Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
26. dec 2009

fac... jejda chuda male.. a nema tu prasacinu hnusnu ???

iveta6384
26. dec 2009

Boze fac to mi je luto, prve sviatky v stvorici a takto to dopadlo. No nic verim, ze uz musi byt len lepsie a lepsie. Uz ste si toho fakt preskakali akurat dost. Drzim palceky , aby mu tie ATB uz zabrali a aaby ste boli cim skor doma spolu. 😵 😵 😵

facovka
27. dec 2009

babul,uz mu robili na to testy,ze ee..najhorsie je ze dnes rano mi mm pise,ze on ma horucku 39, ze mu je na hovno, no pochopite uz toto,? dufam, ze si nieco bude pytat aj od detskych dr, hadam mu pomozu, bo ja uz sa zblaznim z tohto 😔

babulka123
27. dec 2009

fac... zlaticko.. tak toto je uz vazne na maslu.. ty si zatial ok ? aj olinko ?

facovka
27. dec 2009

my sme s olinkom ok,chvalabohu,sa ale bojim ked sa vratia,ze aby ho nenakazili 😔 ja uz fakt nevladzem, a to mi mm pise ze na vizite povedali ze fifo ma bronchitidu,sak to kasel a priedusky,a on vobec nekasle,nic:(ze zapal priedusiek 😔

babulka123
27. dec 2009

zapal priedusiek s takymi teplotami?? to je divne.. ale snad vedia co robia.. verim ze mu pomozu..
velmi na vas myslim..

eviqa
27. dec 2009

ahojky, tak som tu len na skok.
Štedrý večer v pohode, krásny a spokojný, malý papkal s nami.
no a dnes nás asi položia zúbky. ☹ nijako nedobre.

fac, prajeme vám, nech vás všetky choroby čo najskôr opustia. Držíme palčeky, aby ste sa z toho čo najskôr dostali.

eviqa
27. dec 2009

...a ešte som zabudla, už tri dni pochodujeme dozadu.

perla200
27. dec 2009

ahojte....fac velmi s tebou súcitím....doktori sú svine....nie oni nevedia čo robia....ja som s nimi bojovala dva mesiace ked mala mala intoleranciu laktozy....

držím moc palce fac...držte sa

facovka
27. dec 2009

tak baby mm poslali na pohotvost a ma hnisavu anginu,chceli ho poslat domov,ale odmietol,ze ho tam nenecha sameho a domov sa k 4mes.babu nevrati s hnisavou anginou,tak mu dali atb a rusku 😔 fifo nemal od vcera vecera horucky,tak aspon nejaky svetly bod tychto sviatkov,ach jo...a to ze na izbe su 3deti, a z toho jedno ma zapal ppluc a druhe laryngitidu,nikho nesierie, sak im aj povedal, tak mu doniesli rusku, ze to su predpisy, ze nemoze tam chory byt,ach jaj ☹ 😔

adenka
27. dec 2009

ahojte,

baby tak moja dcera dnes v noci spala od pol 9 do pol 8... prvykrat sa stalo ze sme cela rodina boli hore skor ako ona 😀 😀

fac zlatik, myslim na teba a drzim moc place nech je fifo co najskor zdravy a nech ste doma cela rodinka...

martinex
27. dec 2009

ahojte, tak u nas noc zase besna,maly vobec nespal,stale sa budil..chudatko tie zubky ho trapia... dnes som kupila chamomille,len neviem ako casto mozem davat, neviete niektora?
a inak pohodicka,boli sme v Ikea a Avione,nakupili plno veci,ale sa tesim,kupila som si policky do kupelne,svetlo do kuchyne,tak mm bude montovat 😉

aden uz ta uplne chapem, tvoj mm a vlaciky...moj objavil novu zalubu-sklada si auticka...na vianoce dostal jedno a bol do rana hore aby ho poskladal a potom do vcera si ho maloval...a dnes sme kupili dalsie+farby na to... tak jak sme prisli domov,sedi v kuchyni a maluje si karoseriu a vecer ide skladat 😀 ale sa tesim,lebo vidim ze ho to bavi a nastastie ked chodi do prace,moc casu na to mat nebude,tak nech si teraz uzije 😉

a maly mi prave tusim zaspal,chudacik, uz dve hodky sa ho snazim uspat,tie zuby su ale svine.... 😠

adenka
27. dec 2009

mati no kym ti nebude chodit na stretnutia modelarov tak to je vpohode 😀

martinex
27. dec 2009

aden nato nastastie cas nema....ale bohvie ako daleko to dojde 😉

adenka
27. dec 2009

ani moj nemal...

a nakupy sa oplatia? ja uvazujem ze by sme skocili do gyoru, ale neviem ci ist ci nie...

martinex
27. dec 2009

aden no nemam pocit ze by boli nejake extra zlavy... ale da sa dobre nakupit... sak chodte,spravite si vylet aj keby ste nic nekupili 🙂

inak uz pol hodinu prosim draheho nech mi namontuje svetlo.... za chvilu,za chvilu, za chvilu...asi ma ine vnimanie casu ako ja 😉

adenka
27. dec 2009

poznaaaaam 😀 😀 🤐

martinex
27. dec 2009

jaaaaj som si ale dala...

adenka
27. dec 2009

mati mala si mi pred tou kupou zavolat...by som ti poradila ze tahaj ho prec 😀 😀

adenka
27. dec 2009

inac moja mrcha stale nikde a uz mi je 4 dn zle takmer vkuse.... 😒 😅

martinex
27. dec 2009

aden ja som mu prave nanutila,ze sak chlapec sa zabavi.... ale poviem ti,ma to jednu svetlu stranku... iste manzelske povinnosti to utlacilo do uzadia... 😀

ja som vo stvrtok dojedla HAk a uz dalej brat nechcem,tak som zvedava,kedy sa dostavi a ci vobec... ale nebola by som proti keby sa nam druhe zadarilo 🙂

adenka
27. dec 2009

mati tak u nas modelovanie manzelskym povinnostiam nebrani... to je jedina vec koli ktorej vie hned prestat modelovat 😀 😀

ti pripomeniem ako si nadavala v juli na cele tehotenstvo a pisala ze tak skoro druhe nie? 😀 ja si neviem predstavit rocne dieta a male babo... bez vytahu v 2 izbovom byte... samovrazda...

martinex
27. dec 2009

😀 😀 😀 na to si dobre spominam,ale teraz ked vidim maleho aky je krasny,ako rastie a to vsetko,poviem ti, kaslat cele tehotenstvo- stalo to za to! vies,ja to beriem tak,ze ak sa "nahodou" podari.... inak neplanujeme teraz,lebo sak musime to byvanie vyriesit... na vianoce bola aj moja babka u mamy,ta co je jej tento dom kde sme a poviem ti ze vyzerala chuda hrozne...vobec nekomunikovala,nevnimala,len tak sedela,jedla kolace- ma cukrovku!!! 😀 a pozerala.... obavam sa ze dlho tu uz nebude,chuda 😒

adenka
27. dec 2009

ved to, ja tiez ked vidim ako dominika rychlo rastie a ze to uz nikdy nebude take malinke krehucke babatko... mam pocit ze som si to ani velmi neuzila, lebo som stale riesila len plac a spanok... ale druhe by som aj tak chcela najskor o 3 roky a mm uz vobec...

kolka1
27. dec 2009

Ahojte babulky,

prajem vsetkym pekne sviatky, trosku oneskorene 😅 😅.

Fac ☹, posielam vela energie, teraz som docitavala a mraz po chrbte. Teba to materstvo riadne skusa, raz chory jeden, raz druhy. Teraz nemocka, este aj chlap tam ochorie no teda ☹. A viem si predstavit na vsetko sama, rodicia v DK a chlapov nemozes ist ani pozriet. Verim, ze to rychlo prejde, viem co je to mat chore babatko na infuzkach a aj to co prezivas. Drzim palce.

My mame nadchu, minuly tyzden sme teplotovali. Dokyna hovorila, ze zubky su uz pripravene takze uz len prerezat. Mame vsetky priznaky, riedka stolica, nadmerne slintanie, k tomu bol nepokoj a teplotkovanie. A boleli nas uska 😔, takze nas poslala na ORL kde povedala ze zo soplikov kedze este stale lezkame sa nam chytili uska aj hrdielko. Z hrdla spravila ster a zajtra budu vysledky (ATB?) tak uvidime. Inad ta nadcha spojena s uskami nic moc. Skoro vobec v teplotach nechcel papat tak som si ho musela prikladat v spanku aby vobec mal nejake tekutiny. Ale podla mna uz v pohode, vratilo sa mi rychlo spokojne babatko 😵. Sa tesim, tesim.

martinex
27. dec 2009

no ja bud hned alebo az tak za 4-5 rokov....sak uvidime co zivot prinesie...

inak svetlo uz namontoval 😀 juhuuu

martinex
27. dec 2009

kolka no pekne...tak len dufam,ze bude vsetko ok a zuby nech su co najskor vonku 😉

adenka
27. dec 2009

kolka drzim palce nech zubky co najskor vylezu...potvorky su to ako vytrapia tie babatka... a nech je borko skoro zdravucky 🙂

mati ze aky uspech... ani ta chvila dlho netrvala... u nas veta povysavam o chvilu znamena niekedy aj mesiac 😀 😀

martinex
27. dec 2009

aden nie,iba hodinu....a teraz ide do kachliciek v kupelni vrtat policky, ked maly spi!!! zabit ho je malo....bud nic,alebo vsestko.. ale povedal mi ze on bude vrtat potichu....no to som zvedava 😎

adenka
27. dec 2009

vrtat potichu? to sa da??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre