Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
3. dec 2009

dakujeme..

eviqa
3. dec 2009

babulka, skúsim, ale ked som mu dala menej ako 180 to predposledné jedenie, tak by si mala vidieť ten cirkus. on ked je hladný kope ľavou nôžkou, tak sme sa s mm smiali, že už mu dať len bicykel a môže sa voziť po byte 😀 no ale niečo musím vymyslieť. no na druhej strane mu to možno stačí, lebo v noci sa nezobudí, že je hladný /klop-klop/.

babulka123
3. dec 2009

evig.. ja viem ale ide o to aby sa to naucil aj potom ked bude velky.. teda vacsii..
skus ho dotlacit potom cajom.. jemu kym do tej malinkej hlavky dojde ze je najedeny trva.. aj u nas su obcas cirkusy..

eviqa
3. dec 2009

babulka, no budeme sa musieť nejako snažiť ho okabátiť. Len či sa dá? 😀

babulka123
3. dec 2009

nooo ako sa hovori ty ho musis okabatit skor ako on na to pride.. hehehehhe

facovka
3. dec 2009

babule,nestihacka citat spatne,ale sme uz hadam oki, oli sice ma sopliky,ale biele, tak odsavame, fifo vyzera ok,my tiez 😀 tesim sa,dufam ze sme si choroby uz odkrutili aj na dalsi rok minimalne,kua, lebo to vam poviem mat chore deticky ciste peklo 😔
len citam eviq,ze 180ml, parada, my ked 150ml vypijeme, tak doma oslava,aj to potom vygrcne dost 😠 mam podozrenie ze ma tichy reflux,negrcia prudom,ale vela x este aj hodku po jedle,aj viac ☹ no co uz...inak po poradni mame 6100g 😉

babulka123
3. dec 2009

fac.. aj my grckame stale nonstop cely den , furt jej nieco vybehne ale neriesim . neplace pri tom ani nic tak pohoda.

facovka
3. dec 2009

ved prave,ja som mu dala do postielky ten vyvysovaci vankusik antirefluxovy, tak aspon ieco nech ma, nech sa mu nevracia,aj tak teraz nervaci, bo ho sople dusia ☹

sisulka7
3. dec 2009

kocky, tak nasu krasku som uz o pol deviatej zobudila, lebo sa mi zdala nejaka tepla a akosi sa jej nechcelo vstavat, no ale nastastie teplotku nemala, napapkala sa, vyzderila na mna a teraz pokracuje. Vodar prisiel zapojit umyvacku, tak idem veselo studovat navod. Joj ako sa tesim. 🙂

lulu73
3. dec 2009

dobre ranko

ja som uz rano absolvovala zubara.. o 7:00 hod som uz sedela v kresle......v noci od cca 1:00 som bola hore da sa povedat nonstop, pretoze mala nechcela spat a chcela iba didku...robi to uz vyse tyzdna...dnes mame popradnu a tam sa poradim co a ako a idem uz aj ja prejst na dokrmovanie UM .....skusim najskor na vecer a postupne aj cez den...som zvedava

baby vy co ste prestali kojit, vam mlieko len tak zmizlo? lebo ja ked dlhsie nekojim, ze mala cez den spinka, tak mi zacne vytekat....

martinex
3. dec 2009

lulu myslis ze je hladna,preto sa v noci budi? lebo aj mne dado je hore tak 4x za noc

martinex
3. dec 2009

inak som sa vam zabudla pochvalit... vcera o pol7mej vecer som davala malemu jest v spalni, samozrejme sme pri tom obaja zaspali... mm isiel z prace a nieco odo mna potreboval, volal mi 7x, ja nic,lebo sak telefon v obyvacke a ani som to nepocula...tak chudak cely vydeseny letel domov,ze co sa stalo a nasiel nas spat v spalni... 😀 som ho trosku vystrasila nechtiac

jajkar
3. dec 2009

caute baby,
chcela by som poprosit baby z BA, dnes tak otvaraju Brendon, ze ked tam pojdete, tak napiste o tam maju a ake ceny, ci sa mi tam oplati ist ese pred Vianocami 😉 😉 😉

inak citm, ze sa vam babatka prevracaju, ale u nas an naznak, iba sa vie vytocit ako paragraf, az si niekedy myslim, z sa zlomi v chrbatiku 😀 😀 😀 ale to je asi tym, ze my u mame cosi cez 7 kg, tak sme tazki 😲

jajkar
3. dec 2009

pisem ako tatar.....hm s malou na kolenach 😀 😀 😀

sisulka7
3. dec 2009

lulu vzdy lepsie dokrmit nez nechat dieta hladne. Vsetci mi hovorili, ze ked zacnem davat umele, tak materske pojde dolu vodou a hlavne ze sa mi nebude chciet odstrekovat, ale odstrekujem stale a stale dokrmujem max 2 x denne ked uz nemam materske. A mala spinka celu noc bez prebudenia. Napapa sa o osmej, pohrajka, potom sa napapa znova okolo desiatej a spinka v priemere do osmej. Ja si tiez myslim, ze nieco na tom dokrmovani bude, lebo ked som nemala este umele, tak sme kolkokrat boli do tretej rana hore, co mala cicala, ale nevedela sa najest a ja som uz nemala odstriekane, bolo to na maslu. Dieta hladne, mamina nevyspana, tatino tiez nie. No nechcela by som zazit znova. 😢

martinex
3. dec 2009

jajkar a kde v ba ho otvaraju? to ani neviem...

a aj my mame uz vyse 7kg 😀

martinex
3. dec 2009

a uz som nasla,ze kde to je 🙂

eviqa
3. dec 2009

marti, http://www.brendon.sk/
fac, je fajn, že už ste zdraví, len nech vám to vydrží čo najdlhšie 😉

martinex
3. dec 2009

baby z BA,nechcete tam niektora dnes ist?

babulka123
3. dec 2009

matka ja mam uz dnes program ..

babulka123
3. dec 2009

idem uspavat malu.. papapa pridem

jajkar
3. dec 2009

tak kocky, ak sa tam vyberiete niektora, dajte hned vediet ako a co tam je, a ceny a tak, jo! Diky vopred 😀

marti a tebe sa maly uz pretocil? ale mozno mame ine prednosti, malinka sa v cestovnej postielke prehra ja hodinku sama, adrzi uz hrkalky a hryzatka 😀 😀 😀 no sa na nej niekedy bavime, ked sa tam sama smeje

martinex
3. dec 2009

jajkar z bruska na chrbat standardne a z chrbta na brusko iba par krat.... sak jasne,kazde dieta sa vyvija inak,neda sa to pausalizovat

jajkar
3. dec 2009

ale mne mala sa pretocila asi iba 2x z bruska, inak nist 😀 ale neva

eviqa
3. dec 2009

jajkar, marti, nám na FRO povedali, že na pretáčanie z chrbátika na bruško má čas ked bude mať 5 mesiacov. tak neviem.

lulu73
3. dec 2009

mati...no myslim si ze je asi hladna, lebo zakazdym sa vrhne na didku a taha...nie dlho a to ma matie, ci sa chce iba pritulit alebo o co jej ide....alebo zuby? neviem

lulu73
3. dec 2009

len ja som strasne unavena, baterky mi pomaly dochadzaju a bojim sa ze padnem na hubu o chvilu a to si nemozem v ziadnom pripade dovolit, tak sa snazim prist na pricinu preco mi v noci nespava

lulu73
3. dec 2009

mati...ja obchody obchadzam z dialky...vcera som si na gorila sk objednala skoro vsetky knihy co ste tu popisali....nemozem si dovolit uz minat .....dnes mi donesu z Tmobilu mobil za 1 eur a ten novy pausal, tak uz budem vyvolavat

eviqa
3. dec 2009

lulu a máš dosť mliečka?

zuzujan
3. dec 2009

lulu mne sa mala tiez budila kazdu hodinu, aj som kojila, skusala som v noci dokrmovat a nic nepomohlo......proste bola som odpalena, uplne mimo.....ale zazrakom to pred tyzdnom preslo a kojim v noci 2x.....tak neviem

lulu ak uz zacnes raz dokrmovat, budes menej kojit, skus ju dokrmit len vecer pred spanim a noci kojit.......a uvidis, dokrmovanie je zacarovany kruh, aj ked je pravda ako pise sisuslka, nikto nema srdce nechat babo hlavne

a inak v tretom mesiaci pije babo viac, ma rastovy spurt, mozes prechadzat laktacnou krizou

drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre