Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
5. dec 2009

ahojky

dnes den katastrofa, naša mala 2X spánok po 45 minút a raz 30 minút teraz nie a nie spať zaspala 20,20 čo inokedy už valí na druhý bok ☹ chudatko tak zle dýcha

mati ten koperec je supiš idem aj ja kupiť do tesca dúfam že ho budú mať

a koláčiky ja som tiež dnes pikela a taký dobrý bol že ked už manžel jedol čo on veľmi nemusí 😝

sisulka7
5. dec 2009

matke aj mne mozes ten receptik, diky. Inak mala uz spi asi pol hodky, som zvedava kedy sa zobudi, ci da len hodinku, alebo uz sa bude tvarit, ze je noc.

bagaja
5. dec 2009

leri a ty už začni vianocovať - čiže oddychovať, ved malinký(veliký) 😀 ťa potrebuje moc

mati tak ja prosím receptík alebo vieš čo aj hotový by som si dala lebo vyzerajú supiš

no a idem ja kuk autička a potom haji, dnes ma dieťa zničilo 😉

lulu73
5. dec 2009

blazka.alebo mat....preposlite pls aj mne recept

lulu73
5. dec 2009

leri....davaj si na seba pozor,je cas polavit...zdravie mame len jedno

babulka123
5. dec 2009

nooo matka asi aj ano.. leln no bol dost dlno na ohni bez vodyy.. takze ..

ale uz mam uvarene, rozmixovane, aj dane do mraznicky.. tak uvidime co bude zajtra.

sisulka7
5. dec 2009

babul drzim palce nech tej to Ninke chuti. Aj ja uz sa tesim ked budem moct davat prikrmy, lebo dufam, ze to bude znamenat, ze nebudem musiet tak casto odstrekovat.

martinex
5. dec 2009

no tak som tu spat....
mm pozera transformers,tak som pri tom lustila krizovky,ale to je taka blbost,ze ani pocuvat to nemozem... normalne som sa vytocila,ze ako mozu take filmy tocit....

lulu,baga,sisul IP

kolka1
5. dec 2009

Ahojte,

tak my sme dnes zvladli shopping v Rakusku 😵.

Leri 😔 , davaj si na seba pozor. Inac Alex ja z neho odpadnem 😀 😀 😀, ta drsna foto co Perla supla na FB proste bojim, bojim 😀 😀 😀. Kua na teba si nikto nedovoli, bo maly kukne tym pohladom a vsetci utecu 😀.

Blazka pocula som o homeopatikach Viburcole na zuby a celkovy neklud pri prerezavani. Inac psika dostaneme na vianoce aj my a mame aj hviezdicku ta je podla mna super a pacia sa mi aj tie obrazky co premieta. A samozrejme aj hrajucu hrazdicku, hra mozarta a este jednu pesnicku 😀 😝.

Matka, mame rovnake super penove puzzle 😉.

Inac vcera sme boli u neurologicky na vysetreni, ktore som si vyziadala od pediatricky a sme OK, povedala ze nemusime cvicit Vojtovku. Rehabilitacna pred 3 tyzdnami povedala ze ju cvicit mame. Fcul babo rad, kde je pravda. Ale cvicit asi budeme aj chodit na cvicenia ale doma uz to asi nebudem brat tak vazne. Ale tesim, tesim ze sme OK.

Spominali ste tu plavanie vo vani. Praktizujeme a je to fantazia, Borkovi sa to velmi paci a tiez cvicime na fitlopte.

martinex
5. dec 2009

kolka tak to je super,ze ste dobre dopadli... a s tym cvicenim, no nejak vazne by som to nebrala,ale raz za cas trosku pocvicit urcite neublizi 🙂
a tie puzzle su super,moc sa im tesim

a ako bolo v rakusku?nebolo vela ludi? a my sme premyslali ze dnes pojdeme,no nakoniec sme sli len do tesca 😀

babulka123
5. dec 2009

no pekne.. mne ziadna IP neni poslana.. to budem brat osobne..

idem si lahnut.. dnes to vidim na veselu noc, lebo ninka este teraz obcas brble.. nohy ma strcene pod sebou .. neviem ci ju brusko zas boli alebo co..

kolka.. parada.. tesim sa s vami..

martinex
5. dec 2009

babul sak si nepovedala,ze aj ty chces 🙂 posielam

babulka123
5. dec 2009

no sak sa tesim .. uz tearz.. heheheh

martinex
5. dec 2009

a su fakt fajne...odporucam

kolka1
5. dec 2009

Mati v sobotu uz maju do vianoc otvorene do 18,00 ludi dost, ale dalo sa. My sme islo z domu nieco pred druhou bolo dost ale urcite lepsie ako rano v sobotu. Inac pre pamperskacky, kupili sme nove take fialove active fit a su skvele :o). Lepsia absorbcna schopnost.

Mati presne, ja uz ani nic nepotrebujem ale ked nieco kupime krcpovi mam nenormalnu radost :o).

Mati prosim posli recept aj mne. Neviem ci zvladnem ale skusim :o). Je tam nieco pri tom postupe coho by som sa mala vyvarovat?

martinex
5. dec 2009

kolka sme sa nakonies dohodli ze pojdeme po novom roku..budu vypredaje,tak si spravime radost...

a ten recept je pohodka...len ten puding musi byt naozaj vychladnuti,aby sa ti neroztopilo maslo

kolka1
5. dec 2009

Mati dik, hadam to zvladnem aj ja peciaci antitalent. No budem vas informovat aspon sa pobavite 😀.

No po novom roku chceme ist aj my este do Rakuska. Potrebujem uz pomalicky kupit autosedacku, bo krpcec je uz vo vajicku tak na knap. Ozaj uz mate stolicku na papanie? Aku kupujete? Dajte tip. Dikes.

kolka1
5. dec 2009

Mati ozaj ako skuska?

martinex
5. dec 2009

no ja idem piect...nudim sa,spat sa mi nechce...tak idem upiect mame zajtra na mikulasa pernikovy adventny veniec... zajtra vam hodim fotos ako dopadol 🙂

kolka ja mam klasiku drevenu,tu co sa da zlozit,ze ma aj stolik na kreslenie... zdedili sme

majte sa a pekny vecer 😉

lulu73
5. dec 2009

kolka...cauko, tesim sa z tej spravy od neurologa...tak to je sila tie nazory...jeden tak, druhy onak...velmi sa mi to nepaci a vytaca ma to...cize zase som sa uistila, ze kazdu diagnozu si treba potvrdit u viacerych "odbornikov"

inak Emka nam voooobec nespava....aj teraz zaspinkala iba pred chvilkou...neplace, iba sa prebudi, pomrnka, hlada didku a mojka sa...rozprava, vyska, smeje sa...je taka kontaktna, proste spat ani za svet

leri
5. dec 2009

no ja viem ze musim viac oddychovat......aj sa chystam, ale az v januari........14.-23.12. mame vianocne trhy a aj v obchode bude stres a vela ludi, takze dovtedy sa este musim nejako zatat, a medzi sviatkami spravit inventury, uzavierky a kadeco ine a od januara uz budem pekne oddychovat.........dufam.......
kolka, aj nam je uz male vajce, neviem mu uz tie popruhy zapnut skoro, bola som pozerat, asi stavim na kvalitu........romer
a stolicku som sa pytala ci su nejake rozdiely v nich okrem ceny tak povedali ze hej........v znacke, inak ziadny rozdiel......takze ja chcem tuto
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_detske-stolicky...

sisulka7
5. dec 2009

my mame lehatko, kde sa namiesto hrazdicky da pripevnit papaci pultik, takze stolicku este riesit nepotrebujem. ja som teraz troska popracovala na kamoskinej seminarke, sak co budem, ked som sama doma a moje dieta uplne vynimocne spi. No a idem si dat sprchu a docitat Evitinu knizku.

lulu73
5. dec 2009

leri...takze s Alexom to mate otvorene na viacere strany??? pekne, pekne....ktovie ako to cele o par rokov bude...mozno bude moderne, ze jeden muz, tri zeny 😀

lulu73
5. dec 2009

sisul...no ty mas ine zaujmy po veceroch 🙂

leri
5. dec 2009

lulu, no musime pockat ako sa alex rozhodne 😀 my mu budeme davat len dobre mienene rady a odporucania 😀 teraz mame na obzore jednu krasavicu znameho.........a bude to krasna miesankyna, lebo mamina je thajcanka, narodit sa ma medzi sviatkami, takze silno silno zamiesa karty, uz sme dostali aj 3d foto, a ma nadherny thajsky nostek, taka exoticka kraska sa neodmieta.........tak uvidime 😀

lulu73
5. dec 2009

leri....... joooj, tak to je pravda....exoticke zeny v nasich zemepisnych sirkach , to je silna konkurencia

lulu73
5. dec 2009

inak som zvedava, kedy slahne o zem mna...ja sice nepodnikam a nemam nejake extra stresy, ale zato skutocne uz dva tyzdne nespim...a v poslednych dnoch sa mi toci hlava...napr. v obchodoch, alebo aj ked som dlhsie vonku a medzi vela ludmi...normalne ako by som bola nafetovana, alebo co...taka divna unava...taka som mimo proste

leri
5. dec 2009

lulu, ziju v irsku, ale nem vadi, oni sa sem neskor prestahuju 🙂
a emka uz spi? alex zalomil o osmej..........ja som dnes spala od tretej do siedmej, ale uz by som isla zase, boli ma cele telo a smrdim ako notorik pred kauflandom.......od tych vinovych obkladov

lenka_66
5. dec 2009
kolka1
5. dec 2009

Lulu to s tym nepanim musi byt riadna schiza. Zistila si preco? Hlad, nepohodlie, choroba, kontakt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre