobre byva...v rodinnom domceku to musi byt parada 🙂

martinex
25. nov 2009

katka ma to svoje vyhody aj nevyhody... ale da sa..

lenka_66
25. nov 2009

mati , no ja az z vedlajsej izby pocujem starkeho chrapat

martinex
25. nov 2009

lenka to sa dobre..ja to mam ako keby som sedela v prvej rade

katkav
25. nov 2009

no ja osobne snivam od domceku, lebo byvame v panelaku a kazde rano nam smrdi zachod, co sused pod nami, sa nevie bez cigarety vys...t...neznasam cigarety, ak nahodou zabudnem zavriet dvere na wcku, tak ked sa vratim domov z vonka, tak nam smrdi cely byt. V lete to budete mat super, maly sa bude moct hrat v zahrade...tu sa clovek bude asi bat maleho pustit na travnik, ked to je plne... od uvedomelych psickarov ☹ lenka pozeram, ze Tomasko nie je najtazsi...super, uz som si myslela, ze je to najvacsi valibuk...tiez ho len kojis?

lenka_66
25. nov 2009

to poznam ☹ .stale som zdrhala z spalne.vlastne to trva aj teraz

marek zaspal a moj plan bol si s nim schrupnut.no nic erdzanie ma predsa prednost 😀

blazka24
25. nov 2009

ahojte zlatíčka,

tak kooooooooooonečne pohodová noc, malý sa zobudil síce o 3,30 ale to len sme nasadili dudulu a spal ako zarezaný /asi je to tým, že baterkoval do pol noci/ o šiestej sme krmili bez klasického plaču že už ani sekundu nevydrží a doteraz ma nechal spať 😀
vonku svieti slniečko tak super nálada až na ten mokrý chodník ale aspoň kolieska od kočíka nebudem musieť drhnúť.....

lenka_66
25. nov 2009

katka, my sa nevieme dojest nam aj UM je malo.marekovi by ani tie najvacsie mliekarne nestihali nieto moje 2 mini smiesne 😉

sisulka7
25. nov 2009

ja zasa snivam o chalupe, niekde na kopaniciach, kde lisky davaju dobru noc, kam by sme vzdy na vikend alebo prazdniny vypadli. U nas su pozemky nekrestansky drahe na stavanie domu a su to len take prdince, ze traja susedia ti vidia pomaly do ust, to uz mi pride, ze mam vacsie sukromie v panelaku. Tu som spokojna. 🙂

lenka_66
25. nov 2009

blazka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer aj k noci a samocisteniu koliesok 😉

lenka_66
25. nov 2009

ja nestazujem .byvam v panelaku (mestke dieta som) na vikendy chodim k svokre.dedina ma 300 ludi a oni su posledny dom v dedine.vzadu za domom potok a velky les.

blazka24
25. nov 2009

lenka tak môj malý stiahne už 200 ml na jedno papanie - som v šoku a to je najľahší z vašich detičiek......a veru je to super, konečne som sa vyspala a malo to aj iný podton - muž musel na nočnú tak som mala celú posteľ pre sebaaaaaaaaaaaaa 😀

sisulka čítaš moje myšlienky, tiež chcem chalupu niekde na liptove, kde keď sa zobudíš budeš mať ako v tom liste z kanady samé biele hov.á a budeš musieť odhadzovať sneh, v krbe praská drevo aaaaaaaaaach to je krásny sen a teraz sa preberiem.......... 😀

lenka_66
25. nov 2009

blazka ale ty kojis , predsa mm je lahsie na zaludok a viac sa vstrebava ako UM

sisulka7
25. nov 2009

no kocky, idem varit aj ked sa mi vrcholne nechce. Neznasam varenie, pecenie mi nevadi, urobim x zakuskov, ale varenie to je otrava a navyse mm je zvyknuty, ze musi byt aj polievocka aj hlavne jedlo aj na obed aj na veceru, lebo obaja rodicia boli uz v dochodku ked sme sa zoznamili tak mal full servis, ach jaj.

blazka24
25. nov 2009

leni ja a kojím? nieeeee od dvoch mesiacov aj tri týždne je malý na UM /nutrilon AR/
tak moja svokra je z malebnej liptovskej dediny ale bývam v NR tak každý deň tam nie sme a ja som panelákove dieťa naši bývajú v paneláku aj keď v malom meste 😠

dievčatá ja stále ešte nemám červenú mrchavú - dokyna mi nechce dať antiku pokiaľ nezačnú krámy, no malý pôjde skôr na vysokú a ja budem v prechode až mi začne, je to normálne? vy už všetky máte ?????

sisulka7
25. nov 2009

blazka, ja mam aj momentalne 😒 a to kojim. Vobec by mi nechybala, ale nie je pravidelna ako predtym a mne doktor predpisal antiku hned po 600nedeli, nasadzovala som a este som kramy nemala.

blazka24
25. nov 2009

sisulka úprimnú sústrasť s varením, som na tom podobne, vrcholne varenie neznášam a svokra tiež mm naučila na ful servis a ja odučila.........na večeru len keď je toho dosť a každý deň nem varím 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre