Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzujan
30. nov 2009

ja som neznasala zehlenie a teraz pri nom relaxujem - milujem zehlit vecicky pre malu, aspon nejaka uchylka 😀

babulka123
30. nov 2009

evig.. no hovorim uz je to tu .. hehehe
my mame pol hodku za sebou , prve som ju dala do lehatka ale vydatne protestuje, lebo to co tvoj maly len sediet a sediet.. toto je to blbe obdobie ze uz sa im nechce lezat a sediet este nevediea.. des.. heheheh

lenka_66
30. nov 2009

zuzu , tesim sa ze si uz vyspinkana 😵 , nech vam to ostane

lenka_66
30. nov 2009

babul , este chce vidiet svet z vrchu 😝

babulka123
30. nov 2009

zuzu s tym spanim budes mat pravdu lebo babatka vraj citia mlieko z maminy ..

zuzujan
30. nov 2009

aj chlapi to inak beru, ja sa zobudim na kazde prdnutie a suchnutie.....chlap spi kym dieta neplace, takto sa vyspime vsetci

lenka_66
30. nov 2009

zuzu, mudro vravis co vravis 😉

martinex
30. nov 2009

no ja som tu mala prave plynarov,menili plynomer...musela som s nimi do garaze a davat bacha aby nieco nezobrali, mm tam ma kopu naradia... maly zatial doma reval,lebo sak preco by mal spat,nie?
do toho prisiel sused,ze mi bude behat po pozemku,tak aby som sa nezlakla,lebo potrebujem zaizolovat jednu stenu... a z s este mojim dedkom,spravili branku medzi pozemkami,tak aby som vedela...ukazal mi kde a aj ako sa otvara...ze keby som potrebovala utiect,lebo sak clovek v dnesnej dobe nikdy nevie... neviem ci mi to pridalo na klude,ale aspon viem,ze mam kade utiect keby bolo zle 😀

lenka_66
30. nov 2009

mati len sa nepotkni vtdey ti btanka bude na ... 😀

martinex
30. nov 2009

lenka 😀

babulka123
30. nov 2009

zuzu.. hehehe

matka unikovy vychod nikdy nieje zly..

a baby poradte ako zabavit dieta co uz nechce lezat bez toho aby som ju mala stale na rukach? ja som asi neschopna matka ale neviem ako ju zabavit.

martinex
30. nov 2009

babul no blbe je ze nechce byt v tom lehatku,lebo mi na nom ficime vacsinu dna.... ale nebyt toho,tiez by som nevedela...takze som ti vlastne neporadila 😅

babulka123
30. nov 2009

no sak to .. ale budem ju tam davat asi castejsie nech si zvyka.. alebo do stolicky .. neviem uvidim

lenka_66
30. nov 2009

babul , tak sme 2 neschopne.my pozerame z okna , lietame lietadielko,tancujeme na maju ale to je vsetko na rukach

lenka_66
30. nov 2009

marek rad vsetko sleduje.lehatko ako tak no zato ta deka s hrazdickou ani vidiet nie este ho polozi.asi prisiel nato ze ked tam lezi tak je sam

zuzujan
30. nov 2009

nam zabera na 15 min hrazdicka....

babulka123
30. nov 2009

lenka aspon ze nie som sama.. hehehe

no u nas este ako tak funguje ohradka. ma tam zavesene hracky a s tm dokaze nejaku dobu fungovat.. ale nie dlho .. kolko krat len tak vyvrati hlavu ku mne pohlad do blba ze ako toto mam robit zely den ved ja sa nudim ..

zuzujan
30. nov 2009

babulka ale ozdob stromcek, daj tam svetielka a to malu zabavi 😀

lenka_66
30. nov 2009

babul, asi tak.myslim ze je nas viac.na brucho tiez nehrozi.2x sa pretocil na chrbatik a sa zlakol tak teraz uz nechce.

babulka123
30. nov 2009

zuzu ver mi alebo nie ale uz som nad tym rozmyslala ale co potom na vianoce .. hehehehe

lenka_66
30. nov 2009

babul , mareka aj riekanky prestanu bavit bo lezi.no holy by hadam aj jest zabudol 😀

zuzkamilko
30. nov 2009

aj ja sa pridavam k vam,ja maleho premiestnujem,raz na hraciu deku,raz na postel,raz do postielky......vsade ho to chvilu bavi:((((

bagaja
30. nov 2009

no moja malá vydrží v pohode v lehatku skoro celú dobu medzi spánkom, a ked nie lehatko tak deka a hrazdička, alebo posteľ tam sa točí .... ale musím byť v izbe a prihovárať sa jej a ked vie že som tam tak oki. 😉

babulka123
30. nov 2009

tak ohradka uz nefunguje idem skusat nieco nove.. ozvem sa o chdilu lebo pojde spat.. jheeeej

lenka_66
30. nov 2009

hlavne ze stihame erdzat 😀 .a obed mi prihorel

babulka123
30. nov 2009

lenka.. heheheh sak to to .. a co varis ? daj inspiraciu

no baby pooo dlllllhej dobe sa jej paci v stolicke , pridam o chvilku foto

bagaja
30. nov 2009

Manželia Novákoví prišli k zubárovi. Na pánovi Novákovi bolo
> vidieť, že sa ponáhľa. Vraví zubárovi: "Pán doktor, žiadne
> vymýšľania. Žiadne umrtvenie, žiadne prášky. Jednoducho len vezmite
> kliešte a vytrhnite to." "Obdivujem Váš stoický kľud. Kiežby som mal
> viac takýchto pacientov. Tak mi ukážte, ktorý zub to je." "Mária,
> ukáž mu ten svoj zub!"

babulka123
30. nov 2009

pridane

lenka_66
30. nov 2009

tak ja som len stuhanku na slivkove knedle spalila.a dalsiu uz doma nemam.tak si ich da s maslom ako buchty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre